Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis "Lazdynų vidurinė mokykla" Liudvinavo g.

Sveiki,

Galbūt yra mamyčių, kurios vedė/ves savo vaikučius į šį darželį?
Malonu būtų išgirsti atsiliepimus. 4u.gif
Atsakyti
Man ir idomu butu suzinoti nuomone apie si darzeli.
Papildyta:
Gal indrusep zinote kaip ten su grupiu skaiciumi, gal turite kontaktus su kuo ten reiktu kontaktuoti del issamesnes info, nes internete nieko nerandu :/
Atsakyti
QUOTE(Aistulisss @ 2014 03 06, 17:12)
Man ir idomu butu suzinoti nuomone apie si darzeli.
Papildyta:
Gal indrusep zinote kaip ten su grupiu skaiciumi, gal turite kontaktus su kuo ten reiktu kontaktuoti del issamesnes info, nes internete nieko nerandu :/



Na galiu pasakyti tiek, kiek sistemoje matau, jog yra lenku ir lietuvaiciu grupes.
Kaip bus is tikruju nezinau, priklausomai nuo vaiku kiekio (kaip mane informavo administratore). Jei nesusirinks atskiros lenku ir liet. grupes tai bus bendra.
Nors pati uzrasiau savaja, bet kaip bus is tikruju, nezinia kol kas....
Atsakyti
Sveikos mielos Super Mamos! 4u.gif
Šiandieną lankėmės šiame darželyje. Labai patiko aplinka, vaikų užimtumas, auklyčių bendravimas ir dar daugybė dalykų smile.gif
Tik bėda, kad lietuvių grupėje laisvų vietų nėra. O saraše mes gana toli doh.gif
Tačiau mums pasakė, kad nuo rudens (jei susirinks 15 vaikų) planuoja padaryti mišrią lietuvių-lenkų grupę. Ir realiai mums tokia grupė būtų vienintelis būdas patekti į šį darželį.
Tik va dabar esu pilna svarstymų kokie pliusai ir kokie minusai būtų tokios mišrios grupės. Ar vaikas nesutriks dėl to?
Kokios jūsų nuomonės?
Gal yra dar norinčių patekti į šią grupę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arbata-tata @ 2014 03 26, 18:57)
Sveikos mielos Super Mamos! 4u.gif
Šiandieną lankėmės šiame darželyje. Labai patiko aplinka, vaikų užimtumas, auklyčių bendravimas ir dar daugybė dalykų  smile.gif
Tik bėda, kad lietuvių grupėje laisvų vietų nėra. O saraše mes gana toli  doh.gif
Tačiau mums pasakė, kad nuo rudens (jei susirinks 15 vaikų) planuoja padaryti mišrią lietuvių-lenkų grupę. Ir realiai mums tokia grupė būtų vienintelis būdas patekti į šį darželį.
Tik va dabar esu pilna svarstymų kokie pliusai ir kokie minusai būtų tokios mišrios grupės. Ar vaikas nesutriks dėl to?
Kokios jūsų nuomonės?
Gal yra dar norinčių patekti į šią grupę?  g.gif


Labai idomus Jusu komentaras smile.gif
Visu pirma nezinau kaip Jus esate sarase toli jei is viso yra uzsiregistravusiu 18 vaiku, o i grupe priima 17 doh.gif
Apie uzimtuma girdejau, jog siame darzelyje is viso jo nera: i lauka vaikus aukletojos tingi vesti, darbeliu nera daroma. Dazniausias uzimtumas: ijungia grotuva ir leidzia dainas. Na jeigu Jums cia didelis uzimtumas tai puiku doh.gif Visa informacija gauta ir mamu, kurios siuo metu veda vaikus i si darzeli.
Aisku tevu apsileidimas irgi yra:jeigu nekalbi su personalu tai jiems ir nusispjauti. Kaip mane informavo tevai, jog siame darzelyje dirba tikrai ne vaikams atsidavusios moterys, kurios trykstu ir butu euforijoje bendraudamos su vaikais. Kartais tokiuose baisiuose pastatuose yra ikurti darzeliai, atrodytu jokiu salygu nera vaikus edukuoti, taciau aukletojos buna pilnos noro, ideju kaip su vaikais uzsiimti, o cia atvirkstinis variantas: pastatas rekonstruotas, lauke kiemas didziausias tik nera kam uzsiimti 4u.gif
Atsakyti
Rašydama, kad saraše esame toli turėjau omenyje kitus darželius, kuriuose esame užsirašę. Šiame darželyje mes net nesame užsirašę dar. O taip yra todėl, kad aplamai apie jį neseniai tik sužinojau. Klaidino jo pavadinimas ir bent jau man nepavyko rasti jokių atsiliepimų internete.
Dėl užimtumo parašiau tai ką pati mačiau savo akimis šiandieną. Darželyje pilna vaikų darbelių. Lankant grupes visose vyko kūrybinis darbas. Visi vaikai kartu su auklytėmis karpė, klijavo, piešė. Man pasakojo, kad jie planuoja tvarkytis sodelį, kad vaikai turėtų daugiau veiklos, galėtų patys jame sodinti, auginti ir prižiūrėti.
Tai gi, kaip minėjau aš nesu girdėjusi apie šį darželį jokių komentarų - nei gerų, nei blogų. Todėl mano nuomonė čia buvo išsakyta tokia, kokia susidarė šiandieną jame apsilankius.
Atsakyti
Mes ir planuojame ten nuvykti apziureti, esame uzsirase cia, gal jau zinote ar bus kuriama nauja grupe?
Atsakyti
Na kai mes ten lankėmės prieš kelias savaites tai minėjo, kad nuo rudens jei susidarys 15-os vaikų grupė jie atidarys mišrią. Tuo metu sakė buvo norintys 5 vaikai. Tai trūksta dar apie 10, bet minėjo, kad iki rudens turėtų susirinkti reikalingas kiekis...
Tik va man šiek tiek neramu dėl to, kad ta grupė bus mišri unsure.gif
Apsilankiusi papasakokite čia ką sužinosite ir kokie liks jums įspūdžiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arbata-tata @ 2014 04 03, 16:26)
Na kai mes ten lankėmės prieš kelias savaites tai minėjo, kad nuo rudens jei susidarys 15-os vaikų grupė jie atidarys mišrią. Tuo metu sakė buvo norintys 5 vaikai. Tai trūksta dar apie 10, bet minėjo, kad iki rudens turėtų susirinkti reikalingas kiekis...
Tik va man šiek tiek neramu dėl to, kad ta grupė bus mišri unsure.gif
Apsilankiusi papasakokite čia ką sužinosite ir kokie liks jums įspūdžiai 4u.gif



Pries kelias sav buvo ne 5 o 17 doh.gif vien liet. gr. pasirinkusiu
Atsakyti
QUOTE(indrusep @ 2014 04 03, 21:23)
Pries kelias sav buvo ne 5 o 17  doh.gif  vien liet. gr. pasirinkusiu


Miela indrusep, o Jūs žiūriu turite didžiulį poreikį kabinėtis prie mano žodžių lotuliukas.gif
Aš juk ne pati visą tai susigalvojau, o tik parašiau ką sužinojau darželyje, jau antrą kartą Jums tai sakau doh.gif
Juk kalba eina apie mišrią grupę. Iš Jūsų minėtų 17 vaikų, tikrai ne visi sutinka lankyti tokią grupę. Štai dėl ko man minėjo būtent 5, sutinkančius.
Ir dar šiek tiek įdomu kodėl Jūs taip prastai apie šį darželį atsiliepianti vistiek stovite eilėje į jį ir užimat vietą... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Arbata-tata @ 2014 04 04, 09:05)
Miela indrusep, o Jūs žiūriu turite didžiulį poreikį kabinėtis prie mano žodžių lotuliukas.gif
Aš juk ne pati visą tai susigalvojau, o tik parašiau ką sužinojau darželyje, jau antrą kartą Jums tai sakau doh.gif
Juk kalba eina apie mišrią grupę. Iš Jūsų minėtų 17 vaikų, tikrai ne visi sutinka lankyti tokią grupę. Štai dėl ko man minėjo būtent 5, sutinkančius.
Ir dar šiek tiek įdomu kodėl Jūs taip prastai apie šį darželį atsiliepianti vistiek stovite eilėje į jį ir užimat vietą... blush2.gif


Miela Arbata, as nesikabineju ir esme ne Jusu zodziai smile.gif
Kalbu apie darzelio administracija. O kodel ji man nepatinka? O todel, kad ji meluoja. Kaip ir Jusu atve, sakote Jums sake jog 5 vaikai. Is kur jie info turi, is savivaldybes? Siaip sistemoje ne 5 o 20 dbr vaiku rodo, tai kam malti sh..
Eileje mano vaikas taip irasytas i si darze, bet ne tik i ji irasytas g.gif
Nuomones reiksti galim laisvai ir mane pyktina nuolatinis darzelio vadovybes melavimas.
Kitas dalykas, jus sakote ne visi sutinka lankyti misria grupe, taip tikrai dauguma nesutinka, bet sistema nerodo, jog grupe bus misri, todel logiskai mastant renkiesi ne lenku o liet ar atvirksciai grupe i kuria nori, jog vaikas eitu.
Todel pasikartosiu dar karta, administracija teigdama, jog bus misri grupe iskart Jus gasdina iki galo nesibaigus registracijai. Vel gi idomu butu suzinoti kiek i lenku grupe yra irasyta vaiku. Garantuoju nebus 20.
Atsakyti
QUOTE(indrusep @ 2014 04 04, 15:59)
Miela Arbata, as nesikabineju ir esme ne Jusu zodziai  smile.gif
Kalbu apie darzelio administracija. O kodel ji man nepatinka? O todel, kad ji meluoja. Kaip ir Jusu  atve, sakote Jums sake jog 5 vaikai. Is kur jie info turi, is savivaldybes? Siaip sistemoje ne 5 o 20 dbr vaiku rodo, tai kam malti sh..
Eileje mano vaikas taip irasytas i si darze, bet ne tik i ji irasytas  g.gif
Nuomones reiksti galim laisvai ir mane pyktina nuolatinis darzelio vadovybes melavimas.
Kitas dalykas, jus sakote ne visi sutinka lankyti misria grupe, taip tikrai dauguma nesutinka, bet sistema nerodo, jog grupe bus misri, todel logiskai mastant renkiesi ne lenku o liet ar atvirksciai grupe i kuria nori, jog vaikas eitu.
Todel pasikartosiu dar karta, administracija teigdama, jog bus misri grupe iskart Jus gasdina iki galo nesibaigus registracijai. Vel gi idomu butu suzinoti kiek i lenku grupe yra irasyta vaiku. Garantuoju nebus 20.


Šį kartą pritariu visam Jūsų pasisakymui smile.gif
Man irgi truputį keista kodėl planuoja tą mišrią grupę atidarinėti. Juk realiai panašu, kad vien lietuviukai turėtų sudaryti pilną grupę g.gif
Na o vistik jei tokią ir atidarys (mišrią), mes apsisprendėm, kad jos nelankytume schmoll.gif
Mano būsimas darželinukas kaip tik dabar mokosi kalbėti, kaip papūgiukas kartoja viską ką girdi. Tai bijau, kad toks kalbų maišymas pridarys bėdų... Girdėjau, kad kai kurie vaikai pradeda netaisyklingai tarti garsus ir tenka netgi pas logopedą lankytis schmoll.gif
Taip, kad lauksim kantriai savo eilės į lietuviukų grupę 4u.gif
Atsakyti