Įkraunama...
Įkraunama...

Free People

Free People

DALINAMĖS ĮSPŪDŽIAIS TOLIAU
user posted image
Free People išparduotuvė
Atsakyti
Sandrixxx, už temą 4u.gif

ačiū, panos smile.gif
Limete, jei kartais jums juoda netiktų, pasiūlykit man. biggrin.gif Aš visai norėčiau dar ir juodos tokios doh.gif ir apskritai, belekiek visko noriu, gaila, kad FP rūbai be nuolaidų tikrai nepigūs, o dar žinant, kad ir sudėtis ne stebuklinga..
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
mergaitės, gal galite patarti blush2.gif
Ši suknytė http://www.freepeopl...0-10C3E51E5A64/ domina, kol galvojau S neliko doh.gif
Pas mane per krūtinę 87-88, klubai 98, ar xs nebus maža g.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2014 03 18, 11:26)
Laba diena 4u.gif
mergaitės, gal galite patarti blush2.gif
Ši suknytė http://www.freepeopl...0-10C3E51E5A64/ domina, kol galvojau S neliko doh.gif
Pas mane per krūtinę 87-88, klubai 98, ar xs nebus maža g.gif

Tikrai manau, XS bus mazoka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2014 03 18, 12:27)
Tikrai manau, XS bus mazoka  ax.gif


Ačiū 4u.gif
Gaila labai tos mėlynos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2014 03 18, 11:26)
Laba diena 4u.gif
mergaitės, gal galite patarti blush2.gif
Ši suknytė http://www.freepeopl...0-10C3E51E5A64/ domina, kol galvojau S neliko doh.gif
Pas mane per krūtinę 87-88, klubai 98, ar xs nebus maža g.gif



QUOTE(VVaiva @ 2014 03 18, 11:27)
Tikrai manau, XS bus mazoka  ax.gif


Manau neturetu buti mazoka, nes as dabar budama 6 men nestuke.gif i S dydi sutelpu, tik nebepatogu lotuliukas.gif Nemanau, kad dydziai skirsis labai drastiskai-rizikuociau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2014 03 18, 12:40)
Manau neturetu buti mazoka, nes as dabar budama 6 men  nestuke.gif  i S dydi sutelpu, tik nebepatogu  lotuliukas.gif Nemanau, kad dydziai skirsis labai drastiskai-rizikuociau  4u.gif


Aš bijau, kad per pečius netemtų g.gif Krūtinė dabar pamatavau 87, nors dar matinu smile.gif Pečiai apie 39-40, na nežinau, bijau rizikuoti, nes parduoti irgi ne labai sunku paskui būna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2014 03 18, 11:40)
Manau neturetu buti mazoka, nes as dabar budama 6 men  nestuke.gif  i S dydi sutelpu, tik nebepatogu  lotuliukas.gif Nemanau, kad dydziai skirsis labai drastiskai-rizikuociau  4u.gif

Tai dar gal kaip kas megsta ax.gif Tilpti tai gal ir imanoma, bet man negrazu tokio modelio sukneles apsitempusios ax.gif Skonio reikalas siaip... Apskritai man dauguma FP rubu neatrodo didinti, nors daug kam atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2014 03 18, 12:25)
Sandrixxx, už temą 4u.gif

ačiū, panos smile.gif
Limete, jei kartais jums juoda netiktų, pasiūlykit man. biggrin.gif  Aš visai norėčiau dar ir juodos tokios doh.gif  ir apskritai, belekiek visko noriu, gaila, kad FP rūbai be nuolaidų tikrai nepigūs, o dar žinant, kad ir sudėtis ne stebuklinga..


Okey mirksiukas.gif
man tik per krutine gali netikti, bet labai tikiuosi, kad tiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2014 03 18, 12:43)
Aš bijau, kad per pečius netemtų g.gif Krūtinė dabar pamatavau 87, nors dar matinu smile.gif Pečiai apie 39-40, na nežinau, bijau rizikuoti, nes parduoti irgi ne labai sunku paskui būna doh.gif

Jeigu jums netiks as perpirkciau ta melynaja XS smile.gif
Atsakyti
issiunciau sia palaidine S dydzio Ivory - gal kas perims, jei maza bus ax.gif
Atsakyti
Na pagalvosiu biggrin.gif
Aciu uz patarimus 4u.gif

Dar ne i tema, bet tie balti aulinukai ne is yoox? Ar galima kur nors juos nusipirkti? bigsmile.gif
Atsakyti