Įkraunama...
Įkraunama...

Derinių tema

Malonaus ir tolerantiško bendravimo 4u.gif
Atsakyti
Galima uzeiti, neismesit? blush2.gif

Sios dienos derinukas smile.gif

user posted image

Viduje megztukas su pynem ir medinem sagom.
Atsakyti
Nereide - man nelabai g.gif gal avalyne pakeitus butu geriau ax.gif
Atsakyti
nieko tokio, man patinka 4u.gif
Atsakyti
Nereide man ir kazko... Paltukas/striukyte nelimpa kazko...
Atsakyti
plonas paltukas ten. nebedraugauju tongue.gif

juokauju 4u.gif
Atsakyti
Man patiko rankinė ir paltukas smile.gif Nepatiko batai - kažkaip atrodo labai didelė pėda. Ir džinsų ilgis nei šioks nei toks g.gif
Atsakyti
Labai grazu, išskyrus batus 4u.gif Šalikas labai puosia.
Atsakyti
kiek as beideciau foto, visada skaitau komentara - 'atrodo labai didele peda' biggrin.gif
gal ji nera praporcinga mano ugiui (167 ir 39), nors gal ne g.gif . gal foto iskraipo, gal batai kalti (vos ne visi vyrisko tipo)...
dzinsu ilgis dabar toks madingas biggrin.gif man paciai jis neiprastas, pirma karta uzsidejau.

4u.gif
Atsakyti
Kai koja nemaza, ir batai bekulniai,ypač vyriško tipo, visada is priekio atrodo peda didelė, todel as ir nekenciu tokiu batu. Mano 165/39, tai išvis didele peda mano ugiui doh.gif
Ir bjauriausiai, kad su amzium peda dideja, visada turejau 38, o dabar jau kartais ir 39 spaudzia unsure.gif
Atsakyti
as ir nesiodavau 38, dabar su brandziu amziumi ( biggrin.gif ) niekaip neikisu i tokius verysad.gif
o kas liecia batu stiliu - man nesvarbu ar didina ar ne, as nesioju praktiskai tik tokius batus, nes tik tokie patinka. neturiu aukstakulniu ir ju nenesioju.
Atsakyti
Nereide, viskas dailu, tik dzinsu paplesymams sakau ne. Ir vietoj melyno virsaus rinksciausi ruda trench coata g.gif
Atsakyti