Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų deriniai

Sena tema

user posted image
Atsakyti
BlueMoggy, man irgi derinys lb vykes, visada Tavieji drinks_cheers.gif boho wub.gif bet rankine lb cia tiktu blush2.gif zinau, kad turi leliuku tase, bet rankine yra rankine 4u.gif
Atsakyti
Aciu mergaites 4u.gif

Liomi, jau visai noreciau isigyti kazkokia, bet tokios kokios noriu nerandu.. Mano kaime tik Tkmaxx ir H&M, sunki uzduotis kazka rasti biggrin.gif
Atsakyti
Tai va, kad nelengva, as zinau.

Pastarajoji, mylima nemylima rankine, man lb patinka ir keista, kad gyvai, ji, susilaukia komplimentu biggrin.gif turejau pasiulyma parduoti uz £100, bet atsisakiau. beje, v niekad neatleis man, uz si pirkini, bet vyrai nesupranta nail.gif

Rankine labai ir nepakeistu Taves, puikiai atrodai, detales, tas supereffortless stilius wub.gif

P.S. nera ir nebus tokios rankines, kuri tiktu, be isimties, visur blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 31 kovo 2014 - 15:08
Liomi labai labai patiko
Dėl permanentinių, tai gal nepakankamai žinių turit, ir per mažai gerų pavyzdžių matėt, kad taip peikiat. yra tikrai natūraliai atrodančių ir tt., tik reikia pasidomėti smile.gif
Atsakyti
As vis viliuose "visureige" rasti biggrin.gif o iki kol rasiu, "Tesco" maisiuka naudosiu hihihi.gif
Atsakyti
BM man ir neatrodai kaip bobute 4u.gif lb grazute, nors ir ne mano stilius. TB happy, kad turi tokia dailute zmona 4u.gif
Atsakyti
Aciu Zuviukau 4u.gif
Atsakyti
Liomi derinukas labai labai pavykes ,sijonas puikus 4u.gif
Atsakyti
liomi labai fainos faktūros ir spalvos, ir siluetai bigsmile.gif ir lūpos, aišku wub.gif
tik rankinė ne.




QUOTE(BlueMoggy @ 2014 03 31, 12:03)
Pavasareja ir pas mus   bigsmile.gif

patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 31 kovo 2014 - 19:20
BM, tkmaxx galima rasti lobiu, tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
BluueMoggy..super gražu
...antakiams daroma dar ir pikropigmentacija,galit padiskutuoti smile.gif
Atsakyti