Įkraunama...
Įkraunama...

Second hand'ų lobiai

user posted image
Papildyta:
QUOTE(gainsbourg @ 2014 01 07, 18:31)
Oh my wub.gif  va cia tai daiktas! Puiki metu pradzia thumbup.gif  labai idomu, uz kiek? Ar kulnai labai auksti?


aciu, Gainsbourg 4u.gif

labai pigiai , labai blush2.gif £8 blush2.gif

kulnas neaukstas ir tobulas siam batu modeliui, ilgina kojas, patogus tvirtas, nepigus ty nesmailas ar dar koks 4u.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 07 sausio 2014 - 21:01
Iš paskutinių labai fainutė suknelė šilkinė, o Liomi batų nemokėčiau nešioti user posted image bet kulnas man patiko, pati norėčiau sumedžiot batus tokiu kulnuuser posted image
Atsakyti
Liomi batai labai grazus, kokiam sh pirkai? bigsmile.gif
Atsakyti
BlueMoggy - Age , berods, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2014 01 07, 20:15)
BlueMoggy - Age , berods, aciu  4u.gif

Rytoj keliausim I sh su vaikais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueMoggy @ 2014 01 07, 19:22)
Rytoj keliausim I sh su vaikais  biggrin.gif


varykit, rimtai biggrin.gif jei ne smutkiu, tai knyguciu, zaidimu - visko ten buna
Atsakyti
QUOTE(Galla @ 2014 01 07, 15:49)
ačiū už pagyras suknelei  bigsmile.gif  aš tik dėl vieno abejoju - ta suknelė parduotuvėse man rodos prieš porą metų buvo, ar neatrodys morališkai pasenus  blush2.gif 

Kaip ji gali būti morališkai pasenus, jei jums ji nauja? biggrin.gif
Atsakyti
Mes atsibodusius zaislus ten atiduodam ir vis bijau kad vyresnelis nerastu ka nors "mine!!!" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueMoggy @ 2014 01 07, 20:07)
Mes atsibodusius zaislus ten atiduodam ir vis bijau kad vyresnelis nerastu ka nors "mine!!!"  biggrin.gif


mes irgi. oi, buvo man doh.gif
------

Surinkau senus zaislus ir isnesiau . Uzeinam po savaites i ta SH. Su vaikais. Puola jie lobiaut . Ir staiga Vyresnele :

- Mamyte, cia gi ta dezute ,kuria Tau padariau dovanu , ta, as zinau ?!

Ups, rimtas ! Ismeciau ir ta biggrin.gif Netycia, bet va viska meciau. Taip geda pasidare, dangau sventas :

- Ojojoj,vaje vaje, cia vaikai imete i maisa ! Jie gi mazi, nesuprato, pakalbesiu as su jais, kaip gerai, kad radom , matai - yra Dievas!

Ispirkom ta dezute biggrin.gif
------

Mazyliams rodau, jei randam musu zaislu, jie dziaugias, kad parduoda parduotuvyte, kad vaikai kiti zais .

SORRY UZ OT 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 07 sausio 2014 - 22:19
QUOTE(liomi @ 2014 01 07, 21:17)
mes irgi. oi, buvo man  doh.gif 
------

Surinkau senus zaislus ir isnesiau . Uzeinam  po savaites i ta SH. Su vaikais. Puola jie lobiaut . Ir staiga  Vyresnele :

- Mamyte, cia gi ta dezute ,kuria Tau padariau dovanu , ta, as zinau  ?!

Ups, rimtas ! Ismeciau ir ta  biggrin.gif  Netycia, bet va viska meciau. Taip geda pasidare, dangau sventas :

- Ojojoj,vaje vaje,  cia vaikai imete i maisa ! Jie gi mazi, nesuprato, pakalbesiu as su jais, kaip gerai, kad radom , matai - yra Dievas!

Ispirkom ta dezute  biggrin.gif
------

Mazyliams rodau, jei randam musu zaislu, jie dziaugias, kad parduoda parduotuvyte, kad vaikai kiti zais .

SORRY UZ OT  4u.gif

Saunuole mazyle kad neisizeide smile.gif
Mano dar Maziukas, zodis sharing neegzistuoja hihihi.gif
Atsakyti
iš senos temos šilkinė suknelė ir pyratiniai tongue.gif bačiokai wub.gif
lucky bi.. t.y. pasisekė miergaitėms blush2.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2014 01 07, 21:26)

lucky bi.. t.y. pasisekė


laugh.gif

zinau ta jausma
biggrin.gif
Atsakyti