Įkraunama...
Įkraunama...

Į nieką nepanaši Veržikausko dieta

Norėčiau pasidalinti patirtimi su moterimis, kurios ką nors žino apie naują lietuvišką dietą. Ją parašė Saulius Veržikauskas ir ten aiškinama, kaip reikia nusiteikti psichologiškai. Prieš dietą leidžiama valgyti ir gerti ką tik nori, o po to savaitę organizmas valomas. Patiko, kad kas 10 dienų gali valgyti ką nori ir net prisigerti smile.gif drinks_cheers.gif Valgyti reikia (po valymosi) riebiai ir daug. Reikia mėsos, kiaušinių, žuvies, lašinių. Nu, vienu žodžiu ax.gif Niekur neradau atsiliepimų todėl specialai prisijungiau prie mamyčių, nes čia visos viską žino biggrin.gif . Aš laikausi dietos jau 5 savaites, o ten rašo, kad norint pilnai numesti svorį , reiks apie 1 metus kankintis verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Bet rašo, kad atsikartysi ne tik svorio, bet ir visų ligų. Mano vyresnė sesuo irgi bandė, nes jai buvo spaudimas, bet neišlaikė ir po 3 savaičių vėl grįžo prie saldumynų g.gif Todėl ir nežinau, jos poveikio. Nors esu girdėjęs, kad ji kitokia, garantuotai suveikia, tik paskui nebegalima valgyti saldumynų. O tai ir blogiausia blush2.gif
Noriu jūsų visų patarimo, ypač tų mergaičių, kurios ją bandė ar girdėjo atsiliepimų. Iš anksto dėkoju už atsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
perskaičiau aš tą "š" malimą. Matosi , kad žmogui trūksta bendravimo, jam rašytoju, o ne dietologu reikia būti, turbūt taptų pilstymo iš tuščio į kiaurą čempionu.
Na aš čia parašiau apie jo rašymo būdą, o jei kalbant apie dietą, tai tokių dietų jau ne viena yra, jis tik nukopijavo ir pritaikė Lietuvos gyvenimo būdui, na ir pasimokęs biochemijos parašė keletą skambių pavadinimų (krebso ciklas ir pan.).

Šioje dietoje yra daug tiesos, tam, kas valgo viską, tikrai verta pabandyti.

Antose, jei nori daugiau atsiliepimų, tai iš viso tos dietos ale "romano" išrink trumpai esminius dalykus ir sudėk į forumą. Nes tikrai reikia daug kantrybės, jį perskaityti, prirašyta labai daug nereikalingų dalykų, kurie trukdo susikoncentruoti į dietos esmę.

Kokie rezultatai, jei jau tiek laikeisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blykse: 26 kovo 2014 - 09:53
QUOTE(blykse @ 2014 03 26, 10:51)
perskaičiau aš tą "š" malimą. Matosi , kad žmogui trūksta bendravimo, jam rašytoju, o ne dietologu reikia būti, turbūt taptų pilstymo iš tuščio į kiaurą čempionu.
Na aš čia parašiau apie jo rašymo būdą, o jei kalbant apie dietą, tai tokių dietų jau ne viena yra, jis tik nukopijavo ir pritaikė Lietuvos gyvenimo būdui, na ir pasimokęs biochemijos parašė keletą skambių pavadinimų (krebso ciklas ir pan.).

Šioje dietoje yra daug tiesos, tam, kas valgo viską, tikrai verta pabandyti.

Antose, jei nori daugiau atsiliepimų, tai iš viso tos dietos ale "romano" išrink trumpai esminius dalykus ir sudėk į forumą. Nes tikrai reikia daug kantrybės, jį perskaityti, prirašyta labai daug nereikalingų dalykų, kurie trukdo susikoncentruoti į dietos esmę.

Kokie rezultatai, jei jau tiek laikeisi?

Pradžioj per savaitę laiko nukrito pusė kilogramo tik verysad.gif , bet po to pradėjo kasdien po 100 - 200 gramų kristi, bet stabiliai. Kažkokia tik keista savijauta, bet nebloga. Man taip tinka, kad taip kristų, bet bijau, kad po dietos neataugtų. Galima tam Veržikauskui parašyti, jis konsultuoja nemokamai, bet dar palauksiu. Dabar esu numetusi maždaug 3 kilogramus. Na, aš kai skaičiau, tai man patiko, nes jis prie bajerio ir dar patiko, kad nevaidina visažinio. Dabar gi visi tokie kietuoliai g.gif Kitose dietose tiesiog aiškina, kaip valgyti, o tas vyrukas paaiškina, kodėl taip daryti. Žiūrėsiu, kas bus toliau ir būtinai parašysiu. O dabar laukiu penktadienio, nes darysiu iškrovos dietą, kurią rekomenduoja. Valgysiu visko kiek noriu ir gal pasišampaninsiu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(blykse @ 2014 03 26, 10:51)
perskaičiau aš tą "š" malimą. Matosi , kad žmogui trūksta bendravimo, jam rašytoju, o ne dietologu reikia būti, turbūt taptų pilstymo iš tuščio į kiaurą čempionu.
Na aš čia parašiau apie jo rašymo būdą, o jei kalbant apie dietą, tai tokių dietų jau ne viena yra, jis tik nukopijavo ir pritaikė Lietuvos gyvenimo būdui, na ir pasimokęs biochemijos parašė keletą skambių pavadinimų (krebso ciklas ir pan.).

Šioje dietoje yra daug tiesos, tam, kas valgo viską, tikrai verta pabandyti.

Antose, jei nori daugiau atsiliepimų, tai iš viso tos dietos ale "romano" išrink trumpai esminius dalykus ir sudėk į forumą. Nes tikrai reikia daug kantrybės, jį perskaityti, prirašyta labai daug nereikalingų dalykų, kurie trukdo susikoncentruoti į dietos esmę.

Kokie rezultatai, jei jau tiek laikeisi?

Užmiršau padėkoti, Blykstei už pirmąjį atsakymą 4u.gif
Papildyta:
Atsiprašau, ne Blykstei, o Blyksei blush2.gif blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Cia lietuviskas high fat low carb dietos variantas smile.gif
Atsakyti
Perskaičiau Veržikausko straipsnius. Kažkodėl labai panašu į Paleo mitybą. Tik tai ne dieta, o tiesiog gyvenimo būdas.
Atsakyti
QUOTE(Antosė @ 2014 03 26, 12:34)
Pradžioj per savaitę laiko nukrito pusė kilogramo tik  verysad.gif ,

Valgykit viska kasdien, bet skaiciuokit kalorijas mirksiukas.gif Nesikankinsit ir numesit po 1kg per savaite thumbup.gif Nereikes nei badauti, nei persivalgyti, sveikata susitvarko garantuotai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 03 26, 13:52)
Valgykit viska kasdien, bet skaiciuokit kalorijas mirksiukas.gif Nesikankinsit ir numesit po 1kg per savaite thumbup.gif Nereikes nei badauti, nei persivalgyti, sveikata susitvarko garantuotai drinks_cheers.gif



Skaičiavau prieš 5 m. Taip, puikiai svoris nukrito. Bet baigus skaičiuoti per pora metų vėl sugrįžo. Maitinantis pagal Paleo svoris krenta stabiliai, skaičiuoti nieko nereikia, valgau tiek, kiek noriu. Kadangi saldumynų, grūdinių produktų ir taip nebuvau mėgėja, tai ir nesunku buvo jų atsisakyti. Manau, kiekvienam savo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 03 26, 13:52)
Valgykit viska kasdien, bet skaiciuokit kalorijas mirksiukas.gif Nesikankinsit ir numesit po 1kg per savaite thumbup.gif Nereikes nei badauti, nei persivalgyti, sveikata susitvarko garantuotai drinks_cheers.gif

Esu skaičiavusi kalorijas, bet nieko nepasiekiau verysad.gif . Sako, jei sutrikusi medžiagų apykaita, tai kalorijas skirtingai naudoji. Dar irgi ten pat straipsnį radau, gal teisingas? 4u.gif http://www.harmonio....ju-skaiciavima/
Atsakyti
QUOTE(Antosė @ 2014 03 27, 13:48)
Esu skaičiavusi kalorijas, bet nieko nepasiekiau  verysad.gif . Sako, jei sutrikusi medžiagų apykaita, tai kalorijas skirtingai naudoji. Dar irgi ten pat straipsnį radau, gal teisingas?  4u.gif http://www.harmonio....ju-skaiciavima/

Medziagu apykaita pacios sutrikdom, pacios atstatom drinks_cheers.gif Man piesesi diabetas, aiskinau visiems, kad svoris nekrenta del sutrikusios medziagu apykaitos, deja, dietologai kaip sudare maitinimosi plana, kad svoris, viska valgant, nebadaujant, kriste krito, niekas neataugo, gliukoze susitvarke, cholesterolis irgi thumbup.gif
Paleo dieta gerai tiems, kuriu organizmai sugeba virskinti didelius kiekius baltymu ir riebalu. Man nevirskina: nuo didelio kiekio baltymu isivariau skrandzio liga, o nuo riebalu viduriuoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 03 27, 14:08)
Medziagu apykaita pacios sutrikdom, pacios atstatom drinks_cheers.gif Man piesesi diabetas, aiskinau visiems, kad svoris nekrenta del sutrikusios medziagu apykaitos, deja, dietologai kaip sudare maitinimosi plana, kad svoris, viska valgant, nebadaujant, kriste krito, niekas neataugo, gliukoze susitvarke, cholesterolis irgi thumbup.gif
Paleo dieta gerai tiems, kuriu organizmai sugeba virskinti didelius kiekius baltymu ir riebalu. Man nevirskina: nuo didelio kiekio baltymu isivariau skrandzio liga, o nuo riebalu viduriuoju doh.gif

Jei nevirškina, tai bus su skrandžio rūgštim gal sutrikimai? Ar tikrai dietologai gerai viską padarė, jei maisto neina normaliai virškinti? g.gif Gal tik nualino organizmą ir dėl to suliesėjote? Ką jie patarinėjo? 4u.gif
Atsakyti
Nustebino dieta. Tikrai. blink.gif
Atsakyti
Cia ta pati paleo/primal mityba. Ir tikrai ne jo sugalvota, tik mandriau aprasyta smile.gif
Atsakyti