Įkraunama...
Įkraunama...

Montessori metodo centras, daželis-mokykla

Gal kas lankot šį darželį, kokie būtų atsiliepimai g.gif Kaip ten pakliūti g.gif
Atsakyti
priima vaikus nuo 3 metu, kainuoja 650 lt per menesi, plius stojamasis negrazinamas mokestis 700 lt, vietu skaicius ribotas mirksiukas.gif
o konkreciau nieko nezinau, galetu kas nors pasidalinti is lankanciuju smile.gif
Atsakyti
Cia yra straipsniukas apie juos:

stai cia

"Darzelis kur neseka pasaku"
Atsakyti
QUOTE(Keberiokšt @ 2006 06 14, 21:46)
Cia yra straipsniukas apie juos:

stai cia

"Darzelis kur neseka pasaku"


Tai aš čia ir sužinojau apie jį, bet būtų įdomu išgirst nuomonių iš lankančiu šį darželį mirksiukas.gif
Atsakyti
ir man butu labai idomu, papasakokit tie kurie lankot vilniuje montessori metodo centra smile.gif
Atsakyti
niekas nelankot...? g.gif
Atsakyti
istraukiu tema.... ax.gif
Atsakyti
Mane irgi tai domina. Kylam!
Atsakyti
Man irgi idomu 4u.gif
Atsakyti
Mums tas darzas butu labai arti, o ir pro langa matyciau ka vaikai daro... dabar kartais matau kaip ten isdykauja padukeliu gauja lauke, kitas darzas kuris matos, vaikai zymiai ramiau elgias, va ir nezinau cia gerai, ar blogai, negi tikrai nera SM mamu leidzianciu vaiku i ta darzeli? Labai noretusi suzinoti ju nuomone
Atsakyti
Buvom nueje apsiziureti, uzsirasyt reikia pavasari tais metais kai jau rudeni nuo rugsejo leisti pradeti planuojama. Daugiau nieko kaip ir nesuzinojau, nes direktore labai skubejo, o mums kaip ir dar 2 metai iki tol, nes priima tik nuo 3 metu smile.gif
Atsakyti
Pradejom lankyti si darzeli nuo rugsejo vidurio. Esam labai viskuo patenkinti. Jie turi savo virtuvele (daugelis privaciu darzu maista uzsakineja kitur, patys negamina). Kvepia skaniai, dukra suvalgo viska be problemu. Labai myli savo aukletojas. Didziausias pliusas tame, kad ten vaikai nuolat yra kazkuo uzsieme. Nemaciau lakstanciu ar nuobodziaujanciu vaiku. Grupese yra nuo trimeciu iki sesiameciu. Vyresni vaikai padeda mazesniems. Pati maciau kaip vyresne mergaite musu dukrai kotleta supjauste. biggrin.gif
Daug galeciau parasyt gero, blogo kol kas nepastebejau nieko. 4u.gif
Atsakyti