Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

Kviečiame į naują temą 4u.gif

Ankstesne tema


Merginos, prašymas
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote
4u.gif

Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų!!!!!! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aireda: 26 sausio 2014 - 21:15
Mergaites, paziurekit i mano neon flamingo spalva - nesuprantu kazka ne taip gavau ar tokia ji ir yra? Nes kiek foto macius, tai jis turi rozini/koralini atspalvi, o maniskis grynai orandzinis markeris, jokiu kitu tonu g.gif Realiai spalva dar ryskesne, bet tonas toks pat.

FOTO
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 26 sausio 2014 - 21:29
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 01 26, 21:28)
Mergaites, paziurekit i mano neon flamingo spalva - nesuprantu kazka ne taip gavau ar tokia ji ir yra? Nes kiek foto macius, tai jis turi rozini/koralini atspalvi, o maniskis grynai orandzinis markeris, jokiu kitu tonu  g.gif Realiai spalva dar ryskesne, bet tonas toks pat.


Nežinau, kokia turi būti, bet ši labai skani wub.gif
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2014 01 26, 22:29)
Nežinau, kokia turi būti, bet ši labai skani wub.gif


Man ji nepatinka, nes aplamai nemegstu orandzines. O visur va TOKIA matau...
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 01 26, 22:32)
Man ji nepatinka, nes aplamai nemegstu orandzines. O visur va TOKIA matau...


O as dar ir tokia maciau bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Senoji tema pasiabigė, tad galima tęsti šią 4u.gif
Atsakyti
Ms. Blonde, jis ir yra ryyyyžas markeris doh.gif lotuliukas.gif

Aš irgi paskui įsižiūrėjau geriau ir nepatinka man toks ryškumas schmoll.gif

Aireda, oro_buckis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimingaMergina: 05 vasario 2014 - 20:55
7,5 dydžio cece vidpadis 24,6cm
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 01 26, 21:28)
Mergaites, paziurekit i mano neon flamingo spalva - nesuprantu kazka ne taip gavau ar tokia ji ir yra? Nes kiek foto macius, tai jis turi rozini/koralini atspalvi, o maniskis grynai orandzinis markeris, jokiu kitu tonu  g.gif Realiai spalva dar ryskesne, bet tonas toks pat.

FOTO

Taip, butent tokia "orange" ji ir yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2014 02 05, 21:54)
Ms. Blonde, jis ir yra ryyyyžas markeris  doh.gif  lotuliukas.gif

Aš irgi paskui įsižiūrėjau geriau ir nepatinka man toks ryškumas  schmoll.gif

QUOTE(farnese @ 2014 02 05, 22:22)
Taip, butent tokia "orange" ji ir yra 4u.gif


Aha, tai jau praeitoj temoj issiaiskinau ta, nes neteko tikrosios spalvos nuotraukose matyt.

As viena ryskala nusipirkau - cashmere dolman sweater 'neon strawberry' spalvos. Bet pirkau ebay, dar pasitikslinau ar spalva tikrai tokia kaip foto (na tokia rozine braske), o gavau irgi kazka link koralo/orandzines, bet bent orange tonas neryskus... Nors dabar vienas megstamiausiu megztuku - turbut kokius 4-5 kartus jau spejau per savaite uzsidet.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 01 26, 21:28)
Mergaites, paziurekit i mano neon flamingo spalva - nesuprantu kazka ne taip gavau ar tokia ji ir yra? Nes kiek foto macius, tai jis turi rozini/koralini atspalvi, o maniskis grynai orandzinis markeris, jokiu kitu tonu  g.gif Realiai spalva dar ryskesne, bet tonas toks pat.

FOTO


is tikruju jis nuotraukose daugiau i riuzava puse iseina, o realiai tai tikrai kaip markeris drinks_cheers.gif ir ryskus labai cool.gif man labiau patiktu jeigu butu prigesintos flamingo spalvos, ale ner tokios
Atsakyti
panos o sio megztuko kokie ismatavimai S dydzio gal kuri turite ar M dydzio , kiek tarp pazasteliu ir visas ilgis, cia kaip suprantu jis ilgesnis yra?


http://factory.jcrew...p;bmUID=kfyDofF 4u.gif
Atsakyti