Įkraunama...
Įkraunama...

Storokos blauzdos

Susidusiu su problema- esu ne iš lieknųjų, mano blauzdos storokos. Niekaip nerandu sau tinkančių batų žiemai/ rudeniui kad galėčiau sijoną užsidėti. Nes visi man per siauri, ką jau kalbėti apie batus ant kelnių. Kalbu ne apie kosminių kainų batus, neturiu tam pinigų, bet apie padorias,prieinamas kainas.
Atsakyti
Mano drauge turi ta pacia beda. randa batus batu kalne, biski pasismaukia zemyn batus,kad uzsitrauktu uztrauktukas ir nesioja..sijonas geriau atrodo iki keliu, ar iki puses keliu, optiskai labai puikiai siaurina kojas dabar madingas kliosinis, arba A formos sijonas.
Atsakyti
Aš taip pat turiu šią bėdą, visi gražūs ilgaauliai yra per siauri doh.gif Tad tiesiog renkuosiu batus trumpu aulu ir tiek, nes negali būti nieko baisiau, nei batų užspaustos blauzdos schmoll.gif
Atsakyti
Apsipirkinėju internetu ir dažnai matau batų specialiai plačiai blauzdai (wide calf), pvz. http://www.6pm.com/wide-calf

Būna net iki 50 cm apimčiai smile.gif
Atsakyti
Man kainos per didelės. Su vidutine lietuviška alga batų už 500 nenusipirksi..
Atsakyti
Reikia arba siūstis, arba labai atidžiai ieškoti. Lietuvoje platesni batai "nepopuliarūs", matyt visgi manekenių kraštas esame biggrin.gif

Iš Lietuvoje esančių, tai tommy hilfiger nemažai platesnių modeliukų turi.
Lorenco, otre ir pan. kur danija prekiauja, tai man netinka, na kiek matavausi visi per siauri buvo.

Dėl to, kad iš vidutinės Lt algos (~2300 Lt) nenusipirksi batų, tai na neperdėkim. Gal ir nesinori išleisti didesnių sumų batams, bet jei tai būtent probleminė vieta, na tenka ir paišlaidauti.. galima tada kitur pataupyti 4u.gif
Atsakyti
o aš atradau būdą smile.gif batų taisykloje, kur visada taisau batus, jau kelis batų alus man praplatino. tiesiog įdėjo man atitinkančios spalvos gumos per siūlę, tiek kiek man reikėjo, ir turiu nuostabius, net virš kelių batus smile.gif
čia aišku labiau tinka, jei iki norimo neužtenka kokių 3-5 cm. nes jei daugiau nei kokie 5, tai nežinau kaip gautųsi. o taip atrodo, kad taip ir turėjo būti. smile.gif dar galima toje vietoje ir ką nors sugalvoti, aplikaciją ar kažką (vienuose batuose, kur gana smarkiai praplatinta, pritaisiau stambius nėrinius).
Atsakyti
QUOTE(pringle @ 2014 02 16, 14:12)
Aš taip pat turiu šią bėdą, visi gražūs ilgaauliai yra per siauri  doh.gif Tad tiesiog renkuosiu batus trumpu aulu ir tiek, nes negali būti nieko baisiau, nei batų užspaustos blauzdos  schmoll.gif



O kokie žemaauliai tinka? Kad nekirstų per kojų ilgį? Nes dažniausiai (mano atveju biggrin.gif ) ir blauzdos apačia, čiurna tikriausiai būna negraži, nebūna tokio perėjimo, kaip pas lieknablauzdes...
Atsakyti
Mano blauzdos į batus telpa, bet man tinsta kojos, kažkas su venų kraujotaka negerai, tai su ilgauliais per daug apspaustai jaučiuosi. Šią žiemą nei karto neavėjau nei vienų iš savo ilgaaulių. Užsipirkau trumpų aulinukų visokiausių (su kailiu, be kailio, ant kulno, be kulno) ir sėkmingai peržiemojau biggrin.gif

O platesniu aulu žinau Tamaris turi. Jie išleido linijas siaurom, normaliom ir plačiom blauzdom.
Atsakyti
Na bandysiu atgaivinti tema, mano blauzdos storos, Lietuvoje problema su batais uzsienyje ziuriu yra net aulo plociai ivairus, padekite susigautyti lenteleje

Dydziu lentele

mano koja 6 dydis, blauzda toriausio vietoje 45 cm..... bu niekaip neissaikinu kokiu batu reik per blauzda ir kiek tu E turetu buti
Atsakyti
QUOTE(Ilka* @ 2014 02 16, 14:30)
Apsipirkinėju internetu ir dažnai matau batų specialiai plačiai blauzdai (wide calf), pvz. http://www.6pm.com/wide-calf

Būna net iki 50 cm apimčiai  smile.gif

Kaip tas apimtis jų suprasti? g.gif
Pvz tokius išmatavimus:
Measurements:
Heel Height: 1⁄2 in
Weight: 10 oz
Circumference: 15 3⁄4 in
Shaft: 14 1⁄2 in

jau radau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CoCoNuT*: 01 vasario 2016 - 14:47
Nenoriu pamokslauti, bet storoms blauzdoms pusilgiai batai tikrai netinka (jeigu gerai įsivaizduoju ilgį): jie paslepia siauriausią dalį ir baigiasi, kur blauzda storėja, dar ir paryškina nuo tos vietos einančią dalį. Jie ir taip tik prie kelnių gerai atrodo, tokie kelnių batai smile.gif
O įvairesnių modelių ilgaulių galima buvo rasti šaltuoju metų laiku "Batų kalne", kaip ir didesnių dydžių batų smile.gif
Atsakyti