Įkraunama...
Įkraunama...

JCREW


Kviečiame į naują temą 4u.gif

Ankstesne tema
Facebook albumas
Senas albumas

Merginos, prašymas 4u.gif
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.

Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų!!!!!! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo
4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
Imetu mergaites foto su sia bliuskute,ar reikia didesnio dydzio ar ir sitas geras?cia xxs,per krutine man platesnes kaip ir nesinori,tik is ilgio galetu ilgesne buti doh.gif necituokit istrinsiu.
user posted image
user posted image
Atsakyti
LaimingaMergina, ogo kiek pirkiniu blink.gif biggrin.gif

Visi rubeliai saunus, apart to laisvalaikio megztuko "i sveikata", jis tikrai nesiziuri, truksta paties ilgio, ties pazastukais per laisva ir negraziai kabo ax.gif

Nagi swingas taip idomiai atrodo, jo tiek daaaaug lotuliukas.gif spalva tikrai labai israiskinga wub.gif , bet sau as norejau jo "naturalesnes " spalvos smile.gif ir db dar su didesniu nekantrumu jo lauksiu , nes labai knieti pasimatuoti, idomu kaip konkreciai ant manes jis ziuresis biggrin.gif Nes tikrai ant visu skirtingai atrodo.

Blythe jega wub.gif Myliu jas, tik as irgi kaip ir inga_ rase, nedeciau jos su situo sijonuku, nes man kartu kazkaip nesiziuri ax.gif

O sijonukas tai fainas, Tu kai lieknute ilgakoje tai ir ilgis tinkamas, nera per trumpas smile.gif
****************



melynake28, nereikia didesnio dydzio, is ilgio gal ir islostum koki 1 cm, bet vargu ar jis ka pakeistu smile.gif man graziai ziurisi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 29 gruodžio 2013 - 18:14
Melynake28 - mano nuomone, tinkamas dydis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 12 29, 18:14)
LaimingaMergina, ogo kiek pirkiniu blink.gif  biggrin.gif

Visi rubeliai saunus, apart to laisvalaikio megztuko "i sveikata", jis tikrai nesiziuri, truksta paties ilgio, ties pazastukais per laisva ir negraziai kabo ax.gif

Nagi swingas taip idomiai atrodo, jo tiek daaaaug  lotuliukas.gif spalva tikrai labai israiskinga wub.gif , bet sau as norejau jo "naturalesnes " spalvos smile.gif ir db dar su didesniu nekantrumu jo lauksiu , nes labai knieti pasimatuoti, idomu kaip konkreciai ant manes jis ziuresis biggrin.gif  Nes tikrai ant visu skirtingai atrodo.

Blythe jega wub.gif Myliu jas, tik as irgi kaip ir inga_ rase, nedeciau jos su situo sijonuku, nes man kartu kazkaip nesiziuri ax.gif

O sijonukas tai fainas, Tu kai lieknute ilgakoje tai ir ilgis tinkamas, nera per trumpas smile.gif
****************
melynake28, nereikia didesnio dydzio, is ilgio gal ir islostum koki 1 cm, bet vargu ar jis ka pakeistu smile.gif man graziai ziurisi 4u.gif


aga, uzderejo vienu metu jcrew pirkiniu pas mane biggrin.gif

tas swingas tai cia tikrai aistras kursto lotuliukas.gif

sijonukas turbut, kad liks pas mane, nes katik dar karta ji apziurejau ir ji galima atlekkti dar kokius 5cm, tai manau tada jau bus pats tas thumbup.gif
Atsakyti
Nu zinau, kad ispeiksit, bet vistiek boyfr man labiau.. blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 29 gruodžio 2013 - 18:32
QUOTE(-_erinija_- @ 2013 12 29, 18:19)
Nu zinau, kad ispeiksit, bet vistiek boyfr man labiau..  blush2.gif



man grazu ir boyfriend..tik ar nebutu jis ant manes visai kaip ''lenta''? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimingaMergina: 29 gruodžio 2013 - 18:20
O tas sijonukas labai smagus,jau sestadieni pranesiojau,as ir galvoju del atlenkimo dar,bet sakiau panesiosiu dar toki,o pavasari ziuresiu gal ar atlenksiu,nes dabar su paltais,striukem tai gerai,bet pavasari bus apasna vaikus i masina sodint pasilenkus lotuliukas.gif
Atsakyti
*Demettriuke*, o man visai graziai tas swingas ziurisi smile.gif Ir spalva velgi gera bigsmile.gif

Svarbiausia, bent jau man paciai buna, kaip as konkreciai pati jauciuosi su tuo rubu, aisku, smagu ir is temos mergaiciu nuomone isgirsti, bet jei Tau jis patiko ir gerai jautiesi - tai tikrai devek 4u.gif

As pamenu buvau ikelusi foto su factory bordinem kelnem, dauguma mergaiciu gyre, na, bet man paciai truko ilgio schmoll.gif todel pardaviau..
Atsakyti
Man Erinija abudu gerai visai atrodo,man tas svingas pavasari vasara prie kokiu sporbatuku,aptemptu dzinsiuku tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(melynake28 @ 2013 12 29, 19:26)
Man Erinija abudu gerai visai atrodo,man tas svingas pavasari vasara prie kokiu sporbatuku,aptemptu dzinsiuku tai thumbup.gif

Nu is sono jo- bet kai rankas pakeli doh.gif anas kazkaip subtilesnis man.. irgi prie sortuku, skinniu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-_erinija_- @ 2013 12 29, 19:19)
Nu zinau, kad ispeiksit, bet vistiek boyfr man labiau..  blush2.gif



nugi nepeiksiu biggrin.gif nes nera ka peikti, graziai atrodo biggrin.gif . Sitam megztukui su iskirptu kaklu reikalinga pilnesne krutine, o Tu ja turi, tai tikrai dailiai ziurisi 4u.gif


QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 12 29, 19:20)
man grazu ir boyfriend..tik ar nebutu jis ant manes visai kaip ''lenta''?  g.gif


Manau netiktu ax.gif Mano nuomone sitam megztukui reikia pilnesniu merginu, nei mes mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti