Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis "Super Briedis"

sveiki,

gal kas girdėjote apie tokį darželį? jų puslapį radau, jie dar kuriasi, bet labai arti tos vietos, kur gyvensiu, tai galvoju gal daugiau ką žinote? ar čia bus "ale" darželis? ar su dokumentais? gal žinote kada atsidarys?
Atsakyti
QUOTE(mmmamuliukas @ 2014 01 14, 19:03)
sveiki,

gal kas girdėjote apie tokį darželį? jų puslapį radau, jie dar kuriasi, bet labai arti tos vietos, kur gyvensiu, tai galvoju gal daugiau ką žinote? ar čia bus "ale" darželis? ar su dokumentais? gal žinote kada atsidarys?


O čia tas Pašilaičiuose neloti maximos? man irgi labai įdomu, gal kas girdėjot kaip ten su vietom? ar dar turi laisvų? nes biškuti panika apėmė, kai užregistravau savo mažylę į valstybinį. Pašilaičių darželyje 281 biggrin.gif tai galvoju, reikia suskubti jau į privatų stoti į eilę.

O jūs mmmamuliuk, planuojate į pašilaičius kraustytis? kurioj vietoj? gal kaimynės būsim smile.gif
Atsakyti

ooo, kaip gerai, kad bent viena mamytė, kažką žino. smile.gif

aš per tuos kraustymosi ir remonto rūpesčius visiškai buvau pamiršusi, kad tokią temą pradėjau.

šiaip pavaikščiojau aš ir į aplinkinius daržiukus. buvau perkūnkiemy. nemažai ten daržiukų. bėda, tik kad arba ten jau pilna (nors dar sako, kad priims, bet gi matai, kad mažose patalpose ir taiop tų vaikų daug... jau kaip valstybinis gaunas...) arba ne mano mažės amžiaus vaikai komplektuojami...

apie šitą irgi susižinojau daugiau. susipažinau su būsimu kaimynu, kuris gyvena visai greta to namo, kur daržiukas steigias. tai jis sako, kad ten kažkaip šaima ar pan steigia. sako viską patys daro. nu jis labai palankiai kalbėjo. pro langus jis kasdien mato kas ką veikia biggrin.gif jis ir papasakojo daugiau. sako, nuėmė nuo langų plakatus paskutinėm dienom, tai gal jau grupes surinko nežinau. gal imsiu ryt ir paskambinsiu.

man tai keista, negi niekas nieko nežino apie jį? nu gal... visai naujas gi. man įdomu kokios auklėtojos, jei jos jau yra, gal kas susidūrė su kūrėjais, ar patikimi ar kaip. nu bet ką. išsiaiškinsim praktikos būdu. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

jei turėsiu laisvą sekundę gal ryt paskambinsiu. jei patiks, matyt temoje lauksiu draugų, jei nepatiks, tai ka... smile.gif




QUOTE(Amelijosmamytegeriausia @ 2014 01 16, 19:24)
O čia tas Pašilaičiuose neloti maximos? man irgi labai įdomu, gal kas girdėjot kaip ten su vietom? ar dar turi laisvų? nes biškuti panika apėmė, kai užregistravau savo mažylę į valstybinį. Pašilaičių darželyje 281 biggrin.gif tai galvoju, reikia suskubti jau į privatų stoti į eilę.

O jūs mmmamuliuk, planuojate į pašilaičius kraustytis? kurioj vietoj? gal kaimynės būsim smile.gif

Atsakyti
Sveikos, mamos,

aš mačiau tuos plakatus dar iškart po Naujų, dabar senokai buvau, gal ir nuėmė. Mane irgi sudomino tas darželis, tik labai nepatiko, kad prie pat gatvės ir su kiemu bėda. Bet kadangi mes į Pačšilačių darželius irgi klausimas ar pateksim, turbūt teks domėtis aplinkiniais privačiais doh.gif .
Planuoju pasiskambinti jiems pasiklausti kada žada atidaryti ir kur planuoja vesti vaikučius į lauką. Tai galėsiu pasidalinti info 4u.gif
Atsakyti
nu teisybe. kiemo kaip tokio matyt jie neturi... bet ten galinis namas tai gal toj pievoj bus ar kaip. kai skambinau tai sake jie skandinavisko tipo -i kiema du kartus per diena bet kokiu oru, maksteles ryte ir pan. nu telefonu tai graziai labai papasakojo. matosi pasiruose, uzsidege zmones, gal ras buda i ta kiema eit.

mane tai kitas dalykas kazkaip nustebino... jau remontai baigti, ruosiasi atidarymui, o aukletoju dar ner... ar neranda ar kaip nesuprantu. man tai savrbiausia su kuo vaikas bus visa diena, ne tiek svarbu lauke ar namie kai pagalvoji. o parodyt dar negali... aukletoju ta prasme. patalpose buvau, apziurejau, patiko. mazai vaikau grupese, palyginti erdvus kambariai, sviesu tvarklinga. ko kito noreti is naujo darzelio. gi dar nebus supurvintas ir suverstas biggrin.gif labiausiai norejau su aukletojom susitikti, pasikalbeti, paziureti kas per pauksciai - nepavyko... gal veliau dar bandysiu jei nerasiu geriau kur.

man tokia patogi vieta... taip noreciau kad butu normalus jis...
Atsakyti
QUOTE(mmmamuliukas @ 2014 01 27, 11:37)
nu teisybe. kiemo kaip tokio matyt jie neturi... bet ten galinis namas tai gal toj pievoj bus ar kaip. kai skambinau tai sake jie skandinavisko tipo -i kiema du kartus per diena bet kokiu oru, maksteles ryte ir pan. nu telefonu tai graziai labai papasakojo. matosi pasiruose, uzsidege zmones, gal ras buda i ta kiema eit.

mane tai kitas dalykas kazkaip nustebino... jau remontai baigti, ruosiasi atidarymui, o aukletoju dar ner... ar neranda ar kaip nesuprantu. man tai savrbiausia su kuo vaikas bus visa diena, ne tiek svarbu lauke ar namie kai pagalvoji. o parodyt dar negali... aukletoju ta prasme. patalpose buvau, apziurejau, patiko. mazai vaikau grupese, palyginti erdvus kambariai, sviesu tvarklinga. ko kito noreti is naujo darzelio. gi dar nebus supurvintas ir suverstas biggrin.gif labiausiai norejau su aukletojom susitikti, pasikalbeti, paziureti kas per pauksciai - nepavyko... gal veliau dar bandysiu jei nerasiu geriau kur.

man tokia patogi vieta... taip noreciau kad butu normalus jis...


Tai gal darzelis Super briedis ieško super auklėtojų biggrin.gif biggrin.gif Tai kaip supratau jūs ir skambinot ir apsilankėt ten? gal netyčia paklausėt kaip ten su vietom? ar dar daug laisvų ar jau reikia skubėt užsirašyt? as vis neprisiruosiu paskambint. reiktu man ir su dukryte uzeit, bet taip dabar salta, kad baisu nosi kišt i lauką.
O del ejimo i lauka du kartus, kaip gerai butu, nes bent jau as tai vos karta susiruosiu su ja iseit, apie du kartus nei kalbos nera. O Amelytei kieme taip patinka, nei jai šalta nei ka. Na o del kiemo-tai, manau, kuo didesnis laukas tuo geriau, butu kur palakstyt , o ne sausakimsoj zaidimu aikstelej, prie supyniu eilej stovet. 4u.gif
Atsakyti
jo jo ir buvau ir skambinau smile.gif man taip sutapo, kad dabar jau i pabaiga remonto darbai naujuose namuose, vis daugiau laiko ten leidziame, pamazu susipazistame su apylinkemis smile.gif o gal amelyte i ta darziuka ketina eiti? kaip saunu butu drauge tureti smile.gif tongue.gif

del vietu tai jo, jie veda sarasa. kaip suprantu jie tures atviru duru diena. nezinau kada bus, vasari manau. taip salta, kad ir mes neinam patikrinti nieko... gal koks plakatas. man sake netoli darziuko gyvenantis pazistamas.

reiks butinai i ta atvira diena nueiti. gal ir susitiksim?



QUOTE(Amelijosmamytegeriausia @ 2014 01 27, 22:33)
Tai gal darzelis Super briedis ieško super auklėtojų  biggrin.gif  biggrin.gif  Tai kaip supratau jūs ir skambinot ir apsilankėt ten? gal netyčia paklausėt kaip ten su vietom? ar dar daug laisvų ar jau reikia skubėt užsirašyt? as vis neprisiruosiu paskambint. reiktu man ir su dukryte uzeit, bet taip dabar salta, kad baisu nosi kišt i lauką.
O del ejimo i lauka du kartus, kaip gerai butu, nes bent jau as tai vos karta susiruosiu su ja iseit, apie du kartus nei kalbos nera. O Amelytei kieme taip patinka, nei jai šalta nei ka. Na o del kiemo-tai, manau, kuo didesnis laukas tuo geriau, butu kur palakstyt , o ne sausakimsoj zaidimu aikstelej, prie supyniu eilej stovet. 4u.gif

Atsakyti
Taip, minetas darzelis tik tik atsidaro, o atviru duru diena ten vasario 15 d. nuo 10 iki 17 val., adresas Gabijos 42. smile.gif Jauki aplinka pritaikyta mazyliams, maloni vadove, minejo, kad vietu tikrai dar yra, ir i kilusius klausimus mielai atsako, o, beje, aukletoju atranka vykdoma tikrai kruopsciai, nes, sutikite, juk svarbu su kuo musu vaikai pasiliks didesne dali dienos wink.gif
Daugiau informacijos galite rasti: www.superbriedis.lt, Gabija +37068461466, Erika +37068625546, info@superbriedis.lt
Atsakyti
Na dar mes nežinome ar vesime Ameliją, gal dar gausim vietą valstybiniame. Nors dabar kai pasiklausau, kas darosi su ligom valstybiniuose tai baisu. Viena mano drauge nuo rugsejo sunu 2 metuku isvede, tai jis savaite darzelyje, tris savaites namie. Kazkoks kosmaras. Privaciam mazam vistiek ramiau ir gal atsakingiau tevai ir aukletojos ziuri i sergancius.
Dar galvojam, turiu dar truputi laiko, norisi gerai apgalvoti. Siaip man super briedis labai patinka. as vel kartouos, bet man tas ejimas i kiema du kartus tikrai sveikintinas 4u.gif
O apie atviru duru diena as irgi jau girdejau, tiksliau pamaciau laiptinej plakata smile.gif butinai eisim, tokia proga reikia pasinaudot. O be to raso, kad jau ir su aukletojom bus galima susipazinti. Idomu kokias issirinko?
Tai ziurekit, pasimatysim turbut sestadeni? o kuriuo metu planuojat eiti? mano brangioji miega nuo pirmos iki keturiu. Tai mes is ryto galvojam eit.
Atsakyti
jo, aukletojos bus jau. taip idomu susitikti. jei patiks aukletoja, tikrai eisim smile.gif idomu kas per dovaneles smile.gif
Atsakyti

o kokia gera info,

o sakykit, Liusinei, gal dirbate tame darzelyje? gal daugiau ka papasakoti galite?


QUOTE(Lusinei @ 2014 02 03, 21:49)
Taip, minetas darzelis tik tik atsidaro, o atviru duru diena ten vasario 15 d. nuo 10 iki 17 val., adresas Gabijos 42. smile.gif Jauki aplinka pritaikyta mazyliams,  maloni vadove, minejo, kad vietu tikrai dar yra, ir i kilusius klausimus mielai atsako, o, beje, aukletoju atranka vykdoma tikrai kruopsciai, nes, sutikite, juk svarbu su kuo musu vaikai pasiliks didesne dali dienos wink.gif
Daugiau informacijos galite rasti: www.superbriedis.lt, Gabija +37068461466, Erika +37068625546, info@superbriedis.lt

Atsakyti
QUOTE(mmmamuliukas @ 2014 02 06, 15:43)
o kokia gera info,

o sakykit, Liusinei, gal dirbate tame darzelyje? gal daugiau ka papasakoti galite?


Nea, siame darzelyje nedirbu smile.gif todel issamiau papasakoti negaliu, manau, jei apsilankytumet atviru duru dienoje, ar siaip uzeitumet, tikrai ispudi susidarytumet, o ir i kilusius klausimus jums atsakytu, juk, mes, mamytes, visada ju turim wink.gif
Atsakyti