Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojo stomatologo patarimai pacientams.

QUOTE(Florestina @ 2007 02 05, 14:59)
Sudomino mane tema apie tas "kramtuskes". Man teko skaityti, kad negalima kramtyti  jeigu yra karuneles, nes jos gali issikraipyti. Mano sesuo nuolat kramto guma, tai pas ja "isleke" protezas su visu iklotu. Ir jai pasake, kad jeigu dar karta isleks, reikes implanto. g.gif

Sveika, del kramtomu tai tikra nesamone.Kas per plombos ir karunekes turetu buti kad islektu. Jegu nuo kramtimos gumos isleke plomba -tai taip ji ir stovejo. doh.gif O apie vainika aplamai juokinga.Kramtomos limpa tik prie laikinu plasmasiniu vainiku,bet jie gi laikini ir laikinai galima pakenteti be kramtomos.O del kito visko -nesamone.
O jeigu vainikas atsiklijuoja daznai,tai reikia ieskoti priezasti.Kartu su iklotu, tai gal jau sknys sugedo ,todel reikia traukti sakni ir tada tik implantas,arba tiltas ant gretinu dantu.o gal iklotas netikslus? -todel ir atsiklijuoja. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 05 vasario 2007 - 14:19
Man atrodo, kad kramtomų kramtyti negalima, tik tuomet jei turi sąnarių problemų, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2007 02 05, 16:24)
Man atrodo, kad kramtomų kramtyti negalima, tik tuomet jei turi sąnarių problemų, ar ne?

Kodel tau taip atrodo?
Gal del to ir turi rudu demeliu??? doh.gif
O gal tau dar atrodo , kad ir dantu valyti negalima???
Man aplamai atrodo tavo klausymai labai juokingi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2007 02 05, 15:28)
Kodel tau taip atrodo?
Gal del to ir turi rudu demeliu??? doh.gif
O gal tau dar atrodo , kad ir dantu valyti negalima???
Man aplamai atrodo tavo klausymai labai juokingi cool.gif

Tai ką man dabar daryti, kad tau taip atrodo? g.gif
Dėl gumos tai taip dantistė sakė, kai paklausiau (be to kuri yra profesionalė, o ne kaip "erika.gut" jaučiu kažkokia savamokslė, be to dėmės atsiranda nuo daug ko, ir antibiotikų ir rūkymo ir pan. censored2.gif ...
Patikėk dantis prižiūriu!!! Ir su siūlu valau ir dantų pasta ir šepetėliu, be to gydausi dantis dabar, lankausi pas dantistę kas kokias dvi savaites... Taip kad... Nepatinka kažkas geriau nutylėti.
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2007 02 05, 15:47)
Tai ką man dabar daryti, kad tau taip atrodo?  g.gif
Dėl gumos tai taip dantistė sakė, kai paklausiau (be to kuri yra profesionalė, o ne kaip "erika.gut" jaučiu kažkokia savamokslė, be to dėmės atsiranda nuo daug ko, ir antibiotikų ir rūkymo ir pan. censored2.gif ...
Patikėk dantis prižiūriu!!! Ir su siūlu valau ir dantų pasta ir šepetėliu, be to gydausi dantis dabar, lankausi pas dantistę kas kokias dvi savaites... Taip kad... Nepatinka kažkas geriau nutylėti.


Man demeles isnyko padarius higienini valyma. Pabandyk ir tu gal pades. Mano dantys siaip jau yra labai balti ir tos demeles labai krinta i akis, todel nori nenori tenka moketi pinigus uz higienos proceduras. g.gif
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2007 02 05, 16:47)
Tai ką man dabar daryti, kad tau taip atrodo?  g.gif
Dėl gumos tai taip dantistė sakė, kai paklausiau (be to kuri yra profesionalė, o ne kaip "erika.gut" jaučiu kažkokia savamokslė, be to dėmės atsiranda nuo daug ko, ir antibiotikų ir rūkymo ir pan. censored2.gif ...
Patikėk dantis prižiūriu!!! Ir su siūlu valau ir dantų pasta ir šepetėliu, be to gydausi dantis dabar, lankausi pas dantistę kas kokias dvi savaites... Taip kad... Nepatinka kažkas geriau nutylėti.

Gerai ,patylesiu.
O viska gali paklausti pas savo profesionale.Ir del demialiu ,ir del kramtomu.Keista kad cia klausineji.... g.gif

Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2007 02 05, 17:04)
Man demeles isnyko padarius higienini valyma. Pabandyk ir tu gal pades. Mano dantys siaip jau yra labai balti ir tos demeles labai krinta i akis, todel nori nenori tenka moketi pinigus uz higienos proceduras. g.gif

Taip, po higieninio valymo isnyks demeles, bet tik kurios atsirado nuo tabako, kavos,arbatos.O jeigu nuo antibiotiku -tai juos jau neisnyks niekaip.
Atsakyti
As noreciau gydytojo konsultacijos

Iltinis dantis genda prie pat dantenų - dar neskauda, bet nežinau kaip reikėtų jį gydyti, nes mano gydytojas, kuris galvojau, kad yra labai geras, man į kelis krūminius dantis įsukęs štiftus ir apibliombavęs. Tik perskaičiusi šį skyrelį supratau, kad taip nera gerai, o blogiausia, kad kaip rašėte, per šoną prie dantenų darosi tarpas ir lenda maistas. Ką patartumėte daryti?
Atsakyti
Siaip, plombuoti, ko gero. Na, zinoma, jei gedimas nera tokio lygio, kad jau veik siekia "nerva".
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
NORECIAU PATARIMO-KONSULTACIJOS:

Vakar pas dukryte 1 metukai 3 men., pastebejau, kad pas ja priekiniai apatiniai dantukai, teisingiau ju virsuneles blizga kaip perliukai g.gif ... galvojau, kad pakramte ka, bet siandien vis tas pats, bijau, kad kokia emale neblogetu ... mes geriam Hipp, Vita sultytes, sakau gal jos grauzia g.gif Kai nusisypso, tai toks blizgantis baltumas virsunelese ...

Dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2007 04 26, 10:13)
NORECIAU PATARIMO-KONSULTACIJOS:

Vakar pas dukryte 1 metukai 3 men., pastebejau, kad pas ja priekiniai apatiniai dantukai, teisingiau ju virsuneles blizga kaip perliukai  g.gif  ... galvojau, kad pakramte ka, bet siandien vis tas pats, bijau, kad kokia emale neblogetu ... mes geriam Hipp, Vita sultytes, sakau gal jos grauzia  g.gif Kai nusisypso, tai toks blizgantis baltumas virsunelese ...

Dekui uz atsakyma  4u.gif


Nieko negaliu fantazuoti, nematydamas dantu fotografijos. Maza kas ten blizgeti gali wink.gif
Atsakyti
Tiek daug prisiskaiciau apie dantukus. Lankiausi pas tris dantistus-vienas patare estetini plombavima, antras-protezavima, trecias-kazkaip priklijuoti porceliano laiminata (o gal nelabai supratau). Mano dantukai priekiniai ir apatiniai pries 10 metu padengti plombomis (helio). Plombos truputi patamsejo. Bet tikri dantukai, kurie buvo demeti (baltos demeles), jos nepersimate per plombas. Taciau kai gydziausi kitus dantukus, stomatologe sumane man truputi pataisyti prieki. Ir viska sugadino. Padare nelygiai, skiriasi plombu spalvos. Kuris is paminetu variantu pats butu priimtiniausias, kad man iseitu pigiau, geriau ir nenukenteciau dar labiau? Gal galetu pakonsultuoti odontologas. Buciau labai dekinga. (noreciau prisegti dantuku nuotrauka, bet nemoku).
Atsakyti