Įkraunama...
Įkraunama...

Namudinis darželis Šeškinėje

Sveiki 4u.gif
paskaičiau daug atsiliepimų apie privačius ir taip vadinamus namudinius darželius, bet niekaip negaliu surasti daugiau informacijos apie tokius darželius Šeškineje. Norėčiau, kad ką nors žinantys parašytų čia arba į až. Domina tik Šeškinė - apie Akropolį arba polikliniką. Ačiū blush2.gif
Atsakyti
Prisidedu ir as prie informacijos paiesku g.gif
Mane taip pat domina minimos Seskines vietos ir Fabijoniskes smile.gif
Papildyta:
Prisidedu ir as prie informacijos paiesku g.gif
Mane taip pat domina minimos Seskines vietos ir Fabijoniskes smile.gif
Papildyta:
Prisidedu ir as prie informacijos paiesku g.gif
Mane taip pat domina minimos Seskines vietos ir Fabijoniskes smile.gif
Atsakyti
Iki šiol pavyko sužinoti tik apie vieną namudinį darželį Fabijoniškėse. Tai vienoje temoje išgirtos auklytės Jolitos darželis. Dabar jau net nežinau, ar jį galima taip vadinti, nes panašu, kad darželis išsiplėtęs. Jis jau keli metai veikia Fabijoniškėse, Stanevičiaus g., visi kontaktai nurodyti ankstesnėje temoje yra teisingi. Jolita mielai bendrauja ir atsako į visus klausimus.
Toliau laukiu informacijos apie namudinius (neoficialius) darželius Šeškinėje, ypač netoli poliklinikos ir Akropolio.
Atsakyti
Dar šiek tiek žinių - skambinausi dar į dvejus "darželius", kurių numeriai rašomi čia SM, taigi pirmasis darželis minimas adresu Šeškinės g. 65 iš tikrųjų yra Viršuliškėse prie Matulaičio bažnyčios. Paskambinus atsiliepė kaip socialinis centras, ten darželis tikrai yra, bet vietų kaip visada nėra, geriausiu atveju priims jei jau pas juos lanko brolis arba sesuo.
Kitas numeris, kurį pavyko atrasti SM išvis nieko neatsako - nei į sms, nei į skambučius, telefonas arba užimtas, arba išjungtas.
Reziuomuojant - informacija čia SM daugumoje pasenusi doh.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Kviečiu jungtis į būrį visas Šeškinės mamas, kurios negavo vietos darželiuose.Pasidalinkime informacija, kurią turime apie neoficialius arba oficialius darzželius. Ieškokime kartu vietos savo vaikams 4u.gif
Atsakyti