Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kijevo kotletai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Antri patiekalai
Pages: 1, 2, 3
adrytės mama
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif na pamaloninsiu savo vyrelį clap.gif . Svaitgalis bus su "karališkais" pietumis (kad tik išeitų lotuliukas.gif )
boruze
As manau, kad sumaltas - jau ne kijevas, bet astros kotletas. Tikras kijevas-is krutineles
mamushka
help. susiruosiau daryt kijevus, bet apsiziurejau kad namie nei ieno kiauso, gal ka nors kita galima panaudot paniravimui ? g.gif
ausram1
Gal kas žinot tikrą Astros kepsnio paruošimo technologiją ir receptą kiek ko reikia dėti, labai patinka šis kepsnys norėčiau namuose išsikepti bet nerandu recepto normalaus, gal kas žinot g.gif blush2.gif
Shalimar
QUOTE(mamushka @ 2007 03 18, 16:19)
help. susiruosiau daryt kijevus, bet apsiziurejau kad namie nei ieno kiauso, gal ka nors kita galima panaudot paniravimui ?  g.gif
*

Mano teta paniruoja majoneze bigsmile.gif
doovka
nu va as jau po puikkiu pietu kijeviniu...niekas neisbego ir viskas puikiai gavosi tik va galejau anksciau issimt, nes bijojau kaip kazkas rase kad nedakeps vidus tai tokius tamsiai auksinius padariau...nieko vakarienei pasitaisysiu ir trumpiau kepsiu... ax.gif
p.s. nepagailekit sviesto ir zoliu ivairiausiu prieskoniniu ir nepamirskit cesnakosmulkiai kapoto i vidu... mirksiukas.gif
Rimulinka
4u.gif o aš darau kijevo kotletus visai kitaip idesiu receptuką mirksiukas.gif aš darau iš vištienos kumpelių labai liuksiškai gaunasi. mirksiukas.gif

Reikės:
5-ių vištienos kumpelių,
prieskonių visokių,{česn.druskos,vigoros,vištienos prieskonių,pipirų}
džiūvesėlių,200 gr. sviesto{rokiškio ar dedu}
2-jų kaiušinių,
aliejaus kepimui,

4u.gif Iš kumpelių išimti kauliuką ,nuimti odą ,kumpelį sumušti kuo ploniau ištrinti prieskoniais į vidų dėti juostelę{storesnę} sviesto ,smarkiai susukti ,kotleta paspaudyti rankose ,apvolioti kiaušinyje poto džiūvesėliuse,ir taip du kartus,dėti kepti įkaitintame aliejuję ant nedidelės ugnies kol pagels gražiai.Štai ir viskas.Skaunaus thumbup.gif
zis
Na sikart mano eile ismeginti Kijevo kotletus ir savo sugebejimus virtuveje smile.gif Tikiuosi, kad gausis nerealiai megstu Kijevus 4u.gif
Amie
oj kaip uzsimaniau kijevo kotleto. Bandysiu ryt kept ax.gif
GalBut
Kijevo kotletas...būdavo sovietiniuose restoranuose kiečiausias patiekalas...forma cepelinas...prapjauni...ertmė,bėga skanumėlis...nžn kaip tą padaryt iš kietos mėsos...pabandžiau su faršu...pasišaldžiau sviesto rutuliukų su žalumynais...yra kažkur šioj temoj auksčiau receptas...ale nesilaikiau proporcijų labai,gavosi mišinys per skystos konsistencijos,ledukai ištirpo bekepant...kotletai skanūs buvo,ale ne Kijevo...kitakart bandysim kietesnę faršo masę...tik man nesitiki,kad į kokią išmuštą vištos krūtinėlę įviniojęs sviesto juostelę,gausi Kijevo kotletą....
aguonele
QUOTE(GalBut @ 2007 09 13, 15:47)
Kijevo kotletas...būdavo sovietiniuose restoranuose kiečiausias patiekalas...forma cepelinas...prapjauni...ertmė,bėga skanumėlis...nžn kaip tą padaryt iš kietos mėsos...pabandžiau su faršu...pasišaldžiau sviesto rutuliukų su žalumynais...yra kažkur šioj temoj auksčiau receptas...ale nesilaikiau proporcijų labai,gavosi mišinys per skystos konsistencijos,ledukai ištirpo bekepant...kotletai skanūs buvo,ale ne Kijevo...kitakart bandysim kietesnę faršo masę...tik man nesitiki,kad į kokią išmuštą vištos krūtinėlę įviniojęs sviesto juostelę,gausi Kijevo kotletą....
*

tikrai gausi is ismustos krutineles Kijevo kotleta thumbup.gif . As visa laika darau tik su krutinele, i vidu dedu pasiruosta sviesta su zolelem ir cesnaku ir gaunasi nuostabus ax.gif . Mesyte tik ismusti reikia ant permatomos folijos, tada man geriausiai ir susukti nuo jos, kad neliptu ant ranku ir neplystu, kadangi ji ismusta buna iki popieriaus plonumo. o su farsu man rodos nelabai kas ten gali gautis, tik kotlietai....
rugiagele26
Bnadysiu daryt pagal si recepta Kijevo kotletas vaizdziai
ditax
QUOTE(Vivaida @ 2006 02 01, 22:14)
Netikruosius Kijevo kotletų pakaitalus gaminu iš faršo. Per pusę sumaišau kiaulienos ir vištienos arba kalakutienos faršus. Į mėsą įberiu vegetos, smulkintų petražolių, truputį maltų juodųjų pipirų, įmušu 1 kiaušinį. Į kotletuko vidų dedu gabalėlį sviesto ir picarelos sūrio( sūris pagal skonį). Kotletukas pailgos formos, pavilgau į kiaušinio plakinį ir džiuvėsius, tai darau 2 kartus. Dedame į keptuvėje įkaitintą aliejų, kepti ant nedidelės ugnelės. Pabandykite, sėkmės essen.gif

Pagaminu padažiuką: lygiomis dalimis švelnus majonezas ir grietinė, įdedu švelnaus Suslavičiaus kečiupo pagal skonį, įspaudžiu skiltelę česnako ir įberiu trupučiuką malto čili pipiro, masę išmaišau. Tnka ant keptų kotletukų ir virtų arba  keptų bulvyčių, skanaus tongue.gif
*

is vistienos farso ne kijevas, o astros kotletas. irgi labai skanu, bet tai ne kievo kotletas smile.gif
regna
kijevo kotletai
Vištienos filė dedame ant lentėlės ir pamušame.Tada dedame su bedruske vegeta,{čia aš taip dedu vegetą}ir krapais sumaišytą sviestą,suformuojame didžkukulio formos pusgaminį,dedame į šaldytuvą,kad sustingtų.pamirkome kiaušinio plakinyje,po to pavoliojame džiūvėseuose.Taip darome porą kartų
Kepame fritiūrineje 10 min.150.C Temperat8roje. 4u.gif
Martule
As taip pat kijevus darau is du kartus permaltos vistos krutineles.Ipilu grietineles,palaikau kokia valanda saldytuve,pasiruosiu sviesta su zalumynais ir tada formuoju.Gaunasi puikiai thumbup.gif .
Voveruška
QUOTE(regna @ 2008 11 09, 22:58)
kijevo kotletai
Vištienos filė dedame ant lentėlės ir pamušame.Tada dedame su bedruske vegeta,{čia aš taip dedu vegetą}ir krapais sumaišytą sviestą,suformuojame didžkukulio formos pusgaminį,dedame į šaldytuvą,kad sustingtų.pamirkome kiaušinio plakinyje,po to pavoliojame džiūvėseuose.Taip darome porą kartų
Kepame fritiūrineje 10 min.150.C Temperat8roje. 4u.gif
*

Darau taip pat, tik į vidų dar sūrio įdedu smile.gif
rugiagele26
QUOTE(Voveruška @ 2008 11 10, 13:44)
Darau taip pat, tik į vidų dar sūrio įdedu  smile.gif
*

O kaip skonis su suriu? Ir sviesto ir surio dedat? Nes siandien dariau tik su sviestu, bet manau suris dar labai tiktu g.gif
doovka
as tai i vidu dedu sviestuko ir vegetos, arba sviestuko vegetos ir petrazoliu svieziu, dar kartais zirneliu ir sviestuko, ir skaniausia man sviestukas su krapeliais svieziais, bet mb nemegsta.

o su suriu man tik 1 kartui iskart skanu nes paskui jei sildai tai tas suris toks belekoks sildytas schmoll.gif
akula
QUOTE(linciuke5 @ 2008 11 10, 10:40)
As taip pat kijevus darau is du kartus permaltos vistos krutineles.Ipilu grietineles,palaikau kokia valanda saldytuve,pasiruosiu sviesta su zalumynais ir tada formuoju.Gaunasi puikiai thumbup.gif .
*

O ko dar reikia, kad masė laikytusi? Dedi kiaušinį ar krachmolo?
Ledas
Kažin ar su kalakutiena gausis kijevo kotletas g.gif Ir dar neturiu aš greitpuodžių, bandysiu keptuvėj kepti doh.gif Bet taip užsimaniau aš jo beskaitant šią temą rolleyes.gif
doovka
QUOTE(Ledas @ 2008 12 17, 14:54)
Kažin ar su kalakutiena gausis kijevo kotletas g.gif  Ir dar neturiu aš greitpuodžių, bandysiu keptuvėj kepti doh.gif  Bet taip užsimaniau aš jo beskaitant šią temą rolleyes.gif
*

tai turetu gautis, o kam jums greitpuodis?

nes as tai kai gruzdintuves nenoriu kurti, tai mazam puodeli ipilu daugiau aliejaus ir verdu...keptuvej gal bus sudetingiau ir ne taip tolygiai manau, bet kazkas gausis valgomo...bet as rekomenduociau apvirt aliejuj...ir sviestuko nepagailet kad kalakutiena nebutu sausa...
twins2
as tai taip darau, i vistienos ar kalakutienos farsa deti tik vegetos daugiau nieko, pasidarai tokias galkas, tada imi ta galka, ir taip darai kaip cepelina, kad galetum i vidu idet sviesto kubeli( gali buti tas pigiausias optimos ir pan.)suformuoji, tada priplaki i 1 lekste kiausiniu, i kita pripili dziuveseliu. ir mirkai dziuvesiai, kiausas,dziuvesiai,kiausas,dziuvesiai.butent taip,ir verdamkarstam aliejui,fritiurinej, arba puode tik aliejaus reiks daug(ipilt visa buteli).gaunasi tikrai skanus
eduarda
Zodziu Kijevo kotletas turetu buti arba is blauzdeliu arba is krutineliu mesos,o is farso gaunasi KIJEVO maltinis tongue.gif
regna
4u.gif Eduarda 4u.gif tu,esi teisi,kad gaunasi Kijevo maltinis. 4u.gif ,na,bet,šiais laikaisgalima paruošti ir pusiau orginalų Kijevo maltinį..
Priklauso nuo savo fantazios 4u.gif
eduarda
as net nepriestarauju, galima dar orginaliau paruosti vistienos maltini, jei VISTIENOS FARSA SUVINIOTI I SUMIRKYTA IR ISMINKSTEJUSI VAFLI, BALANDELIO VINIOJIMO PRINCIPU, PAMIRKYTI PLAKINYJE IR DZIUVESELIUOSE, O POTO APKEPTI KEPTUVEJE, merginos bus nerealu thumbup.gif
burbanti princiesa
As tai Kijevus isimu is fritiurine,kai jie iskyla i pavirsiu.O uz Astra-didelis DEKUI.Vis gamindavau apytiksliai ,kaip atsimenu senosios Kauno "Astros""Astros" kepsnius.
pumis
siandien pirma karta gyvenime kepiau Kijevus,pagal Giedriaus recepta (temos pradzioje),viskas gavosi thumbup.gif clap.gif ,baisiausia buvo jau susedus prie stalo (iskilmingai laugh.gif ) prapjauti,nes labai baiminausi,kad vidus butu iskepes ir sviestas neisbeges,ale viskas ciki,vyras suzavetas-sake dar skaniau nei "Neringos" restorane...tik bekepant vienas itruko,kazi kodel,gal susukime reikalas rolleyes.gif
pumis
ta pati galima padaryti su suriu,tik ka isbandziau bigsmile.gif vietoj sviesto,dejau sauksteli idaro-tarkuotas suris+cesnakas+majonezas+kapotos petrazoles (panasiai kaip pikantisku salotu mirksiukas.gif ),idara garziai ivynioti i vistienos file ir i miltus i kiausinio plakini ir dziuveselius,kepiau keptuveje tik reikia daryti mazesnius ir vartyti is visu sonu,na suris is kai kuriu i gala pradeda lysti lauk (bet nespeja biggrin.gif ) gavosi thumbup.gif
magic.face
Labai skanu, bet kazkaip labai tingiu darytis blush2.gif
~chiquita~
Ziuriu daugelyje receptuku pamineta nemazai prieskoniu, netgi cesnakas, vegeta. Kiek zinau, tikrasis kijevo kotletas prieskoniuojasi tik su druskyte ir pipirais, man toks pats paciausias wub.gif Tiesa,labai svarbu i vidu deti gera tikra sviesta smile.gif
ditax
QUOTE(eduarda @ 2009 03 09, 14:48)
Zodziu Kijevo kotletas turetu buti arba is blauzdeliu arba is krutineliu mesos,o is farso gaunasi KIJEVO maltinis  tongue.gif
*

jei i farsa idesit sviestuko su suriu, tai jau garsusis astros kotletas smile.gif
Adera
as kijevus darau dazniausiai ir pamaltos mesytes,nukaulinu ir su blenderiu biski pramalu.dada darau kijevus ir pora kartu apvolioju kiausiny ir dziuveseliose.oi vidu dedu sveista su preiskoniu jau perku toki.nu man labai skanu
ditax
QUOTE(Adera @ 2009 12 17, 00:24)
as kijevus darau dazniausiai ir pamaltos mesytes,nukaulinu ir su blenderiu biski pramalu.dada darau kijevus ir pora kartu apvolioju kiausiny ir dziuveseliose.oi vidu dedu sveista su preiskoniu jau perku toki.nu man labai skanu
*

tikras kijevas ne is maltos, o is krutineles....krutinele ir butinai tris kartus paniruota...
Adera
QUOTE(ditax @ 2009 12 18, 21:07)
tikras kijevas ne is maltos, o is krutineles....krutinele ir butinai tris kartus paniruota...
*

zinau kad ne is maltos ,bet kazkada bandziau is krutineles kazkas man nesigavo, tai dabar darau taip. 4u.gif
Chantel
QUOTE(ditax @ 2008 11 09, 00:25)
is vistienos farso ne kijevas, o astros kotletas. irgi labai skanu, bet tai ne kievo kotletas smile.gif
*

tik astros kotletas paniruojamas ne dziuvesiuose o pjaustytam batone.

o as kijevus darau is vistienos file issimusu ja padruskini ir papipirinu, taip pat dar pasiemu vistienos farso , i vistienos farsa ivinioju sviesta otada visa ta rutuliuka jau vyniojiu i krutinele ir paniruoju dziuvesis kiausinis dziuvesis ir t.t biggrin.gif dar galima pradeti paniruoti nuo krakmolo kad jis butu tvirtesnis.
miškas kvepia
QUOTE(rugiagele26 @ 2008 11 08, 22:00)
Bnadysiu daryt pagal si recepta Kijevo kotletas vaizdziai
*

ir as 4u.gif
kristinikė
Prisiskaičiau čia kijevo kotletukų gamybos technologijų, dabar kokią dieną gaminisu ir aš thumbup.gif Tikiuosi pavyks g.gif Niam niam... tongue.gif
ditax
QUOTE(miškas kvepia @ 2009 12 23, 15:13)
ir as 4u.gif
*

labai aciu uz tokia nuoroda 4u.gif
ditax
jau bandziau daryt...pirma tai sudeginau, t.y. prisvilo is virsaus, o vidus zalias, nutariau, kad aliejus per karstas sad.gif bet kiti tai gavosi thumbup.gif
pienia
Gal kas gali paaiskinti kaip po kelis kartus pavolioti dziuveseliuose, kad jie priliptu? man jau po vieno karto kiti nebesiklijuoja, suslampa ir lieka tuscias kotletas blink.gif
AkvileZ
QUOTE(pienia @ 2010 03 10, 00:31)
Gal kas gali paaiskinti kaip po kelis kartus pavolioti dziuveseliuose, kad jie priliptu? man jau po vieno karto kiti nebesiklijuoja, suslampa ir lieka tuscias kotletas blink.gif
*

Reik volioti pirma kiaušinyje, o tik tada džiuvesėliuose ir tada vėl kiaušinyje ir t.t.
Asta
QUOTE(AkvileZ @ 2010 03 10, 08:03)
Reik volioti pirma kiaušinyje, o tik tada džiuvesėliuose ir tada vėl kiaušinyje ir t.t.
*

O dar geriau - miltuose, kiaušinyje, džiuvėsėliuose ir vėl kiauėinyje ir džiuvėsėliuose.
pienia
QUOTE(Asta @ 2010 03 10, 15:00)
O dar geriau - miltuose, kiaušinyje, džiuvėsėliuose ir vėl kiauėinyje ir džiuvėsėliuose.
*

As taip ir darau: kiausinis, dziuveseliai, o kai antra karta ta pati darau tai jau nelimpa, o dar ir tas pats nubyra g.gif
UMA3
Mmmmm.... seile nutyso beskaitant.Netikejau,kad kijava taip paprasta padaryti-butinai ismeginsiu.Labai aciu uz pamokas ir patarimus 4u.gif
AkvileZ
QUOTE(pienia @ 2010 03 10, 15:34)
As taip ir darau: kiausinis, dziuveseliai, o kai antra karta ta pati darau tai jau nelimpa, o dar ir tas pats nubyra g.gif
*

Tai gal kiausinio neisplakei biggrin.gif
pienia
QUOTE(AkvileZ @ 2010 03 14, 15:58)
Tai gal kiausinio neisplakei  biggrin.gif
*

Nu jo, kiausiniu klijavau dziuveselius biggrin.gif
Evelincik
QUOTE(pienia @ 2010 03 10, 01:31)
*

Mistika kazkokia,jei suformuojat kotleta,apvoliojat miltuose,tada i isplakta kiausini,toliau gerai apkamsot dziuveseliais,as paimu i abu delnus dziuveseliu ir formuoju rankose ta kotleta,na panasiai kaip cepelinus darant,tada vel i kiausini ir ta pati procedura su dziuveseliais,negailekit dziuveseliu ir paspausdami truputeli gerai apkamsykit kotleta jais.
pienia
QUOTE(Evelincik @ 2010 03 15, 00:02)
Mistika kazkokia,jei suformuojat kotleta,apvoliojat miltuose,tada i isplakta kiausini,toliau gerai apkamsot dziuveseliais,as paimu i abu delnus dziuveseliu ir formuoju rankose ta kotleta,na panasiai kaip cepelinus darant,tada vel i kiausini ir ta pati procedura su dziuveseliais,negailekit dziuveseliu ir paspausdami truputeli gerai apkamsykit kotleta jais.
*

Aciu 4u.gif 4u.gif
lindalyte
ačiū visiems už super idėjas, bandysiu kept, labai bijau sugadint, bet tikiuosi bus valgoma biggrin.gif
*TyTe*
bandysiu ir as siandiena kepti ir vyra nustebinti, tik is maltos krutineles, kiek kartu bandziau daryti is ismustos, niekad nesigaudavo - dideli baisiai, kieti, o visas sviestukas isbega. tikiuosi si karta pasipraktikuoti su malta mesyte smile.gif dekui visoms uz patarimus 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.