Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr



Jeigu jūsų batai atrodo taip:

user posted image

o norite atrodyti šitaip:

user posted image
Junkitės prie mūsų gathering.gif čia mes dalinamės patirtimi, aptarinėjame dydžius, batų kokybę ir šiaip padedame viena kitai įvairiais klausimais wub.gif

Trumpai apie JAVARI:
* Skirtingų šalių online parduotuvės:
Javari DE
Javari UK
Javari FR
* Siuntimas į Lietuvą NEMOKAMAS
* Atsiskaitymas tik kortele, PayPal negalima
* Kainos puslapyje nurodytos su atitinkamos šalies PVM. Siunčiant prekes į Lietuvą, PVM perskaičiuojamas ir bendra suma nežymiai padidėja (1-2%). PVM sąskaitoje faktūroje yra rašoma suma be PVM, atskira eilute išskiriamas PVM ir gale parašoma bendra suma.
!!!Perkant vaikiškus batus iš UK ir juos siunčiant į Lietuvą, priskaičiuojamas papildomas 21% PVM
* Siuntiniai atkeliauja:
DE - apie sav.
UK - 1-2 sav.
FR - 2-3 sav.
Siuntiniai pristatomi įvairiai: ir į paštą, ir jūsų nurodytu adresu (UK/FR - dažniausiai į pašto skyrių, DE - dažniausiai jūsų adresu pristato kurjeris). Vieno užsakymo prekės gali būti siunčiamos atskirais siuntiniais.
* Grąžinti netikusias ar brokuotas prekes galima per 365 dienas. Jei prekę grąžinate dėl jums netikusio dydžio, spalvos ar šiaip persigalvojote, teks patiems padengti siuntimo kaštus. Jeigu prekė brokuota, atsiųstas ne tas dydis ar net ne ta prekė, tiekėjas padengia siuntimo kaštus (bet dėl šito reikia atskirai rašyti Javari).
Registruotas nepirmenybinis siuntimas nuo 500 g iki 2 kg kainuoja 22 Lt
Neregistruotas nepirmenybinis iki 2 kg - 15 Lt
Norint grąžinti bet kokią prekę, savo internetinėje paskyroje reikia užpildyti grąžinimo formą (plačiau apie tai skaitykite čia
* Jei kitur randate geresnę kainą, Javari grąžina skirtumą. Jei patys sumažina - irgi. Plačiau apie mažiausios kainos garantiją rasite čia

Naudingos nuorodos:
Problemos dėl apmokėjimo
Užsakymo panaikinimas
Užsakymo sekimas
Prekių grąžinimas
Rašom Javari
Mažiausios kainos garantija


Mūsų Blog'as

Bendra temos IŠPARDUOTUVĖ
(prisijungimo vardas Javari, slaptažodis toks pat kaip ir internaučių išparduotuvės)

Pasidalinsiu siokia tokia patirtim, nes ziuriu temoj daug kas klausineja ka reiskia vokieciu dydziai kaip 40 2/3 ar 41 1/3, ir kam aktualu su placia ar siaura koja vien i paieska suvedus weite J ar weite K ismeta sistema tau reikalingo plocio batus. O cia imetu lentele su vokiskais matavimais, gal kam pades 4u.gif

user posted image

user posted image

Papildyta:
O cia prancuzu batu matuokle 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
Sveikos. Nusipirkau, o tokios firmos nei bandžius, nei čiupinėjus. Nors jau sumokėjau, bet jei būtų atsiliepimų, vistiek įdomu.

http://www.javari.fr...amp;discount=30

Tiesa, rašo, kad pristatys 02.14 - 02.18.
Atsakyti
as vis tik timberius pasirinkau, dvejojau tarp ju ir mustangu.
Bendrai sau tik dvejus batus pasiemiau, vietoj pradines 260 euru gavos ~53.
Atsakyti
QUOTE(Cocosinė @ 2014 01 30, 13:34)
labai nekoks ilgis  ax.gif iki pusės blauzdos  schmoll.gif



QUOTE(dilgelyt @ 2014 01 30, 13:36)
ne ene ne,nereikia jums ju 4u.gif



QUOTE(linamog @ 2014 01 30, 13:49)
Oi ne ne, babytiski.

Ačiū už patarimus 4u.gif . Noriu kokių ilgaaulių į darbą vaikščiot ax.gif , rikeriai gal dar papigs ax.gif ar nebėr ko tikėtis g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 30 sausio 2014 - 14:48
QUOTE(dilgelyt @ 2014 01 30, 12:36)

Geriau pasakykit man kas kur einat su MUSTANG kaliosiukais?


į kaimą važiuojant ,prie jūros, po parką, mišką šeimyniniams pasivaikšiojimams mirksiukas.gif

o jie nėra sunkūs ir labai kieti?
Atsakyti
Jole turbut labiausiai zino prancuzu javario specifika biggrin.gif
man atrodo, kitas zingsnis butu koks kodukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2014 01 30, 15:07)
į kaimą važiuojant ,prie jūros, po parką, mišką  šeimyniniams pasivaikšiojimams mirksiukas.gif

o jie nėra sunkūs ir labai kieti?

pirkau sūnui Mustangus, jam viskas buvo gerai - ir svoris, ir lankstumas, man norėtųsi, kad padas būtų lankstesnis. Tiesa, mano pirktas modelis šiek tiek kitas, nei populiarusis už 17 http://www.javari.fr...eywords=mustang
Aš šiuos pirkau https://www.javari.de/dp/B0053XI0SS
Atsakyti
QUOTE(Oncik @ 2014 01 30, 14:32)
Sveikos. Nusipirkau, o tokios firmos nei bandžius, nei čiupinėjus. Nors jau sumokėjau, bet jei būtų atsiliepimų, vistiek įdomu.

http://www.javari.fr...amp;discount=30

Turiu šios firmos medžiaginukus aulinukus, tai mano nuomone tai labiau paauglių/jaunų panelių avalynė - nebrangi, įdomi, bet patogumo tai nelabai. Padas nusinešiojo labai greitai ir neduok D ant kokio aštresnio akmenuko užlipti - jausmas beveik kaip basa būčiau užmynusi.

Bet gal jūsų aukštakulniai bus patogesni, mano lygiapadžiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2014 01 30, 15:07)
Jole turbut labiausiai zino prancuzu javario specifika biggrin.gif
man atrodo, kitas zingsnis butu koks kodukas g.gif


Ech, kad jie ten vartosi visaip smile.gif Žinau, kad nuo kito trečiadienio pas prancūzus bus paskutinė išpardavimo savaitė, bet pernai jinai nieko gero nedavė, šita savaitė buvo pati geriausia. Užtat po to, kovo mėn. kažkurį savaitgalį padarė šventę ir daugybę batų pakainavo. Šiemet va savaitgaliais visokius kodus dalina, gal ir šį savaitgalį pamėtės, o gal ir ne g.gif
Bet juk prancūzai ne pasakos galas, pas vokiečius dar tik 50 procentų nuolaidos, o bus gi ir 70, na kiekvienais metais būna.
Žinot, man kartais būna sunku patarti ką nors, nes kai batų reikia, tada kita situacija - randi patinkančius, kaina kaip ir priimtina, tai ir perki, nes gali nelikti ir t.t.
Man gi batų nereikia, aš jų tiesiog noriu, o savo norus galiu apriboti iki man patinkančios nuolaidos atsiradimo ir jei ne sudba, tų batų neliks, aš basa nevaikščiosiu dar daug metų. Man patinka kolekcionavimas, tad aš azartiškai stengiuosi pagauti man į kolekciją tinkančius už man priimtiną sumą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolė***: 30 sausio 2014 - 16:50
QUOTE(dilgelyt @ 2014 01 30, 00:18)
ar jau nubludau ar man reikia sunukui vedzioti.

doh.gif
http://www.javari.de...eywords=Tatoosh
Atsakyti
http://www.javari.fr...words=berryessa Gera kaina 33-34 dydis tik cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 01 30, 12:13)
as parodziau bet nepirkau, o kur su jais eiti? Vel sunio vedziot?  biggrin.gif
Gal mes suni perkam,kad butu priezastis dar daugiau batu isigyt?  rolleyes.gif

Ne sau emiau, bet personai turinciai suni biggrin.gif Vat jums ir atsakymas - suniniai batai biggrin.gif

QUOTE(AstaRaud @ 2014 01 30, 12:46)
o Mustang l. faini, dydį nešiojamą atitinka?

Nieko apie juos nezinau, kerzu aplamai nenesioju, pirkau ne sau.

Dar man cia kilo toks klausimas. Kiek realiai verti tie visi brandiniai batai, jei nuo simtu gali tiek nukainuoti?
Atsakyti