Įkraunama...
Įkraunama...

JCREW


Kviečiame į naują temą 4u.gif

Ankstesne tema
Facebook albumas
Senas albumas

Merginos, prašymas 4u.gif
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.

Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų!!!!!! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo
4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
Liudesys ko tai apeme be Jcrew temos blush2.gif biggrin.gif

Gal kam bus aktualus sis megztukas smile.gif Dydis XS, kandziojosi, megztukas man buvo per skystas, nors manau turetu buti pakankamai siltas. (ugis 177cm., 86-65)
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 12 12, 00:25)
Liudesys ko tai apeme be Jcrew temos  blush2.gif  biggrin.gif

Ir man taip pat bigsmile.gif biggrin.gif Ačiū už sukūrimą gathering.gif
Atsakyti
LaimingaMergina, aciu uz temute 4u.gif

Megztukas idomus toks, dydis Tau tinkamas, bet jei kanda , tai man jau butu ne kaip...nepanesiociau ax.gif
Atsakyti
Gavau vakar šitą - funny birds tee. Nepasakyčiau, kad labai oh. Medžiaga nestora, bet tvirta, tikrai neskysta. Pati maikutės forma tokia, kaip kad ir rašo - slightly swingy fit - kas man nelabai, nes mėgstu labiau apglundančius variantus. Su 86 cm krūtine ėmiau XS dydį, tiktų, manau, ir XXS, tik gal rankovės labiau aptemptos būtų.


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perfecta: 12 gruodžio 2013 - 08:43
Labas rytelis 4u.gif
Vakar pagaliau pasimatavau merino tunika, tai XS'as pakankamai platoka, mano ugiui nera ilga, siaip maloni, nekanda biggrin.gif
O suknyte kai gausiu papozuosiu butinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 12 12, 07:33)
LaimingaMergina, aciu uz temute 4u.gif

Megztukas idomus toks, dydis Tau tinkamas, bet jei kanda , tai man jau butu ne kaip...nepanesiociau ax.gif


Nors as nelabai jautri tiems kandimams, bet sitas kazkaip erzino..brrr.. Taip, dydis tinkamas buvo, bet del kandimo ir skystumo (mano nuomone) parduotas jis jau smile.gif

Beja ismatavimai jei kam reikes: Visas ilgis 60cm, po pazastim 43cm, rankove(pilkoji dalis nuo petuko) 60 cm. 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz temute, LaimingaMergina 4u.gif 4u.gif

Mergaites, kas cia per salotinis grozis...? unsure.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(-_erinija_- @ 2013 12 12, 15:41)
Aciu uz temute, LaimingaMergina 4u.gif  4u.gif

Mergaites, kas cia per salotinis grozis...? unsure.gif
user posted image


a ne sits brangus biesas? http://www.jcrew.com...08191/08191.jsp
Atsakyti
Gavau snooda, pirkau mamai bet patiko ir man, gal įmes į sale reiks paimti. Šiaip nėr mažas jis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 12 12, 17:22)

Ko gero.. ax.gif Pradzioj pagalvojau, kad suknele cia biggrin.gif o sijono tokio kaip ir nerandu.. g.gif

QUOTE(-Gyte- @ 2013 12 13, 14:57)
Gavau snooda, pirkau mamai bet patiko ir man, gal įmes į sale reiks paimti. Šiaip nėr mažas jis


Nu fainas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 13 gruodžio 2013 - 14:07
QUOTE(-Gyte- @ 2013 12 13, 14:57)
Gavau snooda, pirkau mamai bet patiko ir man, gal įmes į sale reiks paimti. Šiaip nėr mažas jis



Nors neturiu nei vieno snoodo, is praktisku sumetimu, manau jis labiau del grozio , nei del silumos, bet sitas kaip graaaaziai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-_erinija_- @ 2013 12 13, 14:01)
Ko gero.. ax.gif Pradzioj pagalvojau, kad suknele cia biggrin.gif  o sijono tokio kaip ir nerandu.. g.gif



http://www.jcrew.com...06911/06911.jsp
Atsakyti