Įkraunama...
Įkraunama...

"Saulės vaikai"

Sveiki, ar yra vedančių savo vaikučius į šitą darželį? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Vedžiau ten praeitais metais savo dukrytę. Atsiliepimai patys geriausi. Nedaug vaikučių, auklėtojos puikios, virėja gamina skanų maistą vietoje. Kiekvienas vaikelis apšokinėtas ir apglostytas. Mano mažoji iki šiol atsimena, kaip auklėtoja galvytę glostė prieš miegą smile.gif
Atsakyti
labai aciu uz atsiliepimąsmile.gif idomu butu isgirsti daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iiddoommuu @ 2013 09 12, 16:25)
labai aciu uz atsiliepimąsmile.gif idomu butu isgirsti daugiau smile.gif


Ir mes labai patenkinti, deja jau buvę klientai smile.gif
Darželis nedidelis, vaikų nedaug, todėl kiekvienas gauna labai daug nuoširdaus ir nesuvaidinto dėmesio.
Dažnai organizuojamos įvairios šventės, prisigalvoja su vaikais įvairiausių pramogų, auklėtojos su pedagoginiais ikimokyklinio ugdymo išsilavinimais ir nuolat mokosi...
jie turi savo profilį facebooke, susiraskit pamatysit kaip pas juos gyvenimas verda mirksiukas.gif
Atsakyti
Nelankėm, bet pirmas įspūdis nekoks. Namas nelabai pritaikytas darželiui. Tualetas mažas, miegamojo atskiro nėra, miega vaikai ant sofkučių. Administratorė pati vaikšto su batais po grupes ir besisvečiuojančius irgi taip vedžioja (su lauko batais). Higiena nekviepia. Kiemas mažas, jame nėr ypatingai ką veikti, netoli judri gatvė...
Nu vienu žodžiu, man kažkaip nekoks įspūdis. gal aukletojos ir geros, bet aplinka irgi svarbi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziaugiuosi @ 2013 10 01, 20:27)
Nelankėm, bet pirmas įspūdis nekoks. Namas nelabai pritaikytas darželiui. Tualetas mažas, miegamojo atskiro nėra, miega vaikai ant sofkučių. Administratorė pati vaikšto su batais po grupes ir besisvečiuojančius irgi taip vedžioja (su lauko batais). Higiena nekviepia. Kiemas mažas, jame nėr ypatingai ką veikti, netoli judri gatvė...
Nu vienu žodžiu, man kažkaip nekoks įspūdis. gal aukletojos ir geros, bet aplinka irgi svarbi schmoll.gif


Dėl to nepritaikymo negaliu ginčytis - kiekvienas turbūt savaip supranta, bet tualetai yra du (kiekvienam aukšte atskiri), antram aukšte yra įrengtavyresnių vaikų grupė, tai yra ir atskiras miegamasis ir atskiras kambarys žaidimams. Kai mano vaikas lankė darželį tai buvo padėti specialūs maišiukai batams (kaip ligoninėse), jei reiktų eiti į grupę.
Kieme ir neturi būti super daug įrengimų, nes auklėtojos kas savaitę kitokius užsiėmimus sugalvoja - vieną savaitę ten būdavo gatvės su sankryžom, perėjom ir šviesoforais, kitą jau jūra su kriauklėm, žuvytėm ir laiveliais. Vaikai būna uždarame kieme, o kur jūs radot judrią gatvę tai iš vis nesuprantu g.gif

daug surašiau, gal apkaltinsit reklama, bet kažkaip norisi "apginti" kai tik geriausi atsiminimai iš ten 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruteliauskas: 02 spalio 2013 - 17:27
QUOTE(ruteliauskas @ 2013 10 02, 18:26)

daug surašiau, gal apkaltinsit reklama, bet kažkaip norisi "apginti" kai tik geriausi atsiminimai iš ten 4u.gif


Viskas ok 4u.gif biggrin.gif
Matyt veiklos pradžioje visad pastangų daugiau įdedama į įvaizdį. Na o pirmas įspūdis daug ką lemia, kadangi mačiau geresnių vietų, tai šio darželio tikrai nelankysime 4u.gif
Atsakyti

Sveikos mamytes, mes buvome apsiziureti, musiskiam greit 2 metukai, tai bandysime vesti, tik neapsisprendziam kue. Man siaip visai patiko. Prabangos ten nelabai, bet jauku kaip pas mociute namie. Beje, su batais mums niekas vaikscioti neleido. Man tik toks klausimas. Kiek ten dirba aukleroju? Mes buvo vakare, tai buvo tik 1, nors sake, kad dirba 2. Spali lanke 10 vaiku (kaip suprantu link pavasario padaugeja, po to gauna valstybiniu) ir vel visi pabega. Tipo maziukai apacioj, didieji virsuj. Bet kai lankemes visi buvo apacioj (jau tevai ateidinejo paimti), o uzlipus i virsu buvo baisiai salta (tai kilo itarimas ar jie ten tikrai buna). Tai va. Gal kas lanket galit daugiau papasakot. Tiesa ta aukletoja kuri dirbo, tai labai patiko:).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lee_mama: 08 sausio 2018 - 14:13
Mano zuikis lanko nuo š.m. gegužės. Viskas gerai su tuo darželiu - mažiukas, vaikai apšokinėti. Mano mergina kasdien grįžta su šukuosena smile.gif, nes pati supinti kasų nemoku.

Auklėtojos dvi, bet kol vaikų nedaug (šiuo metu lanko 12), tai visi būna kartu vienoj grupėj, o auklėtojos dirba pasikeisdamos, viena iš ryto, kita po pietų. Dar yra šeimininkė, kuri padeda auklėtojoms. Darželio vadovo vizija - dvi grupės po 10 vaikų, tuomet vyresniuosius atskirtų. Nors kai matau, kaip vyresnieji mažiukais rūpinasi, tai gal ir nebūtinas tas atskyrimas.

Kiemas nedidelis (bet valstybiniuose darželiuose irgi ne didesnė teritorija tenka grupei), tačiau veiklos visiems pakanka. Yra didelė smėlio dėžė, sandėliuke sudedama daug dviratukų, vežimukų ir kt. lauke naudojamų priemonių, tad kai vaikai išvedami į lauką, ten tikrai kiekvienas suranda ką veikti. Ir dar man labai patinka direktoriaus pozicija - jokių dešrelių ir kito netikro maisto. Kasdien gaminama kaip namuose, košytės, troškinukai, sriubytės, kotletukai, varškėtukai ir t.t.

Auklėtojos, kaip minėjo anksčiau rašiusieji, tikrai prigalvoja įvairios veiklos, tad vaikai nuolat užimti - sodina gėles, stato palapines, ką nors kuria, stato, dažo. Namie tikrai tiek veiklos nesugalvojam smile.gif Ir dar faina, kad kieme auga vaismedžiai, tad vaikai mato, kaip auga tikri obuoliai, vyšnios. Per Jonines net ten augantis papartis pražydo smile.gif

O dėl judrios gatvės tai tikrai galvos nesuku - teritorija aptverta, iki gatvės ne vienas šimtas metrų, tad šiame kieme žyyymiai geriau nei senamiesčio darželyje "Gudrutis", kur vaikai iš viso šalia Trakų gatvės žaidžia (sūnus tą darželį lankė, bet ir tada nesijaudinau dėl gatvės, nes juk auklėtojos vaikų nepalieka be priežiūros).
Atsakyti