Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew - puošiamės, rodomės, dalinamės!

Kviečiame į naują temą 4u.gif

Ankstesne tema
Facebook albumas
Senas albumas

Merginos, prašymas 4u.gif
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.

Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų!!!!!! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo
4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti

Aciu uz temute 4u.gif

Niekas kupranugario neturi? Kaio mane vilioja jis....
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2013 10 28, 09:05)
Gavau šį komplektuką  wub.gif

user posted image

Mano išmatavimai 90-72-92, ėmiau viršų XXS, o sijoną 0 dydžio.
Pradžiai apie viršų:
tobulo, neeilinio grožio ir minkštumo megztukas. Spalvos rudeninės (žemės), bet gyvos, ryškios, nemurzinos ir neprigesintos. Pats megztukas itin minkštas, švelnus, purus. Aš žiūrėdama į foto galvojau, kad tai bus standus daiktas, toks kaip sintetinis net. O čia tikras pūkų kamuoliukas  wub.gif Pats dydis man kaip ir gerai, bet kadangi mano gan neplonos rankos tai truputį tempia. Norėčiau pasikeisti su kuom nors į XS, bet S tai jau tikrai būtų per didelis. Jei nerasiu su kuo pasikeist - numesiu 2 kg ir nešiosiu šitą  cool.gif


aš gausiu XS šią savaitę, jei bus didelis, galim keistis bigsmile.gif

o gal galima sijonuko nuorodą?

Aleja.lt - man tas kupranugaris irgi tooooks gražus wub.gif
Atsakyti

QUOTE(Ingakalnis @ 2013 10 28, 10:58)
as gavau ji,  tikrai ne  oda  o dirbtine oda  ko kai pirkom nerase smile.gif

  Grazus, vertas tos kainos uz kuria pirkome  4u.gif  pilnos - ne blush2.gif



Dekui, Ingakalni 4u.gif

Manau jau "ant dienu" tureciau ji gauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2013 10 28, 09:40)
smagu, kad tiko, o man reiks gaudyt paciai tuomet  smile.gif koks megztuko ilgis?

Parašysiu tikslius išmatavimus, kai grįšiu, bet neilgas jis 4u.gif aš iškart ištraukus pamaniau, hm trumpokas.. biggrin.gif

QUOTE(Ingakalnis @ 2013 10 28, 09:58)
as gavau ji,  tikrai ne  oda  o dirbtine oda  ko kai pirkom nerase smile.gif

Grazus, vertas tos kainos uz kuria pirkome  4u.gif  pilnos - ne blush2.gif

Kai jūs visos pirkot, visai jo nenorėjau biggrin.gif Paskui labai užsimaniau, bet pagalvojau, kad nenoriu jokių juodų drabužių schmoll.gif biggrin.gif Dabar pas mane tik spalvoti "ant bangos". Nu bet, kai pasirodys išparduotuvėj tinkamas dydis, kažin kaip ten bus doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriziukas @ 2013 10 28, 10:18)
* o gal galima sijonuko nuorodą?

**Aleja.lt - man tas kupranugaris irgi tooooks gražus  wub.gif

* http://www.jcrew.com...~~~~~/02677.jsp

** drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2013 10 27, 23:00)
Faina nuoroda. Aciu!  thumb_yello.gif
Gal ir gerai, kad mergaiciu neturiu... gatavai bankrotaz butu....  rolleyes.gif


dziugu kad buvo naudinga 4u.gif O as dziaugiuosi kad maniskei crew nepatinka kol kas, tik kelis rubelius nesioja, bet kitais nesizavi. Matyt jai dar per "bobutiski" atrodo rolleyes.gif Bet uz tai nors mano saugus, o tai kitus (ne crew) vagia pastoviai is manes cool.gif

QUOTE(Soffyyy @ 2013 10 28, 09:05)
Gavau šį komplektuką  wub.gif

user posted image

Niekada nesugalvočiau užsidėt taip, bet kai pasimatavau supratau, kad jie sukurti vienas kitam biggrin.gif 


Man irgi labai grazu, bet noretusi sijono ilgesnio ... Nors kai cia daugiau pasipuosti, o ne i darba, gal tiktu ir toks ilgis g.gif pamastysiu biggrin.gif
gal kas turit jo nuoroda issisaugoje? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 28, 11:37)

gal kas turit jo nuoroda issisaugoje?  ax.gif  4u.gif


zvilgtelk i auksciau esanti soffyyy posta, ji idejo mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 28, 10:37)
dziugu kad buvo naudinga  4u.gif O as dziaugiuosi kad maniskei crew nepatinka kol kas, tik kelis rubelius nesioja, bet kitais nesizavi. Matyt jai dar per "bobutiski" atrodo  rolleyes.gif  Bet uz tai nors mano saugus, o tai kitus (ne crew) vagia pastoviai is manes  cool.gif
Man irgi labai grazu, bet noretusi sijono ilgesnio ... Nors kai cia daugiau pasipuosti, o ne i darba, gal tiktu ir toks ilgis  g.gif pamastysiu  biggrin.gif
gal kas turit jo nuoroda issisaugoje?  ax.gif  4u.gif

Nėra jis labai trumputis, nors ir mano ūgis 162 cm. Bet aišku jau ne pencil. Kaip sakiau vakare parašysiu 0 dydžio išmatavimus ir kartu -ilgį. Tikrai nėra tipiškas mini. Tarkim Wooltown sijonukas, kurį šiandien įkėliau į mūsų išparduotuvę tai tikrai daug trumpesnis 4u.gif
sijonuko nuoroda aukščiau žinutėje.
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2013 10 28, 11:41)
Nėra jis labai trumputis, nors ir mano ūgis 162 cm. Bet aišku jau ne pencil. Kaip sakiau vakare parašysiu 0 dydžio išmatavimus ir kartu -ilgį. Tikrai nėra tipiškas mini. Tarkim Wooltown sijonukas, kurį šiandien įkėliau į mūsų išparduotuvę tai tikrai daug trumpesnis 4u.gif
sijonuko nuoroda aukščiau žinutėje.


jums su 162cm. iš gerai tas ilgis žiūrisi blink.gif drinks_cheers.gif manau tobulas derinukas gavosi jums wub.gif :wub
man patinka toks ilgis drinks_cheers.gif aš lininius 2 turiu panašaus ilgio BOARDWALK LINEN SKIRT IN WHITE 45,5 cm. ilgis yra , tai šitei per 1cm. trumpesnis g.gif ax.gif tai turėtų būti 44–44,5cm. kažkur apytikriai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 10 28, 10:40)
zvilgtelk i auksciau esanti soffyyy posta, ji idejo  mirksiukas.gif  4u.gif


4u.gif kol rasiau idejo smile.gif

QUOTE(Soffyyy @ 2013 10 28, 10:41)
Nėra jis labai trumputis, nors ir mano ūgis 162 cm. Bet aišku jau ne pencil. Kaip sakiau vakare parašysiu 0 dydžio išmatavimus ir kartu -ilgį. Tikrai nėra tipiškas mini. Tarkim Wooltown sijonukas, kurį šiandien įkėliau į mūsų išparduotuvę tai tikrai daug trumpesnis 4u.gif


del ilgio supratau, lauksiu 0 ismatavimu 4u.gif man su max 70cm liemeniu tai turbut 2 uztektu? ar 4 g.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 10 28, 11:59)
4u.gif kol rasiau idejo  smile.gif
del ilgio supratau, lauksiu 0 ismatavimu  4u.gif man su max 70cm liemeniu tai turbut 2 uztektu? ar 4  g.gif

4 negalvok nuskęsi tikrai schmoll.gif ax.gif aš va galvoju irgi laukiu juosmens cm soffyyy, kada parašys, tarp 0ir2
lininius su gumyte tai o pakanka čia jusomuo jau manau reiks usa2 gal.
soffyyy, keik jūs cm . yra per juosmenį? ax.gif čia svarbu juosmuo nerėžtų, ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga_: 28 spalio 2013 - 11:06
QUOTE(enura @ 2013 10 28, 10:59)
4u.gif kol rasiau idejo  smile.gif
del ilgio supratau, lauksiu 0 ismatavimu  4u.gif man su max 70cm liemeniu tai turbut 2 uztektu? ar 4  g.gif


Apie 4 tai net negalvokit, tik 2 4u.gif
Tiksliai išsimatuokit, nes jei kokie 65 cm (per bambą maždaug) tai ir 0 tiktų.

QUOTE(inga_ @ 2013 10 28, 11:05)
4 negalvok nuskęsi tikrai  schmoll.gif  ax.gif  aš va galvoju irgi laukiu juosmens cm soffyyy, kada parašys, tarp 0ir2
lininius su gumyte tai o pakanka čia jusomuo jau manau reiks usa2 gal.
soffyyy, keik jūs cm . yra per juosmenį? ax.gif  čia svarbu juosmuo nerėžtų,  ax.gif

Pas mane kažkas 72 cm jeigu matuojant jau tiksliai per bambą ar vos aukščiau. Tai 0 dydis gerai, į viršų jis nelipa, bet galėtų būti 2 cm laisvesnis. Aš įtariu, kad liemuo bus kokie 35 cm, bet būtinai patikslinsiu, kai grįšiu namo (apie 18 val.)
Atsakyti