Įkraunama...
Įkraunama...

Daktaro L.Chazano dieta

user posted image
PASISVĖRUSI IŠSIGANDAI?
user posted image
NUSPRENDEI PAKEISTI
GYVENIMO BŪDĄ?
SKAITYK ATIDŽIAI DIETOS MENIU
IR PRIVALOMAS SĄLYGAS.
JEIGU TAI TAU - JUNKIS Į MŪSŲ BŪRĮ!

Jei manote, kad šioje dietoje galimi nukrypimai nuo L. Chazano sudaryto meniu, Jums tikrai čia ne vieta. Atminkite, jog nieko nėra blogiau už savo fantazijose gyvenantį žmogų

ŠIOS DIETOS BEI JOS MENIU NEREKOMENDUOJAME:

*pagal L. Chazaną lieknėti jo metodu negalite, jei sergate atvira tuberkulioze ir onkologinėmis ligomis (3-4 stadija). Jei turite kitų susirgimų, galite lieknėti medikų prižiūrimi.
*Jaunesnėm nei 25 m., neseniai gimdžiusioms ir baigusioms maitinti
* turint antsvorį mažiau nei 10 kg (registruojam tada, kai iš svorio atėmę ūgis cm minus 100, gauname daugiau nei 10 kg antsvorio)
JEIGU UŽSIIMSITE SAVIVEIKLA, UŽ PASEKMES ATSAKYSITE PATYS . doh.gif

PRIVALOMOS SĄLYGOS, JEI NORITE LAIKYTIS ŠIOS DIETOS KARTU SU MUMIS:

*visų pirma būtina prisiregistruoti. Kaip tai padaryti, skaitykite žemiau.

*privalomi visi 1+2+3+4 dietos etapai + 0,5 metų stabilizacija
1 etapas trunka, kol numetama 1/3 metamo antsvorio, 2 etapas trunka, kol numetama 2/3 antsvorio, 3 etapas trunka, kol pasiekiamas užsibrėžtas tikslas. Pavyzdžiui, reikia numest 15 kg. Juos dalinate į 3 dalis, numetate 5kg - einate i antrą etapą, numetate 10kg - einate i 3 etapą. Numetus pusę 3 etapo svorio pereinate i 4 etapą (4 etape atsiranda papildoma iškrovos diena) ir, kai numetate visą antsvorį, einate į pusės metų svorio stabilizaciją

*1+2+3+4 dietos etapų metu negalima vartoti alkoholio.

ESMINĖS LIEKNĖJIMO TAISYKLĖS:

1) valgymas tris kartus per dieną nustatytu laiku (valgoma vienu ir tuo pačiu metu, atskaitos taškas - pusryčių laikas. Pietų laikas - prie pusryčių laiko pridėjus 5 val., vakarienė - prie pietų pridėjus 5,5 val.);
2) griežtai draudžiama užkandžiauti tarp valgymų;
3) negalima vartoti alkoholio, cukraus bei jo pakaitalų, reikia mažiau į patiekalus dėti druskos;
4) kasdien 15 min. skirti kūno masažavimui medinių rutuliukų masažuokliu;
5) 2 kartus per savaitę reikia daryti vonią su spygliuočių ekstraktu (jo pilti 2 kartus daugiau nei parašyta etiketėje) bei su Negyvosios jūros druska (dėti tiek, kiek parašyta);
Rekomenduojama:
1) 2 kartus per mėnesį reikia apsilankyti kosmetikos kabinete;
2)po mėnesio dietos: 10-12 seansų šarko dušo (per. mėn.) arba povandeninio masažo, LPG;
3) fiksuoti dienoraštyje svorio ir apimčių pokyčius, susidaryti valgymo planą (kurią dieną ką valgote).

Prieš prisijungdami apsiskaičiuokite dar savo KMI (kūno masės indeksą), kad žinotumėte, koks turi būti Jūsų normalus siekiamas svoris ir ar tikrai turite antsvorio.
ČIA

KIEKVIENĄ SAVAITĘ VYKSTA CHAZANIKIŲ PASIEKIMŲ FIKSAVIMAS.
Savo svorio duomenis turite siųsti Voriux
į AŽ penktadieniais iki 21 val.


Taip pat pas mus galioja PENKTADIENINIO šviesoforo principas.
KAS TAI YRA?SKAITYK ČIA

VISOMS NAUJAI PRISIJUNGIANČIOMS ATSAKYMAI APIE REGISTRACIJĄ, KAIP PASIDARYTI LINIUOTĘ IR VISA KITA,KO REIKIA PRADEDANT, YRA ČIA

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE DIETĄ
DIETOS MENIU NUO 1 IKI 4 ETAPO
STABILIZACIJA

ŠAUNUOLĖS, PASIEKUSIOS TIKSLĄ


BESILAIKANČIŲ L.CHAZANO DIETOS PASIEKIMAI
ČIA
KARTU BESICHAZANINANČIŲ ALBUMAS
ČIA



Kobriuko Dienoraštis tikrai nemažai info, kuris gali jums praversti drinks_cheers.gif


Omorokos 38 Dienoraštis- taip pat labai daug šaunios info ir besilaikančių namų darbeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Temoje patariama, palaikoma sunkią minutę kovoje su įpročiu valgyti ir pabarama, jei to nusipelnėte. smile.gif
Dietos temoje visada jungiamos liniuotės.


ATMINKITE, KAD NE DIETOJ ESMĖ
O MŪSŲ VIDUJE ...
JEI NESUGEBĖSIME IŠMOKTI KONTROLIUOTI SAVĘS,
KĄ IR KADA DEDAME Į BURNĄ, TAI JOKIA DIETA NEPADĖS
VISAM LAIKUI ATSIKRATYTI ANTSVORIO.
SĖKMĖS BESIMOKANT KEISTI SAVO ĮPROČIUS!

Atsakyti
aciu uz temute 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
http://www.supermama...howtopic=965049
Nauja dietos tema.

Nuo šiol reikia ir nuotraukas siųsti, ir prisiduoti taip, kaip buvo įprasta, o ne taip, kai jums buvo padaryta patogiau. Taigi nepatingėkit ir perskaitykit pirmame poste esančia informaciją:

Primenu, jog grįžta senoji tvarka. Niekas nesicackins ir gražiai neglostys už tai, kad raudonavot.

[B]Penktadienį:[/B]
Voriux asmenine žinute siunčiat sakinį:
Nikas startavo 201*.mėnuo-diena, ūgis 1.** m., pradinis svoris ** kg., dabartinis svoris ** kg., nori sverti ** kg., NUMETĖ ** kg., iki finišo liko ** kg

Penktadienį DIETOS TEMOJE rašote:
pvz. esu 3-etape, mano savaitė buvo tokia..... ir spalvinam savaitės šviesoforą.
I
II
III
IV
V
VI
VII
Šią savaitę mano svoris 67kg, per savaitę numečiau 400g.

Išsamiau:
http://www.supermama...?...ry&eid=6677
Lentą ir registraciją bei nuotraukų reketavimą tvarko Voriux.
Šviesoforą daro Mergina28.


------------------------------------

Atnešu, jog nepasimestų 4u.gif
QUOTE(Viliana @ 2014 03 14, 06:19)
aš tai iš ukrainos buvau parsivežus metams, po 500 ml gryno ekstrakto už 2 eurus smile.gif
Papildyta:
Labas rytas  4u.gif

esu 1-etape, mano savaitės pirma diena buvo žalia smile.gif

IV

Šią savaitę mano svoris 93,5kg, per pirmą dieną numečiau 900g.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurginė: 14 kovo 2014 - 10:59
nu ka merginos, kodel niekas daugiau neprisiduoda???? g.gif as cia viena?

arteja savaitgalis, jis man visada koja pakisa, eh kaip bijau, negaliu daugiau paslysti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2014 03 14, 14:48)
nu ka merginos, kodel niekas daugiau neprisiduoda???? g.gif  as cia viena?

arteja savaitgalis, jis man visada koja pakisa, eh kaip bijau, negaliu daugiau paslysti  unsure.gif

taip išeina. dar palaukim, gal atsiras. 4u.gif
negalim apalysti. taip ir kaupsis kg, pradėti mesti kg taps vis sunkiau, vis,,nuo rytoaus". kam to reikia? nusprendei susiimti? pradėjai? tai ir nemesk. gyvenime bus daug savaitgalių. negi kiekvieną jų reikia atšvęsti su maistu?
Atsakyti
Labas
antras etapas
pradėjau 2014.01.13 buvo 100,700, ūgis 174, turiu sverti 64kg
dabar 86,4kg, per savaitę numečiau 1,5kg. nuslydimu buvo, šviesoforą priduosiu kitą savaitę, nes pagal dienas negaliu surašyti, nepamenu, bet du kartus buvau sugriešijus.

merginos kokią nuotrauką siusti? dabar nusifotografuoti ?ar ta kur pradžioje nufotkinau ? ir kas kiek laiko fotkintis. labai sorry, jei kur parašytą, bet neturiu laiko paskaityti, vėl turiu lėkti:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenka: 14 kovo 2014 - 14:59
QUOTE(Jurginė @ 2014 03 14, 15:57)
taip išeina. dar palaukim, gal atsiras.  4u.gif
negalim apalysti. taip ir kaupsis kg, pradėti mesti kg taps vis sunkiau, vis,,nuo rytoaus". kam to reikia? nusprendei susiimti? pradėjai? tai ir nemesk. gyvenime bus daug savaitgalių. negi kiekvieną jų reikia atšvęsti su maistu?

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2014 03 14, 09:19)

Gute, neturiu foto su 70, tik startinę.  cool.gif

kai vel numesiu iki 67 nusifotkinsiu smile.gif liko 2,5 kg.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

nu va dvi dienas jau islaikiau, liko dar kelios ir gal jau bus lengviau ax.gif svoris aisku nekrenta kaip ir tikejausi...

pas mane tai mazius vis sirgalioja, nuo rugsejo kai pradejo lankyt darzeli taip ir serga, pradzioje islanke 3 sav ir sirgo 1 menesi, paskui 2 sav ir sirgo 2 sav, dabar jau po sav islanko ir 2-3 serga, va mano biuletenis jau baigesi 2 sav, o mazius dar nevisai sveikas, tai mastau ar aukle kviest ar rizikuoti vest i darza, nes nu kosmaras, pinigu neprudai, mociuciu nera ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2014 03 15, 10:01)
Labas rytas  4u.gif

nu va dvi dienas jau islaikiau, liko dar kelios ir gal jau bus lengviau  ax.gif  svoris aisku nekrenta kaip ir tikejausi...

pas mane tai mazius vis sirgalioja, nuo rugsejo kai pradejo lankyt darzeli taip ir serga, pradzioje islanke 3 sav ir sirgo 1 menesi, paskui 2 sav ir sirgo 2 sav, dabar jau po sav islanko ir 2-3 serga, va mano biuletenis jau baigesi 2 sav, o mazius dar nevisai sveikas, tai mastau ar aukle kviest ar rizikuoti vest i darza, nes nu kosmaras, pinigu neprudai, mociuciu nera ax.gif

ateik į bistro 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

As irgi tarp prisijungusiu, tik si savaite buvo labai raudona, geda paciai verysad.gif
bandysiu nuo rytdienos grizti i doros kelia, nes taip smagu kartu smile.gif foto atsiusiu 4u.gif
aciu uz tema 4u.gif
Papildyta:
Sveikos,

As irgi tarp prisijungusiu, tik si savaite buvo labai raudona, geda paciai verysad.gif
bandysiu nuo rytdienos grizti i doros kelia, nes taip smagu kartu smile.gif foto atsiusiu 4u.gif
aciu uz tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2014 03 12, 21:26)
o tu firma rimta?  g.gif
rašyt moki? spalvoti tekstą moki? iš pašto ,,nusiurbti" nuotrauką ir įkelti į albumą moki? - visos kompiuterinės žinios.
jokių lentelių net nereikia, galima savaitės prisidavimą daryti taip: http://www.supermama...?...ry&eid=6682

LAba diena, viena atsiuntė duomenis,bet nieko kol kas nedariau, darbe negaliu, o namie šiandien ne tik kad interneto, bet ir elektros nebuvo.
Jurgine, nežinau ar moku nusiurbti nuotrauką iš pašto.Kalbamn apie emeilą, ar až?
Gal būtų geriau pasidaryt lentelę,kurioj pokytis matysis ir copy paste į žinutę? Niekad tai nedariau,bet daryčiau ir padaryčiau.
Truputį pasiaiškinsiu techninius dalykus,o dabar atsiųskit,prašau,į až besidietinančios Jurginės parašytus žodžius,kuriuos pateiksiu penktadienio vakare arba šeštadienį.
Ir nuo vakar metam improvizacijas ir užsiimam grupiniu gražėjimu.
Aišku,kad išlaikyt sunkiau nei numesti,todėl valgom kas skaniausia, bet reikiamus gramus,mėsą ar žuvį.
Linkiu visoms sekmės.Beje,foto yra neprieinamos be slaptažodžių,tai nėr koks facebook skelbiamas albumas.Aš nenusifotografavau specialiai, bet turiu kelias puikias foto iš atsostogų,su maudymuku,kurias žiūrėt iki šiol sunku,baisu ir liūdna, įdėsiu jas profilaktiškai:)
Atsakyti