Įkraunama...
Įkraunama...

JCREW

Kviečiame į naują temą 4u.gif

Ankstesne tema
Facebook albumas
Senas albumas

Merginos, prašymas 4u.gif
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.

Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų!!!!!! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo
[/font] 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 26 sausio 2014 - 21:11
dekoju -erinija- už temą wub.gif wub.gif wub.gif
tu kaip visados greita ir operatyvi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2014 01 26, 22:16)
dekoju -erinija- už temą wub.gif  wub.gif  wub.gif
tu kaip visados greita ir operatyvi thumbup.gif

hihihi.gif Ziu jau 2 yra ax.gif
Atsakyti
erinija, Tavo grazesne tema 4u.gif

QUOTE(ramka @ 2014 01 26, 21:36)
Zinoma, kad reikia drinks_cheers.gif Dydi XS emei? 4u.gif


Aha, dydis XS, kaip nulieti ax.gif Tik bijau tos ruzavos spalvos doh.gif Norejau baltu, bet atsauke uzsakyma, tai susinervinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2014 01 26, 20:25)
as turiu, nera jis plonas labai


bet Jusu ar nebus tik su thinsulatu, nes paskutiniais metais lyg tik tokius siuna...gal ir klystu g.gif


QUOTE(KERERA @ 2014 01 26, 21:23)
As turejau si paltuka, bet pries kokius 3 metus. Gal dabar pasikeites, bet modelis tas pats.  Jis nera plonas, viduje tik su pamusalu, taciau audinys sunkus, storas, kaip kremplenas. Buvo juodas,  taciau prie jo nekibo joie pukai. Dabar gailiuosi kad pardaviau  doh.gif
Su ugiu 166cm turejau petite 0 dydi (83-66-90), tai kaip tik buvo.


va mane butent sitas senesnis modelis ir domina, jauciu man su 171cm tall be rysio bus g.gif

QUOTE(inga_ @ 2014 01 26, 21:37)
as is praeitu metu turejau du funnel ir metro, abu pardaviau, vien del to, kad nori traukti puka ir dar kaip, g.gif  ax.gif  o turiu vintage berry ir retro jade turejau spalva, nieko netraukia jokiu puku wub.gif  thumbup.gif
tai supratau, kadangi sudetis WOOL tai cia viskas pasakyta tuo, paprasta vilna ir traukia, maziausiai reikia sudetyje, kad siek tiek butu KASMYRO, tada su juodu bus viskas tvarkoje, del visokiu pukeliu ar sapeliu, nereiks lipnios juostos nesiotis biggrin.gif


vienintele gera sudetis, kuri nei kiek nesilamdo ir netraukia puku yra vilna plius nailonas, o visi kiti man nepatiko paltukai-kiek buvau atsisiuntus ir ciupinejus ax.gif
Atsakyti
O jetkau, i kuria tema bepult? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2014 01 26, 22:23)
bet Jusu ar nebus tik su thinsulatu, nes paskutiniais metais lyg tik tokius siuna...gal ir klystu g.gif
va mane butent sitas senesnis modelis ir domina, jauciu man su 171cm tall be rysio bus g.gif
vienintele gera sudetis, kuri nei kiek nesilamdo ir netraukia puku yra vilna plius nailonas, o visi kiti man nepatiko paltukai-kiek buvau atsisiuntus ir ciupinejus ax.gif


pas mane su THINSULATE drinks_cheers.gif nera nei labari stiri nei plani, labai smagus tiek lady tiek metro

o del sudeties as kalbu butent JUODAI spalvai tas wool nesvarbu , akd bus maisyta su neilonu ar kuo vis vien trauks puka doh.gif doh.gif nori nenori, tik skau kitos tai nekreipia demesio susitaiko su tuo
pati JUODOS spalvos turejau FUNNEL IR METRO, abu vienodai trauke, pukelius, visi spintoje sukabinti buvo vienu metu ir dar vintage berry ir retro jade ir cocoonas pilkas, nei vienas nerenka tiek puku kaip juodi
cocoona visa rudeni pradevejau wub.gif wub.gif nei vieno pukelio, vintage berry taip pat nieko nereikia valyti, o ju sudetis tai vienoda visi su wool

isitikau 100 proc. jei juoda spalva reikia nors laselio kasmyro sudetyje,
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 01 26, 22:32)
O jetkau, i kuria tema bepult? biggrin.gif


lotuliukas.gif Kaip dabar visus i viena tema suvaryti biggrin.gif Dviem frontais bus sudetinga viska aprepti biggrin.gif Reiketu viena istrinti, tik kaip tai padaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2014 01 26, 22:36)
lotuliukas.gif Kaip dabar visus i viena tema suvaryti biggrin.gif Dviem frontais bus sudetinga viska aprepti biggrin.gif Reiketu viena istrinti, tik kaip tai padaryti g.gif

lotuliukas.gif nu tikrai kaip.. Neskubesiu ktsyk.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 26 sausio 2014 - 21:38
Ne nemaciau, kad 2 temos... Atkeliu savo posta cia:

Mergaites, paziurekit i mano neon flamingo spalva - nesuprantu kazka ne taip gavau ar tokia ji ir yra? Nes kiek foto macius, tai jis turi rozini/koralini atspalvi, o maniskis grynai orandzinis markeris, jokiu kitu tonu g.gif Realiai spalva dar ryskesne, bet tonas toks pat.

FOTO

Man ji nepatinka, nes aplamai nemegstu orandzines. O visur va TOKIA matau... g.gif

QUOTE(Aireda @ 2014 01 26, 22:43)
O as dar ir tokia maciau bigsmile.gif
user posted image


Cia man grazu wub.gif Bet cia irgi neon flamingo? g.gif

Susiradau pagal foto bloga, tai raso 'This is the melon color, which completely looks bright pink in the pictures. It's definitely a melon-y color!' - tai turbut tik fotoaparato isdaigos siuo atveju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 26 sausio 2014 - 21:47
Temos apacioj yra Nustatymai-Istrinti tema.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 01 26, 22:46)
Ne nemaciau, kad 2 temos... Atkeliu savo posta cia:

Mergaites, paziurekit i mano neon flamingo spalva - nesuprantu kazka ne taip gavau ar tokia ji ir yra? Nes kiek foto macius, tai jis turi rozini/koralini atspalvi, o maniskis grynai orandzinis markeris, jokiu kitu tonu  g.gif Realiai spalva dar ryskesne, bet tonas toks pat.

FOTO

Man ji nepatinka, nes aplamai nemegstu orandzines. O visur va TOKIA matau... g.gif
Cia man grazu  wub.gif Bet cia irgi neon flamingo?  g.gif


Taip, cia irgi neon flamingo. Fotoaparato ir apsvietimo isdaigos ax.gif

O man grazesne i oranzinuma, melionine ax.gif Sita man jau per rozine, aisku, skonio reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti