Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų deriniai

user posted image
Atsakyti
Kadangi, vakar issiaiskinome, jog Moterys tikroji jega, supratau, kad reikia vilketi ne tik kelnes, bet ir petnesas! su NB biggrin.gif


user posted image

user posted image

user posted image


Gaila spalvos susivalge (kamera taisykloje), susiliejo, nesimato mazyciu kvadratuku, bet skarele ir petnesos skirtingu gamintoju, o dera, kaip is akies traukta. Petnesos silkines su odinem kilputem, mano lobiu lobis

rankine buvo mazyte clutch, foto skolinta, manoji nude vienspalve

user posted image

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 24 balandžio 2014 - 12:41
Liomi, nu faina zinok, patiko! Tik man virsus kiek 'sunkus', ta skarele kazkaip nelb man ziurisi prie tu baltu dzinsiuku. Gal spalvu svelnesniu noretusi virsuj. Bet siaip liuks 4u.gif
Atsakyti
Man Liomi nepatiko viršus..nei šis nei tas...ir rankinė ne į temą prie tokio viršaus. Petnešos išvis dar nešiotinos? Gal nepastebėjau naujų mados tendencijų, bet petnešas nešiojau prieš kokius 6-7 metus. ax.gif
kedukai ir džinsai-liuks thumbup.gif
Atsakyti
Liomi patiko derinuko apačia, petnešos ir tamsūs marškiniai prie baltų kelnių nesižiūri man kažkaip.

Noriu ir aš NB lotuliukas.gif
Atsakyti
Zuvixxe, Penga - aciu 4u.gif

man viskas ziurisi prie baltu dzinsu, o ypac kitas dzinsas, juodi dzinsiniai marskiniai irgi butu geris, bet neturiu

Tylene, aisku , kad nenesiotinos, todel ir nesioju unsure.gif Rankine i tema labai - sportiniai bateliai, laisvalaikio dzinsai, ankstyvas rytas, trys isikibusios rankytes - pats tas, rankinukas cia butu - labai be skonio , anot manes, aciu gi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 24 balandžio 2014 - 12:52
QUOTE(liomi @ 2014 04 24, 12:46)
Zuvixxe, Penga - aciu  4u.gif

man viskas ziurisi prie baltu dzinsu, o ypac kitas dzinsas, juodi dzinsiniai marskiniai irgi butu geris, bet neturiu

Tylene, aisku , kad nenesiotinos, todel ir nesioju  unsure.gif  Rankine i tema labai - sportiniai bateliai, laisvalaikio dzinsai, ankstyvas rytas - pats tas, rankinukas cia butu -  labai be skonio , aciu gi  4u.gif

Aš gi sakau prie tokio viršaus nesižiūri, geriau būtų kokia nedidelė stilinga kuprinytėsmile.gif prie džinsų ir kedų-labai tinka, jei viršus kitoks būtų wink.gif
Atsakyti
Aciu, dar syki uz nuomone, Tylene 4u.gif ai, as geriau pasakysiu - ironizavau del petnesu, pirmas postas viska paaiskina blush2.gif
Atsakyti
Petnešos nenešiojamos su kelnėmis kurios turi diržo kilpeles...visiškas neišmanymas aksesuaro šio,plius kad petnešos turi nesipjauti su kelnių spalva...
Mraškinai vyriš ki ir aiškai per dideli..
Baltas džinsas iškrenta iš konteksto...
Beleika pagirti tik laikrodį ir nb...
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2014 04 24, 12:56)
Aciu, dar syki uz nuomone, Tylene  4u.gif  ai, as geriau pasakysiu - ironizavau del petnesu, pirmas postas viska paaiskina  blush2.gif

drinks_cheers.gif svarbiausia pačiai jaustis stilinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2014 04 24, 10:57)
* Petnešos nenešiojamos su kelnėmis kurios turi diržo kilpeles...visiškas
** petnešos turi nesipjauti su kelnių spalva...
***Mraškinai vyriš ki ir aiškai per dideli..
****Baltas džinsas iškrenta iš konteksto...
*****Beleika pagirti tik laikrodį ir nb...


* jos nusiema, jauti? bet as nenoriu nuimti tycia, specialiai thumbup.gif
** thumbup.gif P.S. kokia spalva tiktu prie siu petnesu - raudonazaliageltonakvadratukine? thumbup.gif
*** sagos i kuria puse ? thumbup.gif
**** o koks kontestas, turi buti kitas baltas dzinsas salia? laugh.gif prisiminiau anektodata apie garintu dzinsu derini thumbup.gif
***** negirk, jam nepatiks pagiros Jusu thumbup.gif

..cry me a river...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 24 balandžio 2014 - 13:16
Man pacynka. smile.gif Toks kitoks, su razynka.
Atsakyti