Įkraunama...
Įkraunama...

JCREW

Kviečiame į naują temą 4u.gif

Ankstesne tema
Facebook albumas
Senas albumas

Merginos, prašymas 4u.gif
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.

Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų!!!!!! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo
[/font] 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
enura 4u.gif
QUOTE(-_erinija_- @ 2014 01 08, 19:35)
o jiems taike nuolaida? lyg ziurejau- netaike.. g.gif grazuciai.. wub.gif
Tik reikejo juos per anas nuolaideles bandyt gaudyt- nes dydziu nebuvo..db brangiau gausis..


As pirkau tas lakierkas kai buvo viskam 40 proc. nuolaida ax.gif

QUOTE(Soffyyy @ 2014 01 08, 20:38)
Man su sita sukne ta pati problema doh.gif laikau ja spintoj ir nezinau ka daryt biggrin.gif viena karta rengiausi, bet per rankas matosi, kad biskiuka tempia...


Soffyyy, kokia Jus grazuole bigsmile.gif

O man silkine Lilian dress 2 d. tempe per krutine, o 4 d. jau per laisva per liemeni ir klubus. O silkine Maisie dress turiu net 6 d. ir pats tas.

QUOTE(Kriziukas @ 2014 01 08, 20:55)
aš jau taip gundžiausi tuo swingu, bet jei prastai nešiojasi, tada gal reik susilaikyt biggrin.gif  g.gif


Gerai tas swingas devisi, ne prasciau uz kitus jcrew megztinius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aireda: 08 sausio 2014 - 22:56
Pagaliau atkeliavo mano antras swingas, bet vel siokie tokie nemalonumai su juo. Pirma uzsakiau XS heather accorn ir S dusty jade spalvas, dabar S heather accorn, bet ispakavau ir iskart itarimu sukele ilgis. Na ir ka, jis lygiai toks pat kaip XS dydzio (aisku trumpesnis uz dusty jade spalvos S dydi) doh.gif Nebuvau pridejus prie dusty jade jo kolkas, bet apsivilkus jauciasi, kad jis siauresnis nei dusty jade. Zodziu, kazkaip keistai man su JCrew pastaruoju metu, o dydziai, tai irgi mistika darosi...
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 01 08, 23:49)
Pagaliau atkeliavo mano antras swingas, bet vel siokie tokie nemalonumai su juo. Pirma uzsakiau XS heather accorn ir S dusty jade spalvas, dabar S heather accorn, bet ispakavau ir iskart itarimu sukele ilgis. Na ir ka, jis lygiai toks pat kaip XS dydzio (aisku trumpesnis uz dusty jade spalvos S dydi) doh.gif Nebuvau pridejus prie dusty jade jo kolkas, bet apsivilkus jauciasi, kad jis siauresnis nei dusty jade. Zodziu, kazkaip keistai man su JCrew pastaruoju metu, o dydziai, tai irgi mistika darosi...


Ms. Blonde, jau ne karta pastebejau, kad dydi gali itakoti ir spalva. Turiu kelis pencil sijonus to paties dydzio, tai jie skirtingai guli ir ilgis siek tiek skiriasi. Ir kitu pavyzdziu galeciau pateikti priklausomai nuo spalvos.
Atsakyti
Aciu uz tema 4u.gif
QUOTE(Aireda @ 2014 01 08, 23:49)

As pirkau tas lakierkas kai buvo viskam 40 proc. nuolaida ax.gif

Aaa - tada gerai biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2014 01 08, 22:49)
enura  4u.gif


aciuks.gif
"lomkes" prasideda be temos biggrin.gif su plansete negalejau paveiksliuku pakeist, nes senieji jau pabodo truputi rolleyes.gif gal kitai temai jau reiktu cool.gif


QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 01 08, 22:49)
Pagaliau atkeliavo mano antras swingas, bet vel siokie tokie nemalonumai su juo. Pirma uzsakiau XS heather accorn ir S dusty jade spalvas, dabar S heather accorn, bet ispakavau ir iskart itarimu sukele ilgis. Na ir ka, jis lygiai toks pat kaip XS dydzio (aisku trumpesnis uz dusty jade spalvos S dydi) doh.gif Nebuvau pridejus prie dusty jade jo kolkas, bet apsivilkus jauciasi, kad jis siauresnis nei dusty jade. Zodziu, kazkaip keistai man su JCrew pastaruoju metu, o dydziai, tai irgi mistika darosi...


O as palyginau XS dydzio violetines spalvos (tik gaila jau karta skalbtas tai gali buti pasitraukes) ir flaminga S dydzio nauja. Tai ilgis abieju vienodas, tik plotis skiriasi zymiai ~ 8 cm ir rankove platesne S dydzio
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 01 08, 23:05)
aciuks.gif
"lomkes" prasideda be temos  biggrin.gif su plansete negalejau paveiksliuku pakeist, nes senieji jau pabodo truputi  rolleyes.gif  gal kitai temai jau reiktu  cool.gif
O as palyginau XS dydzio violetines spalvos (tik gaila jau karta skalbtas tai gali buti pasitraukes) ir flaminga S dydzio nauja. Tai ilgis abieju vienodas, tik plotis skiriasi zymiai ~ 8 cm ir rankove platesne S dydzio


tik nesakyk, kad tu griebei jį išpardavykloj už tokią kainą blink.gif blink.gif
Atsakyti

Enura, aciu uz tema! mirksiukas.gif
Soffyyy - sakyc, karstos pupytes!!! biggrin.gif thumbup.gif Nu bet su ja likt nepastebetai - be sansu... net ir su maisu ant galvoz! lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2014 01 08, 23:35)
tik nesakyk, kad tu griebei jį išpardavykloj už tokią kainą blink.gif


taip tongue.gif jeigu zinau kad sunesiosiu tai negaila, o ir darbu daug paskutiniu metu doh.gif neturiu kada medziot visai, tik savaitgaliais cool.gif
Bet va dar galvosiu gal geriau i XS pasikeist butu g.gif Kazkaip man susirode, kad XS graziau krenta, reiks dar pasimatuot
Atsakyti
Taip pergyvenau del tos rankines, o parduotuvej tepaklause noriu naujos ar pinigu. Ir tas final sale ne toks final, bet aisku via kaip broka galima traktuot..

QUOTE(enura @ 2014 01 09, 00:05)
O as palyginau XS dydzio violetines spalvos (tik gaila jau karta skalbtas tai gali buti pasitraukes) ir flaminga S dydzio nauja. Tai ilgis abieju vienodas, tik plotis skiriasi zymiai ~ 8 cm ir rankove platesne S dydzio


Pas mane XS ir S heather accorn plotis nelabai skiriasi, gal kokiu 1cm is abieju sonu, ilgis toks pat, tik rankoves zenkliau skiriasi. o vat S dusty jade didesnis uz juos abu. Dabar mastau patinka jis man ar grazint - kakla kiek uzdengia, ne taip kaip XS, bet kazkiek jauciu vistiek sad.gif
Atsakyti
Jeigu lėkčiau į Amerikę dabar tai pati pirmoji parduotuvė būtų kriu kriuuu, išsimatuočiau ten viską viską, kad žinot kas ir kaip...nes jau užkniso jų neatitikimai netgi tuose pačiuose modeliuose doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2014 01 08, 22:12)
:
visos puikiai atrodo  biggrin.gif  nuotaika tokia gera  biggrin.gif
a kuri Soffyyy?


Taigi rasiau, ta, kuri pati graziausia ir graziausiai apsirengusi mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti