Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew - puošiamės, rodomės, dalinamės!

Kviečiame į naują temą 4u.gif

Ankstesne tema
Facebook albumas
Senas albumas

Merginos, prašymas 4u.gif
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.

Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų!!!!!! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo
4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
Nesulaukiau naujos temos ax.gif blush2.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
enura, ir nereikėjo laukti, gerai, kad sukūrėt. thumbup.gif

Sakykit, o šito švarkiuko su 90cm krūtine 6 dydžio reiktų? Ar gal 4 tiktų? Ir ar factory yra dabar kokia nuolaida?

user posted image

O facebook albumo nuoroda kažkokia negera? Man į mano pagrindinį puslapį meta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 06 lapkričio 2013 - 16:36
Oho kiek vakar realiu foto uzderejo - visas giriu thumbup.gif Nors su JCrew man sunku - ant kitu graziai, o pati sunkiai isivaizduoju derinima ir pan kai kuriu rubu...

Kazkas lyg klause del kuranugariu dydziu praeitoj temoj, tai sakyciau atitinka - matavausi ant plonu marskinuku dydziu mazesni nei paprastai, tai sakyciau norejosi savo dydzio. O ir kanda jis, tai be nieko apacioj nenesiociau. Beje, visos cia uzsinorejo jo, o ir as kuo daugiau ziuriu, tuo daugiau reikia - tiek deriniu prisimasciau su juo. Jauciu teks eit matuotis darkart... ax.gif

QUOTE(ramka @ 2013 11 06, 12:35)
Sis megztukas patrauke aki:
user posted image


Grazus sitas - irgi matavausi, nes isiule konsultante matydama ka renkuosi pati. Siaip patiko ir labai svarsciau apie pirkima, bet lyg irgi is tu siurkstesniu, o ir sito rasto nesu didele megeja...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2013 11 06, 16:32)
O facebook albumo nuoroda kažkokia negera? Man į mano pagrindinį puslapį meta...


zinokit nedraugauju su facebooku, nepatinka jis man schmoll.gif blush2.gif nukopijavau is senos temos, gal kas naudojasi pataisytu nuoroda ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Panos, patarkit, reikia man to kupranugario ar ne doh.gif lotuliukas.gif

Kitas klausimas jus gyvuninius megztukus rengiates i darba, ar tik laisvalaikiui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Parachutes @ 2013 11 06, 17:12)
Panos, patarkit, reikia man to kupranugario ar ne doh.gif  lotuliukas.gif

Kitas klausimas jus gyvuninius megztukus rengiates i darba, ar tik laisvalaikiui? g.gif


man tai jis labai mielas, ypač spalva wub.gif jau užsakė man, tikiuosi tiks rolleyes.gif
daugiau gal laisvalaikiui tinkamas....
Atsakyti
QUOTE(Parachutes @ 2013 11 06, 17:12)
Panos, patarkit, reikia man to kupranugario ar ne doh.gif  lotuliukas.gif

Kitas klausimas jus gyvuninius megztukus rengiates i darba, ar tik laisvalaikiui? g.gif


as irgi nezinau ar reikia bet nusiunciau lotuliukas.gif paskui issiaiskinsiu rolleyes.gif

pas mus laisva apranga darbe tai as vaikstau pvz su katinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Parachutes @ 2013 11 06, 16:12)
Panos, patarkit, reikia man to kupranugario ar ne doh.gif  lotuliukas.gif


Šiaip man spalva graži, bet neimu jo, nes visi tie gyvūniukai kažkaip infantilu man šiek tiek. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2013 11 06, 17:18)
Šiaip man spalva graži, bet neimu jo, nes visi tie gyvūniukai kažkaip infantilu man šiek tiek.  blush2.gif


Man irgi.. megztukas grazus bet dar nei vieno gyvuninio neturiu, nes kazkaip jau atrodo nedera mano amziui tokie megztiniai ax.gif
Bet tikrai spalva ir pats megztukas labai grazus wub.gif teisiog manau guletu jis spintoj pas mane arba tik laisvalaikiui butu, tai turbut tada neverta ax.gif
Atsakyti
laba 4u.gif
Gal del dydziu kupranugario kas nors pakomentuosit? aisku jau turbut ne karta kalbejot, bet neatseku kur blush2.gif
Atsakyti
Rašė, kad lyg ir atitinka dydį.
Atsakyti
QUOTE(Hellada @ 2013 11 06, 17:23)
laba  4u.gif
Gal del dydziu kupranugario kas nors pakomentuosit? aisku jau turbut ne karta kalbejot, bet neatseku kur  blush2.gif


Sake, jog mazdaug atitinka dydi 4u.gif
Atsakyti