Įkraunama...
Įkraunama...

Free People

Free People
Perkam, matuojamės, komentuojam, dalinamės įspūdžiais 4u.gif


user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrixxx: 03 vasario 2014 - 16:28
Gavau savo pirma suknele is Free People pavadinimu Nightingale

user posted image

Nuotrauka atitinka tikrove, tik nors suknele dviguba, bet medziaga plona ir viskas sviecia kiaurai (spalva TEA). Pagal dydi irgi atitiko, emiau savo iprasta.
Atsakyti
man labai patinka pasizvalgyti po freepeople shopa, vis kazka grazaus nusiziuriu, bet niekada nenusiperku,nes gan brangu ir atrandu kazka pigesnio. jei kas turi daugiau kokiu freepeople drabuziu butu idomu pamatyti kaip atrodo ant jusu, o ne fotosesijinese nuotraukose. smile.gif gal kas pirkote apatiniu is freepeople?nesenai ziurejau, buvo daug viskokiu spalvu ir graziu. idomu kaip kokybe.
Atsakyti
Smagu, kad sukurete tema 4u.gif mano patirtis su paltuku Free People Boiled Wool Military Pea Coat tokia, paskaiciusi blog'uose emiau dydziu mazesni ir teko parduoti, sia savaite laukiu S'o biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driu: 06 vasario 2014 - 08:35
VVaiva cia turetu tikrai ka pasakyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2014 02 06, 09:34)
Smagu, kad sukurete tema  4u.gif  mano patirtis su paltuku Free People Boiled Wool Military Pea Coat tokia, paskaiciusi blog'uose emiau dydziu mazesni ir teko parduoti, sia savaite laukiu S'o  biggrin.gif

Tai dydi vis delto atitinka? As kiek paziuriu paltuku is FP, tai bijau pirkti, kad dydi prasausiu, o tiek graziu uzmatau doh.gif Jusiskis irgi labai fainas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrixxx @ 2014 02 06, 12:14)
Tai dydi vis delto atitinka? As kiek paziuriu paltuku is FP, tai  bijau pirkti, kad dydi prasausiu, o tiek graziu uzmatau doh.gif  Jusiskis irgi labai fainas 4u.gif

sis modeliukas atitiko, juolab, kad jis toks laisvesnis turi buti 4u.gif siandien uzsake si grozi wub.gif
user posted image
Atsakyti
Driu, tikrai kad grozi uzsisakete wub.gif Jei nebus sunku parasykite kai gausite, kazi apatine dalis bus kartu? g.gif As sia savaite laukiu triju sukneliu, bet visos panasaus stiliaus (man tokios labai patinka, tai ir emiau, nes negalejau issirinkti doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(sandrixxx @ 2014 02 06, 12:59)
Driu, tikrai kad grozi uzsisakete wub.gif Jei nebus sunku parasykite kai gausite, kazi apatine dalis bus kartu? g.gif  As sia savaite laukiu triju sukneliu, bet visos panasaus stiliaus (man tokios labai patinka, tai ir emiau, nes negalejau issirinkti  doh.gif )

forume viena mergaite pakomentavo, kad turi buti 4u.gif butinai parasysiu, o Jus saviskes meskit i eteri su realia vaizdine medziaga kai gausit, o jei kas neprilips, siulykit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2014 02 06, 14:52)
forume viena mergaite pakomentavo, kad turi buti  4u.gif butinai parasysiu, o Jus saviskes meskit i eteri su realia vaizdine medziaga kai gausit, o jei kas neprilips, siulykit  biggrin.gif

Tai kad mano dydis L, maza paklausa blush2.gif Del vaizdines medziagos neprizadu, bet gal ir suorganizuosiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2014 02 06, 13:37)
sis modeliukas atitiko, juolab, kad jis toks laisvesnis turi buti  4u.gif siandien uzsake si grozi  wub.gif
user posted image


Grožis koks bigsmile.gif
patinka ir man jų rūbai, va ir db su jų marškiniais sėdžiu smile.gif kainos tik mažesnės galėtų būt smile.gif

Atsakyti
QUOTE(sandrixxx @ 2014 02 06, 15:03)
Tai kad mano dydis L,  maza paklausa blush2.gif Del vaizdines medziagos neprizadu, bet gal ir suorganizuosiu drinks_cheers.gif

O kokie jūsų gabaritai, jei ne paslaptis? Nes aš sau patinkančių randu tik L doh.gif Ir mąstau, kad galiu ir neįtilpt. Mano 105 - nežinau - 107 cm.
Atsakyti