Įkraunama...
Įkraunama...

UGG, EMU, Bearpaw

SENA TEMA

user posted image


Oficialių UGG atstovų - parduotuvių sąrašas
(6pm.com taip pat prekiauja originalais)
Patikrinimas ar jūsų nusižiūrėta parduotuvė prekiauja originaliais UGG. Įvedate tinklapio pavadinima ir žiūrite.

Papildyta:
QUOTE(emukas2013 @ 2013 11 08, 11:13)
Na tikrai ne visur hologramos yra 4u.gif  O jei man kuri nors pasakys pagal ka  jie neoriginalus tada galesiu grazinti juos ramiai narei Aggnut nes dabar ji man sako ir tikina kad siame forume daug neismananciu ir kad jos Ugg originalai kad siunciasi is uggaustralia puslapio ir vos ne kad as esu durna nes tikiu kad jie fake biggrin.gif  Beje nenori priimti batu atgal

Jei atsiustu uzsakymo israsa, kuriame matosi batu modelis, spalva, dydis, galima butu kazka toliau diskutuoti.
QUOTE(Chardonnay @ 2013 11 08, 11:25)
Ta aggnut sakė pirkusi (ne šituos batus) per tarpininkę Kate 25 ir gavusi iš jos tikrai ne originalius ugg  blink.gif

Na na, drasus pasisakymai. Idomu, is kur pirko.
QUOTE(Chardonnay @ 2013 11 08, 11:43)
Kaip tyčia fotikas išsikrovęs mad.gif  Durniau nebūna..
Kai pasikraus įkelsiu čia visas ft. Koks paprasčiausias būtas čia sukelti foto? Aš per Tinypic kažkada mokėjau, tikiuosi pavyks blush2.gif

As tai talpinu i internetini albuma ir paskui keliu cia.
Atsakyti
Ačiū Linamoq už temą 4u.gif labai knieti kaip išsirutulios tema lotuliukas.gif
Atsakyti
Bet jau matau,kad pranese apie nesazininga nare, kaip ir pripazista, neoriginaluma.Tai jau tokiu atveju tektu grazinti pirkusiai pinigus ir jau paciai aiskinti su buvusia pardaveja blush2.gif ax.gif 14zinute...
http://www.supermama...howtopic=939305
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semilga: 08 lapkričio 2013 - 12:26
Bandau kelt ft smile.gif
user posted image

Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Pati pada, kur raides ant papades nufotografuokit 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
ojoj kaip numinti doh.gif vaizdelis nekoks blush2.gif paziurekit kokios siules dvigubos... (kur sonu batas matyti) ziauru blush2.gif pagal mane fake... blush2.gif Atkreipkit demesi i UGG raides, kokios jos ant paties pado doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semilga: 08 lapkričio 2013 - 13:49
Dėl sumynimo (ir pado susiplojimo) tai taip, atrodo, kad dėvėjo moteriškė sverianti virš 100kg blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chardonnay: 08 lapkričio 2013 - 13:24
vaje, nesu didele zinove, bet jau man i originala ne pro kur nepanasu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 08 lapkričio 2013 - 13:30
Mano nuomone irgi neoriginalus. Su tokiu 'kailiu' esu pirkus iš norfos už 12lt šuniui vedžiot - lygiai toks pat buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2013 11 08, 15:18)
user posted image



geriau nauji bearpaw negu tokie ugg doh.gif
Atsakyti
Net man interesna pasidare biggrin.gif del siu diskusiju einu ieskoti savo 2010m ugg galesiu ir pada pamatuoti ir foto imesti kaip atrodo smile.gif
Atsakyti