Įkraunama...
Įkraunama...

PaLeO

Su TA svente!
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 14 vasario 2014 - 13:36
Aciu uz nauja tema autorei ir sveiki 4u.gif

QUOTE(pumpica @ 2014 02 14, 08:19)
Labas

hm kaip idomu...bet tai ka reik valgyt, kad 90 proc dienos meniu riebalai sudarytu? Sviesta saukstais kabint, grietine?  biggrin.gif idomu but pamatyt pavyzdini meniu  smile.gif


Tinka avokadai, plakta grietinele, fat bombs, bacon. tiesiog ne po daug ir daznai, mazai ten to maisto tik 1000 kcal, zmones raso, kad alkana labai, bet svori isjudina visiems. Dar senais laikais Atkinsas rekomendavo tuos fat fast'us. tokios riebalines iskrovos dienos.
Atsakyti
as vel su savo smile.gif
raskite paleo kandidata pries grikius ( 100g), kad tiek mineralu turetu
http://nutritiondata...nd-pasta/5681/2

pvz migdolai (28g, rekomenduojama dienos norma) gerokai nusileidzia bet kokioms nevirtoms kruopoms.
http://nutritiondata...products/3085/2

Domiuosi, nes ieskau naturalaus Mg saltinio, nes naktimis jo trukuma pajauciau smile.gif
paskaiciavau, kad paleo ne kazka su magniu.. o papildus vartociau is bedos, juk urviniai nenaudojo * smile.gif

del kitu mineralu dar paskaiciuosiu kada..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyras kitas: 14 vasario 2014 - 14:48
QUOTE(Egliukasz @ 2014 02 14, 06:40)
Ativas, kaip tu ta mesa puszale valgai? 4u.gif As tai be medium kepto kepsnio zalesnio nieko ir neisdrysiu turbut valgyt biggrin.gif O mane traukia ant grikiu ir rudu ryziu cool.gif Man nera visisko pasitenkinimo suvalgius baltyma su riebalu ir darzovem, visada kazko truksta atrodo verysad.gif


net pati nezinau. as buvau uzkietejusi well done megeja. bet kelis kartus sunus padare (jis sefas) ir patiko. dabar pati ismokau. bigsmile.gif skanu.

vyre, kanapiu seklos (hemp) turi daug magnio.
Atsakyti
QUOTE(ativas @ 2014 02 14, 15:50)
net pati nezinau. as buvau uzkietejusi well done megeja. bet kelis kartus sunus padare (jis sefas) ir patiko. dabar pati ismokau.  bigsmile.gif skanu.

vyre, kanapiu seklos (hemp) turi daug magnio.


Aha uzskaitau, http://nutritiondata...custom/629104/2
bet sunkiai isivaizduoju urvinius valgancius jas kiekviena diena wink.gif
gal dar minciu?
Atsakyti
QUOTE(vyras kitas @ 2014 02 14, 15:56)
bet sunkiai isivaizduoju urvinius valgancius jas kiekviena diena wink.gif
gal dar minciu?

su vaizduote problemos? biggrin.gif
Šitos dietos esmė nėra, ką valgė urviniai žmonės ir stengtis identiškai atkartoti jų gyvenimo būdą. Nes priešingu atveju atimčiau kompą ir liepčiau eiti su akmenėliu tašyti urvo sienų.
Nei grikių, nei sėklų tokiais kiekiais, kokių reikia košei, kasdien nepatariama valgyti. Tiek grūduose, tiek sėklose yra fito rūgštis, kuri pridaro žalos organizmui, neleidžia tų mineralų įsisavinti ir pan. Tačiau sėklas ar riešutus mes valgom rečiau ir tikrai ne košės kiekiais. Tai, ko yra grikiuose, galima gauti iš kitų produktų, jei traukia mėšlungis, naudok druskos (į vidų ar išoriškai) ar galų gale papildus. Taip taip, žinau, jog urviniai žmonės magnio papildų nenaudojo, tačiau problema tame, kad mūsų valgomi produktai išauga žemėje, kuri nualinta, jose žymiai mažiau tų mikroelementų nei urvinių žmonių laikais. Todėl mes suvalgydami tą patį produktą, tokiu pat kiekiu, gaunam mažiau mineralų. Todėl papildai - tam tikra išeitis.
Atsakyti
QUOTE(vyras kitas @ 2014 02 14, 14:56)

bet sunkiai isivaizduoju urvinius valgancius jas kiekviena diena wink.gif
gal dar minciu?


Sveiki, jei tikėti tų PaleoCon kalbėtojų mintimis, tai primykčiame pasaulyje magnio buvo nors vežimu vežk. Visoje augmenijoje ir net gėlam vandenyje.

Man patiko siūlymas kas ryta išgerti vienu ypu kokį litra gero vandens su magniu ir druska. Argumentavo tuo, kad pirmykščiai žmonės greičiausiai nesitampė vandens gertuvių ir nesiurbčiojo po truputį.
Atsakyti
QUOTE(aFREAKa @ 2014 02 14, 16:15)
Sveiki, jei tikėti tų PaleoCon kalbėtojų mintimis, tai primykčiame pasaulyje magnio buvo nors vežimu vežk. Visoje augmenijoje ir net gėlam vandenyje.

Man patiko siūlymas kas ryta išgerti vienu ypu kokį litra gero vandens su magniu ir druska. Argumentavo tuo, kad pirmykščiai žmonės greičiausiai nesitampė vandens gertuvių ir nesiurbčiojo po truputį.

thumbup.gif
o šiaip tai magnis migdo (na, atpalaiduoja galbūt), tai verčiau vakare gerti. Aš prieš miegą puoduką su magnio citratu išgeriu. O kadangi magnis dar vieną savybę turi, tai rytais dar ir poreikis nykštukus aplankyti būna.
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2014 02 14, 16:15)
Nei grikių, nei sėklų tokiais kiekiais, kokių reikia košei, kasdien nepatariama valgyti.


As tarkim valgiau 20 gr. grikiu ir 20 gr. chia seklu su 150 ml migdolu pieno, pernakt ismirkyta, cia per daug? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vyras kitas @ 2014 02 14, 15:43)
as vel su savo smile.gif
raskite paleo kandidata pries grikius ( 100g), kad tiek mineralu turetu
http://nutritiondata...nd-pasta/5681/2


Mineralinio negazuoto vis paguksnok, jei jauti, kad truksta mineral:) Druskytes nepamirsk.
Grudai, ankstiniai, kruopos - glikemijos indeksas, glitimas, fitinai, antimaistines medziagos- ju padaroma zala organizmui. Pasverk, kas yra didesne blogybe ir rinkis pats. Ar, kad jie badys tavo zarnyna, bet gausi mineralu. kurie dar gi ir neisisavins, ar turesi nepralaidu zarnyna, isisavinanti gaunamas medziagas ir is kitur gausi tu mineralu, bet juos orgnizmas isisavins.
Atsakyti
Dar noriu paklausti, kaip reikėtų versti tą "INFLAMMATION FACTOR", ir kaip paprastai paaiškinti tarkim apie sveikatą nelabai besidominčiam, kas tai , ir kodėl vengti, ką sukelia?

IF (INFLAMMATION FACTOR) RATING™
The IF (Inflammation Factor) Rating™ estimates the inflammatory or anti-inflammatory potential of individual foods or combinations of foods by calculating the net effect of different nutritional factors, such as fatty acids, antioxidants, and glycemic impact.

How to interpret the values: Foods with positive IF Ratings are considered anti-inflammatory, and those with negative IF Ratings are considered inflammatory. The higher the number, the stronger the effect. The goal is to balance negative foods with positive foods so that the combined rating for all foods eaten in a single day is positive.

Read More http://nutritiondata...2#ixzz2tIthd4kx
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 02 14, 00:46)
Sveika, as gyvenu Londone. Cia grass fed mesos yra Wholefoods, bet kainos tai jomajo blink.gif Todel perku is butcher, organiskos. Kaip tik nusipirkau kupona uz £39, tai gavau 4 vistienos krutineles, kilograma versienos, 1.5 kg vistos sparneliu ir kulseliu, 2 rump steikus, 4 sirloin steikus, 1 kg kalakutienos, 1 kg jautienos desreliu. Viskas sviezia, supakavo graziai y pakelius vakumo prie mano akiu, kad galeciau susisaldyt, organiska, pati parduotuve tvarkinga, grazi, be jokio lavonienos kvapelio ( o as tai ziauriai priekabi jei nepastebejot biggrin.gif ). Islydejo mane ir pazadejo jei dar karta ateisiu, toky pat mesos kieky duos uz tokia kaina thumbup.gif


Jauciu, kad ne man tas high fat ir low carb unsure.gif


Oho, net seiles tysti pradejo beskaitant bigsmile.gif
Vat kainos gasdina siek tiek, o kai MB daaaaug valgo, tai vos speju mesa pirkt doh.gif biggrin.gif

Tu kiek pamenu sportuoji, tai manau nereik labai low carb daryt tokiu atveju mastau.gif

Na ir orelis siandien doh.gif
Atsakyti