Įkraunama...
Įkraunama...

Jubiliejus su 2 vaikais

Sveikos, mamos 4u.gif

Reikia patarimo. Šiemet norėčiau atšvęsti 35 metų jubiliejų, bet auginu du berniukus - 2,5 metų ir 1 metų. Niekaip nesgalvoju, kur ir kaip švęsti. Vaikų palikti kažkam nėra galimybės. Svečiai taip pat bus su panašaus amžiaus vaikais. Nežinau, ar užsakyti sodybą su nakvyne ar tiesiog švęsti jau nuo ryto kurioje nors kavinėje be nakvynės. Bet tada kokioje, kad būtų ką veikti ir vaikams? Veiksmas žiemą, Vilniuje.
Gal kažkas šventėte ir galite pasidalinti patirtimi?
Atsakyti
Jei tikrai nėra kam būti su vaikais, galiu tik patarti-neplanuokit grandiozinių fiestų. Na, aišku nebent vaikai iš tų, kad kur padėsi, ten tiks. Manau užtektų jaukių pietų kavinėje. Juk jei švęsit nuo ryto, vaikai bus suirzę, pavargę, viskuo nepatenkinti, o jūs tik nervinsitės. O dėl sodybos, tai net nežinau, žiemą vaikam nelabai ten kas bus veikt, o ir susirgt greit gali.
Kol dukra maža buvo, aš kažkokių balių festivalių nekėliau, nenorėjau gadintis nuotaikos nei sau, nei kitiems.
Atsakyti
itariu, kad geriausia planuoti kelioms valandoms pasisedejima kavinej, o vaikams nusamdant aukle ir paliekant juos namuose.
Atsakyti
Apie auklę net nepagalvojau. Na šiaip ar taip, visai nepažįstamai auklei vaiko nepalikčiau. Nebent turite patikimą auklytę. Nors aš pvz nemėgdavau dukros palikinėt kitiems, vien tam, kad kažkur išeit. Man neteisinga atrodė, kad pvz aš linksminuos, o dukra sėdi namie. Taip, kad rekomenduoju jaukią šventę su šeima ir geriausiais draugais wub.gif
Atsakyti
Siūlyčiau vaikučiam nusamdyti animatorių -personažą.gal kelis -kad valanda ar dvi su jais užsiimtų .O pasisedėjimą sutrumpinti iki vakarienes ar pietų.Nežinau iš kokio jūs miesto -,bet mano viena pažįstama darė savo gimtadienį Kaune Vaikystės mieste .Tiesa jie vaikučių neturi -bet ten smagius organizuoja ir tėvam vakarėlius .Gal būtų įmanoma padaryti kažką panašaus smile.gif ir su vaikais užsiimtų ir jus pabendrautumėt kitaip su savo svečiais 4u.gif
Atsakyti
Na, sąžinės graužaties didelės nejausčiau palikus kelioms valandoms vaikus auklei - per 2,5 metų niekam niekur nebuvau dar palikusi. Bet, kaip minėjau, galimybės palikti seneliams nėra - jų nebeturime... O auklę samdyti dėl kelių valandų nežinau, ar noriu - kelias valandas ir su vaikais galiu švęsti. Galvojau apie didesnį balių - su nakvyne ar visos dienos šventę. Dėl to ir klausiu patarimo 4u.gif
Bet bijau, kad teks papietauti kavinėje, o sutaupytus pinigus išleisti pirkiniams sau notworthy.gif O disesnį balių organizuoti dar po penkių metų biggrin.gif
Bet gal visgi yra kitokios patirties?
Atsakyti
O seneliai vaiku netu galimybes paziureti? Kad ir per svente, o atejus miego metui parveztu juos namo?
Beje, prtariu anytes-uogytes parasymui del personazu jei bus daugiau vaiku.
Atsakyti