Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew

Kviečiame į naują temą 4u.gif

Ankstesne tema
Facebook albumas
Senas albumas

Merginos, prašymas 4u.gif
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.

Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų!!!!!! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo
4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soffyyy: 26 lapkričio 2013 - 09:16
Nu kaa. Soffyyy, aciu uz tema 4u.gif

----
Man kupranugaris patiko iki tol, kol pamaciau kad jis siuvinetas o ne ismegztas.
I psio. Nebepatinka nors tu ka.. biggrin.gif ir dar sviesesnis galetu buti, nes si rusva, ne mano spalva sad.gif
----

Mano gautieji:

user posted image
http://www.jcrew.com...FromSearch=true
Mano runika petite00 dydzio. Rankoves trumpokos, na ant ribos, bet uzlenkis nesimato:) regular speju peciai butu per platus.

user posted image
Megztukas paltukas is vaiku. Dydis 14. Siaip nerealus. Labai siltas, visas vidus padengtas tokia silta plona paltine medziagyte. Bet rankoves platokos ir trumpokos..


Batukai abiejose foto factory navy spalvos loaferiai. Siek tiek kietesni nei crew, bet tikrai grazus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aleja.lt: 26 lapkričio 2013 - 09:30
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 11 26, 09:18)
Man kupranugaris patiko iki tol, kol pamaciau kad jis siuvinetas o ne ismegztas.
I psio. Nebepatinka nors tu ka.. biggrin.gif ir dar sviesesnis galetu buti, nes si  rusva, ne mano spalva sad.gif

o man kaip tik mano spalva smile.gif tik klausimas prie ko derinti g.gif

vakar rasiau laiska del 13 d. skaiciuku, atsakymo negavau sad.gif zinociau, kad negausiu tunikos, imciau isparduotuveje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driu: 26 lapkričio 2013 - 09:26
Mano šiandienos darbinis variantas :
Jcrew burbuluotis ir Jcrew trim mini sijonukas. Dydžiai S ir 2. Išmatavimai 90-75-92.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soffyyy: 26 lapkričio 2013 - 09:38
Alėja thumbup.gif pirmas derinukas labai gražus, ir tas megztukas labai nerealus, gaila, kad rankovės per trumpos unsure.gif Kokie čia jūsų batai?
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2013 11 26, 09:18)


pirmas variantas grazus, megztukas is vaikisku matosi, kad mielas, bet va rankoves tikrai placios verysad.gif batukai patiko, atitinka dydi? 4u.gif
Atsakyti
Batukai is sios nuorodos.
http://factory.jcrew...09141/09141.jsp
Dydi atitinka jcrew'iska. USA7/EU37/24cm
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2013 11 26, 09:33)


as siandien darbe irgi su taskuociu, tik violetiniais taskuciais biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
DRIU kupranugaris thumbup.gif

ALEJA.LT tunika labai graziai, o megztuko rankoves matosi , kad platokos ir trumpokos g.gif ( bet jei labai norisi jo, tai siuveja gali susiaurinti)

SOFFYYY labai grazu wub.gif
Atsakyti
Driu, visai gerai tas kupranugaris ir prie suknios 4u.gif as tai turbut prie paprastu dzinsu nesiosiu, dar gal prie bordo vaskuotu ir dar gal prie cafe capri raudonu ax.gif

Aleja.lt pirmoj nuotraukoj viskas labai graziai thumbup.gif

Soffyyy, irgi graziai. O Jus ne tamsiaplauke anksciau buvot? ax.gif Nes man tik nuotrauka pamacius susirode, kad cia Lyn rodosi ir dar iskart uzkliuvo ismatavimai ~ 90-70-92 bigsmile.gif galvojau oho kaip Lyn cia taip sugebejo bigsmile.gif ir as noriu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 11 26, 11:54)
[Soffyyy, irgi graziai. O Jus ne tamsiaplauke anksciau buvot?   ax.gif Nes man tik nuotrauka pamacius susirode, kad cia Lyn rodosi ir dar iskart uzkliuvo ismatavimai ~ 90-70-92  bigsmile.gif galvojau oho kaip Lyn cia taip sugebejo  bigsmile.gif ir as noriu  lotuliukas.gif



kad Lyn gerokai sviesesne blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 26 lapkričio 2013 - 11:00
QUOTE(Lyn @ 2013 11 26, 11:00)
kad  Lyn  gerokai sviesesne  blink.gif lotuliukas.gif

Yra, yra panasumo. biggrin.gif
Atsakyti