Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėrynas: Šilagėlė 2

Sveiki,
Pradėjom lankyt šį rudenį Šilagėles 2 darželį, kuris šiemet atsidarė.
Labai laukiam nuomonių apie šį darželį smile.gif
Atsakyti
Va cia apie si darzeli raso viena nare:
http://www.supermama...?...&p=64486759

Atsiliepimai nekokie, bet gal yra ir kitokiu patirciu? Nesinori daryti skubotu isvadu...
Atsakyti
QUOTE(dansu @ 2013 10 28, 16:18)
Va cia apie si darzeli raso viena nare:
http://www.supermama...?...&p=64486759
Atsiliepimai nekokie, bet gal yra ir kitokiu patirciu? Nesinori daryti skubotu isvadu...

Skaičiau tą patį plačiau:
http://www.15min.lt/...enos-522-380825
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2013 10 29, 12:15)

ziauru, bet tik to ir buvo galima tiketis is sio darzelio, nes jiems visad buvo svarbu pinigai, o ne vaikai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(spit24 @ 2013 11 02, 21:48)
ziauru, bet tik to ir buvo galima tiketis is sio darzelio, nes jiems visad buvo svarbu pinigai, o ne vaikai sad.gif

Prasom rekomenduoti bent viena privatu darzeli, kuriam nebutu svarbu pinigai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dansu @ 2013 11 03, 10:25)
Prasom rekomenduoti bent viena privatu darzeli, kuriam nebutu svarbu pinigai bigsmile.gif


Silagele, tai nesusipratimas kazkoks, nereikia apsigauti ju graziomis kalbomis, juk savo vaikucius mylime labiau nei save, jie musu pats brangiausias turtas wub.gif
esu girdejusi nuostabiu atsiliepimu apie Aukstyn kojom, ten lanko nemazai vaikuciu pabegusiu is Silageles 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spit24: 03 lapkričio 2013 - 10:07
Rekomenduociau Menulio vaikus centre;)
Atsakyti
O tu siaube, visi atsiliepimai ne kokie sad.gif mano vaikas cia lanko (pradejo si rudeni), nusiskundimu po kolkas kazkokiu konkreciu nera, tik gal kliuna tai, kas grupej vienas vaikas su sloga amzinai baisia buna, o paskui ir mano vaikas suserga.
Patinka tai, kad turi savo uzdara kiema smile.gif aukletojoz kiek teko bendrauti yra mandagios, bet tuo paciu ir grieztos- juk vaikai neturi kurti savo taisykliu.
Apsmezti galima kiekviena darzeli smile.gif as jo nei ginu nei teisiu, tiesiog matau, kad darzeli svaru, vaikai nuprausti, o nuotaikos kiekvieno vaikucio nuo daug ko priklauso smile.gif
Idomu butu isgirsti nuomone tu mamyciu, kuriu vaikuciai lanko butent si darzeli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupidu @ 2013 11 03, 20:43)
O tu siaube, visi atsiliepimai ne kokie sad.gif mano vaikas cia lanko (pradejo si rudeni), nusiskundimu po kolkas kazkokiu konkreciu nera, tik gal kliuna tai, kas grupej vienas vaikas su sloga amzinai baisia buna, o paskui ir mano vaikas suserga.
Patinka tai, kad turi savo uzdara kiema smile.gif aukletojoz kiek teko bendrauti yra mandagios, bet tuo paciu ir grieztos- juk vaikai neturi kurti savo taisykliu.
Apsmezti galima kiekviena darzeli smile.gif as jo nei ginu nei teisiu, tiesiog matau, kad darzeli svaru, vaikai nuprausti, o nuotaikos kiekvieno vaikucio nuo daug ko priklauso smile.gif
Idomu butu isgirsti nuomone tu mamyciu, kuriu vaikuciai lanko butent si darzeli smile.gif

tuomet Jus ir nekreipkite demesio i kitu kalbas apie si darziuka, nors as asmeniskai buvau susijusi su siuo darzeliu bei ju vadovais, aisku kolektyvas siuo metu gerokai pasikeites ir visos gerosios auklytes bei dauguma vaikuciu pabego is ten poseniai ......
Atsakyti