Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs darželiai, kaina, vieta

Ankstesnė tema "Privatūs darželiai kur ir kiek" užpildyta ir uždaryta prieš porą metų. Gal pasidalinkime informacija ir ją atnaujinkime?
Asmeniškai pati gyvenu Pagiriuose, Vilniaus raj. ir labai domintų netoliese esančių privačių darželių, namuose užsiimančių vaikučiais info, nes savo 1,5 mėn išdykėlį norėčiau vesti pas vaikų.
Atsakyti
Taip pat norėjau papildyti, kad šiandien buvau namų darželyje prie Lentvario ir buvau maloniai nustebinta, tik gaila, kad vietos nebėra sad.gif
Atsakyti
Trubūt mes ir prdėjome lankyti šį darželį (Kalvų slėnyje). Esame labai patenkinti smile.gif Adaptacija buvo lengva, ir pas vaikučių labai norim (dabar mums 1,7 mm)
Atsakyti
QUOTE(RamintaSu @ 2014 05 07, 20:45)
Trubūt mes ir prdėjome lankyti šį darželį (Kalvų slėnyje). Esame labai patenkinti smile.gif Adaptacija buvo lengva, ir pas vaikučių labai norim (dabar mums 1,7 mm)

Aš taip pat leidžiu savąją į šį darželį. Viskas labai puiku, tik apsirgstame dažnai sad.gif bet čia gal dėl pasilpusio imuniteto...
Atsakyti
Ieškau ieškau, o privačių darželių centre praktiškai nėra... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(katinas89 @ 2014 05 22, 14:03)
Ieškau ieškau, o privačių darželių centre praktiškai nėra... verysad.gif


Yra. Ir vienas iš jų labai labai geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziaugiuosi @ 2014 05 22, 13:21)
Yra. Ir vienas iš jų labai labai geras smile.gif

Kokį turit omeny? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katinas89 @ 2014 05 22, 14:23)
Kokį turit omeny? smile.gif


Vaiko medis. Bet dabar grupės pilnos, girdėjau, kad jie planuoja atidaryti dar vieną daržiuką ateityje.
Atsakyti
QUOTE(Dziaugiuosi @ 2014 05 22, 13:31)
Vaiko medis. Bet dabar grupės pilnos, girdėjau, kad jie planuoja atidaryti dar vieną daržiuką ateityje.

Labai labai jums ačiū! 4u.gif Reikia daugiau pasidomėti, bet vietos prasme tai pats idealiausias iki šiol. Labai tik su vietom sunku dabar, net privačiuose jų praktiškai niekur nebėra... Oi, mamukai, laikykimės visos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JuventaK. @ 2014 05 15, 21:34)
Aš taip pat leidžiu savąją į šį darželį. Viskas labai puiku, tik apsirgstame dažnai sad.gif bet čia gal dėl pasilpusio imuniteto...


Deja deja, ir mus ligos aplankė. Nemažai pabuvom namučiuose.
Bet vėl sveikučiai bandom iš naujo smile.gif Net džiugu vaikutį stebėti, kad net bėga pas vaikų. Nors ir yra pats mažiausias, tačiau puikiai pritampa ir mokosi kartu su visais žaisti ir bendrauti smile.gif
Atsakyti
MamosDelne.lt mes lankom. Kaina nesikandžioja. Bet nzn ar yra vietu smile.gif
Atsakyti
is savo patirites galiu pasidalinti, kad nuostabus darzelis yra "Saulės vaikai" Kernavės gatveje... jokiu minusu ten nemateme, aukletojos bei visas personalas nuostabus. gaila, kad tik kelis menesius ejome, nes gavome valstybini
Atsakyti