Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

Moteros, einam pusryciaut!user posted image


Mes gyvename urvuose, nesišukuojame, retai prausiamės, dažnai valgome žalią mėsą. Kai kurios mėgsta žalias kepenis. Geriam riebalus litrais. Didiname savo cholesterolio kiekį. Vaisius sulesiname vištoms, bulves - šernams. Pastaruosius mūsų vyrai vėliau sumedžioja. Kartais bėgiojame didelius atstumus. Ne visada pavyksta bėgti paskui žvėrį. Bet vis tiek. Auginame putpeles ir šimtais ryjame jų kiaušinius.
Užkabino? Skaityk toliau:
"Pagrindinė Paleo mitybos taisyklė yra kokybiškas neperdirbtas maistas, t. y. renkamiesi ekologiški produktai, laisvai auginamų ir žole šeriamų gyvulių mėsa, laisvai auginamų vištų kiaušiniai. Tokiu būdu pagarba išreiškiama tiek gyvajai gamtai, tiek žmogaus organizmui, jo neteršiant šimtais genetiškai modifikuotų konservantų ir "maisto priedų", antobiotikų ir beverčių pašarų, kuriais yra šeriami įprastai auginami gyvuliai.
Paleo mitybos taisyklės neleidžia vartoti jokių grūdinių kultūrų (įskaitant pseudogrūdus - kinvą ir burnotį), ankštinių augalų ir jų vaisių (įskaitant soją bei jos subproduktus), cukraus ir dirbtinių saldiklių (įskaitant ir nerafinuotą cukrų), pieno produktų (nors primal dieta leidžia laisvai augintų karvių pieną ir jo gaminius) bei jokių apdirbtų ir perdirbtų maisto gaminių (na, žinot, traškučiai, kola, McDonald's meniu ir kt.). Tikriausiai kyla klausimas, o tai kas tuomet yra leidžiama leidžia valgyti. Paleo atstovai renkasi mėsą, kiaušinius, žuvį (patariama rinktis ekologiškus, natūraliai augintus produktus), daržoves, vaisius, įvairius aliejus, sėklas, riešutus."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 21 sausio 2014 - 09:44
Kas yra Paleo:

http://vorastinkle.b...-with.html.html

http://eatdrinkpaleo...human-approach/

skaitantiems rusiskai:
http://rusamdiet.org/211-2/

kam tiesiog Paleo neuztenka:
http://vorastinkle.b...3-m-sausis.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 21 sausio 2014 - 09:59
Ačiū visoms už vandeningus patarimus wink.gif Bandysiu prisiversti bent po litrą gryno vandens kasdien...
Atsakyti
Sveikos. Aš gryno vandens iki litro išgeriu, bet arbatos tai gal 4-5 puodelius per dieną. Tyrimas irgi parodė, kad vandens pas mane užtektinai 4u.gif

Vakar vakarienei dariau vištieną su kokosų pienu smile.gif skanu wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 01 21, 10:07)
Sveikos. Aš gryno vandens iki litro išgeriu, bet arbatos tai gal 4-5 puodelius per dieną. Tyrimas irgi parodė, kad vandens pas mane užtektinai  4u.gif

Tyrimas ir man rodė, kad net per daug vandens... bet gal kad jis tiesiog užsistovėjęs, nes užsikaupęs organizme, ir necirkuliuoja, kaip turėtų g.gif Na, čia tik pamąstymai...
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 01 21, 10:07)
Sveikos. Aš gryno vandens iki litro išgeriu, bet arbatos tai gal 4-5 puodelius per dieną. Tyrimas irgi parodė, kad vandens pas mane užtektinai  4u.gif

Vakar vakarienei dariau vištieną su kokosų pienu smile.gif skanu  wub.gif
user posted image


as kaip kada- galiu tik karta i diena isgerti arbatos , ir pora vandens.
bet apskutiniu metu labai daug arbatos geriu... kazi ar kad salta, ar kad baltymu padauginau.. g.gif


Atsakyti
Labas rytas visoms 4u.gif
Aciu uz nauja temuke thumbup.gif Bet ka ten tos pupeles veikia puode ir dar tomato padaze prie Paleo? hihihi.gif biggrin.gif
As vandens geriu daug, arbatu isvis ne, puoduka kavos. Mane visada troskina, noris daug gert to vandens, tai ir nevarzau saves smile.gif
Beje, labai ydomus dalykai vyksta laikrasciuose cia UK biggrin.gif Jau pastebiu nauja tendencija straipsniu - Sugar Detox, healthy diet ( beveik paleo, tik riebalu maziau siulo ir t.t.) rolleyes.gif
Sowelu, kaip gaminai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 01 20, 17:43)
mesa/lasini/sonine gardinti galima.
lasiniai geriausi sudyti. rukytus kartais, ir tai jei turi odos problemu-manau geriau nereik
kiausiniai ivairiausiu pavydalu. bet asmeniskai as isbandzius visus variantus, supratau kad man neskanu maisyta kiausiniene(omletas), labiausiai patinka kiausiniene su skystu tryniu, ir skystai virti kiausiniai

je valgot tik du kartus - siulyciau tokius pusrycius:
sonine/lasiniai + kiausiniai ryte arba sonine/lasiniai +kalnas darzoviu
arba kazka su avokadu
tada manau iki vakaro busit soti

o jei i darba pietus - tai gal koki termosiuka imanoma pasiimt? su darzovem, tu paciu lasinuku pripjaustyt? arba salotu su avokado pasidaryt/pasiimt?
4u.gif


QUOTE(Nidulia @ 2014 01 20, 19:17)
Del prieskoniu alergikams/psoriazininkams, reikia pasiskaityti. Skaiciau apie pipirus, bet neuzsiseivinau, tai net negaliu pakomentuoti, kodel visokiu pipiru nereikia alergikams valgyti. Na ir pomidorai, baklazanai, paprika. Cesnakas ir svogunas - nepiktnaudziauti. Kai jau kunas uzgijes ir skalpo nebeaiu, tai greitai visos zinios isdulkejo is galvos:)
Jo ir skonis, kaip skanaus sokolado. Dar turiu maza gabaleli, tai jau vyras vakar eme skiesti, kad gerkle persti, tipo, duok man to sokolado paciulpti:)
Maniskis pernai gulejo infekcineje apsitriedes, salia jo - toks pats jaunuolis, kiausiniu paedes pusryciams  lotuliukas.gif  Tai jau ir as apsirupinau granato zieve.
4u.gif


QUOTE(InJe*kcija @ 2014 01 20, 20:07)
Kai pradėjau laikytis paleo ir išpuoldavo dirbti pilną dieną, tada namuose pusryčiams valgydavau tą, ką įprastai valgau pietums (mėsa+daržovės), o pietums įsimesdavau porą virtų kiaušinių, lašinių riekelę, varškės sūrio gabalėlį, daržovių stiklainiuką.
Dabar nebesinešu išvis pietų, nes sočiai privalgius ryte, nesunkiai ištempiu iki vakaro. Šilto maisto nešimąsis į darbą man nepasiteisino schmoll.gif  Ryte pasigamindavau, bet per dieną termose jis vis vien kažkiek pavėsta ir nebėra taip skanu.
4u.gif ačiū, labai geri patarimai thumbup.gif

Bet jūs ir duodat, nėr kada dirbt, nespėju skaityti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 01 21, 11:22)

Sowelu, kaip gaminai? 4u.gif

Apviriau brokolius. Vištienos file su preiskoniais (druska, pipirai, karis) pakepiau ant kokosų aliejaus..bet labai trumpai, mėsytė dar tik vietomis pabalus buvo. Sudėjau brokolius, šaldytų daržovių kažkiek turėjau ir užpyliau kokosu pienu - 2min. išjungiau ir valgiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 01 21, 10:22)
Labas rytas visoms 4u.gif
Aciu uz nauja temuke thumbup.gif Bet ka ten tos pupeles veikia puode ir dar tomato padaze prie Paleo?  hihihi.gif  biggrin.gif



gal ten ne pupeles? rolleyes.gif
Papildyta:
as vakar pagaminau vistos kojas, su saliero bulvyten ir baklazanais. tai taip neskaniai pavalgiau, taip nelindo, baklazanus is viso ismeciau.. ir prikapojau grietines su pomidorais-agurkais. man taip skanu grietine, taip jos noriu ir reikalauja organizmas, net atsigauna po to skrandis...
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2014 01 20, 19:46)
Šiandienos jų "kažkas skanaus" Paleo vafliukai- kiaušinis, bananai ir kokosų miltai  biggrin.gif

vau thumbup.gif

QUOTE(jaicy @ 2014 01 21, 10:47)
prikapojau grietines su pomidorais-agurkais. man taip skanu grietine, taip jos noriu ir reikalauja organizmas, net atsigauna po to skrandis...

aš irgi vakar mėsos "atsivalgiau" ir svajojau apie pomidoriukus su grietine thumbup.gif Tai šnd nusipirkau, pasipjausčiau, petražolių ir raudonėlio ant viršaus ir su skystais kiaušiniais taip skaniai pavalgiau.
Atsakyti
lugne, ačiū ax.gif




QUOTE(Azu @ 2014 01 21, 01:35)
Labai daznai, jei zmogus negeria, organizmo duodama signala "gert" supranta kaip "valgyt".

Man taip doh.gif Vanduo visada kontroliuojamas, nejaučiu, kad troškina, nebent laaabai sūriai pavalgau doh.gif Skaičiuosu stiklines, kad surinkti nors 2 litrus (ale vis tiek būna, kad pamirštu ir perdien arbata ryte tebūna unsure.gif ), vaikus įpareigoju, kad vis primintu blush2.gif Tik sportuodama gerti NORIU, kitais atvejais- ne doh.gif verysad.gif
Atsakyti