Įkraunama...
Įkraunama...

Burnos chirurgai

Ieškau burnos chirurgo arba klinikos, kurioje galėtų išoperuoti protinį dantį su narkoze. Miestas nesvarbus.
Atsakyti
QUOTE(delaine @ 2013 09 10, 16:42)
Ieškau burnos chirurgo arba klinikos, kurioje galėtų išoperuoti protinį dantį su narkoze. Miestas nesvarbus.

Privatininkas bet kuris išoperuos, Žalgirio klinikoj daug tikrai gerų chirurgę,bet dėl vieno danties narkozės tikrai jie nedarys...
Atsakyti
Tai va, kad Šiauliuose išvis niekas neoperuoja, o valstybinėse gal ir neduos dėl vieno danties narkozės, bet aš prisiimu pilną riziką, pilnai viską suvokiu ir ieškau klinikos, kur tai padarytu, nesvarbu kiek kainuos.
Atsakyti
Jau praėjo metai po mano protinio danties išoperavimo. Labai džiaugiuosi, kad pavyko rasti privačią kliniką Panevėžyje, kur narkozė yra daroma, atvažiuoja chirurgai iš Kauno klinikų. Sumokėjau 600-700 Lt, bet labai džiaugiuos, kad visiškai nieko neprisimenu iš procedūros, o sulauktas dėmesys ir rūpestis atpirko viską. Žando nepatino, gijimas buvo labai greitas. Po kelių dienų, o vėliau po poros savaičių man paskambino paklausti kaip jaučiuosi, tai labai maloniai nuteikė.
Jokių neigiamų pasekmių nejaučiu iki šiol.
Atsakyti
Jei ne paslaptis kokioj cia klinikoj? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2013 09 10, 19:27)
Privatininkas bet kuris išoperuos, Žalgirio klinikoj daug tikrai gerų chirurgę,bet dėl vieno danties narkozės tikrai jie nedarys...

Kodėl nedarys? Jei protinis neišdygęs, yra horizontalioje padėtyje žandikaulyje ir dar ardo gretimą krūminį, kaip kitaip jį iškrapštyti? Nusišnekėta.
QUOTE(delaine @ 2015 03 13, 12:59)
Jau praėjo metai po mano protinio danties išoperavimo. Labai džiaugiuosi, kad pavyko rasti privačią kliniką Panevėžyje, kur narkozė yra daroma, atvažiuoja chirurgai iš Kauno klinikų. Sumokėjau 600-700 Lt, bet labai džiaugiuos, kad visiškai nieko neprisimenu iš procedūros, o sulauktas dėmesys ir rūpestis atpirko viską. Žando nepatino, gijimas buvo labai greitas. Po kelių dienų, o vėliau po poros savaičių man paskambino paklausti kaip jaučiuosi, tai labai maloniai nuteikė.
Jokių neigiamų pasekmių nejaučiu iki šiol.

Žalgiris būtų padaręs nemokamai. Kitąkart mažiau klausykit aplinkinių. Reikia nebijoti pačiai skambinti ir domėtis.
Atsakyti
Gal kas turit atsiliepimų apie burnos chirurgę Šiauliuose Tatjaną Rybakovą? Reikia raut problemišką protinį dantį 4u.gif
Atsakyti
Vilniuje Aleksandras Gordevicius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Funkcionierė @ 2015 06 17, 21:21)
Kodėl nedarys? Jei protinis neišdygęs, yra horizontalioje padėtyje žandikaulyje ir dar ardo gretimą krūminį, kaip kitaip jį iškrapštyti? Nusišnekėta.

Žalgiris būtų padaręs nemokamai. Kitąkart mažiau klausykit aplinkinių. Reikia nebijoti pačiai skambinti ir domėtis.

Mano 2 buvo horizontalus, visus 4 po viena su vietine pjove laukan. Narkoze tik 4 traukiant iskart. Nepaisant to, kad po 40 min it daugiau krapstesi prie vieno danties ir po to viskas susiuta buvo, nejautra vis tiek vietine.
Atsakyti
Dalius Matkevičius Vilniuje Gidentoje!
Atsakyti
Andrijanas Ustinovas Alandrija, super! smile.gif
Atsakyti
Zalgirio klinikoje operavausi visus 4 protinius neisdygusius dantis. Nerekomenduoju.

Jau praejo savaite, bet zaizdos dar nesugijusios. Mano klausimas: ar istraukus 4 dantis, sakandis isliko geras? As jauciu, kad dabardantys kitaip susikanda ir labai baisu del to... Nes kramtant priekiniai dantyssusidauzia nemaloniai, negaliu kramtyti. Ar kam nors taip buvo?
Atsakyti