Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

ANKSTESNES TEMAS RASITE ČIA

user posted image
Papildyta:
QUOTE(" voresta " @ 2013 08 26, 17:42)
na ir? Pakilo? ilgam?

Pakilo, nežinau kiek ilgam, bet kažkurią dieną net 114 buvo. Ir tai tikrai geriau nei gyventi kaip per miglą. Nors, tikrai nemeluosiu, be kavos galva švaresnė atrodė.
Atsakyti
Kaip skanu čia viskas smile.gif
Labas rytas smile.gif
Aš jau po pusryčių. Buvo tradiciškai - kiaušiniai + truputį kepenų nuo vakar vakarienės + daaaaug cukinijų (viskas pakepta ant lydyto sviesto). Pietums bus virti kiaulių liežuviai su daug daržovių + kažkokio riebalo.
Atsakyti
Labas rytas, aciu uz naujus namucius mirksiukas.gif

mano pusryciai kazkokie super mazi buvo- skystas kiausinis, lasiso ir salotos lapas.
o pietum nieko neturiu, neisitraukiau mesos verysad.gif
o vakare i svecius, tai vos ne pavalgyt reik pries tai biggrin.gif

vakar ka zko uzedziau, nes tik atsigulus pradejo maust pilva ir burbuliuot.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 27 rugpjūčio 2013 - 08:14
Parsivežiau labai daug daržovių, dėžėmis tiesiog. Dabar galvaskaudis kaip jas vartoti, kad nesugestų. doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pur-pur @ 2013 08 27, 08:31)
Parsivežiau labai daug daržovių, dėžėmis tiesiog. Dabar galvaskaudis kaip jas vartoti, kad nesugestų.  doh.gif  bigsmile.gif



saldyt dali?

arba man duot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 08 27, 09:41)
saldyt dali?

arba man duot biggrin.gif


Gal neprireiks, cukinijos ir morkos ilgai laikosi. Bėda su pomidorais labiau. Bet kokia ramybė kainereikia galvoti ką gamintis thumbup.gif Ir viskas iš mamytės sveikuoliško daržo.
Atsakyti
Gal galit patarti ką valgyti pusryčiams? Iki šiol buvau įpratus kokių duoniukų, riešutukų su kava pakramsnot darbe tik atėjus.
Faktas, kad namie nieko negaminsiu ir nevalgysiu tikrai (nespėju, nes turiu pati susiruošt ir 2 vaikus suruošt į darželį). Reik kažką įsidėt į darbą.. Jei paimčiau kokių agurkų ar pomidoriukų? Pietūs mano 11,30, tai apie 9-ą pakramtyt daržovių gal ir užteks?
Nustebus kaip sunku neužkandžiauti doh.gif Pasirodo neblogai įpratus buvau vis kramsnoti kažką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fudži: 27 rugpjūčio 2013 - 09:01
QUOTE(Pur-pur @ 2013 08 27, 08:47)
Gal neprireiks, cukinijos ir morkos ilgai laikosi. Bėda su pomidorais labiau. Bet kokia ramybė kainereikia galvoti ką gamintis  thumbup.gif Ir viskas iš mamytės sveikuoliško daržo.



pavydziu rolleyes.gif as del to einu i turgeli kone kasdien, kad butu sviezia viskas
Papildyta:
QUOTE(Fudži @ 2013 08 27, 09:00)
Gal galit patarti ką valgyti pusryčiams? Iki šiol buvau įpratus kokių duoniukų, riešutukų su kava pakramsnot darbe tik atėjus.
Faktas, kad namie nieko negaminsiu ir nevalgysiu tikrai (nespėju, nes turiu pati susiruošt ir 2 vaikus suruošt į darželį). Reik kažką įsidėt į darbą.. Jei paimčiau kokių agurkų ar pomidoriukų? Pietūs mano 11,30, tai apie 9-ą pakramtyt daržovių gal ir užteks?
Nustebus kaip sunku neužkandžiauti  doh.gif Pasirodo neblogai įpratus buvau vis kramsnoti kažką.



gal varske, jei valgai?
avokadas
is vaakro isvirti kiausnius?


bet ilgai agurkais su pomidorais gyvenas nebusi..... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 08 27, 10:30)
gal varske, jei valgai?
avokadas
is vaakro isvirti kiausnius?
bet ilgai agurkais su pomidorais gyvenas nebusi.....  unsure.gif

Reiks gal tikrai bandyt iš vakaro kiaušą išsivirt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fudži @ 2013 08 27, 09:33)
Reiks gal tikrai bandyt iš vakaro kiaušą išsivirt  g.gif



o ka vaikai valgo rytais? netinka nuo ju atkast?smile.gif


mano pilvas jau nori valgyt... o pietu neturiu g.gif
ty nieko mesisko. tad jei uzvalgysiu silpnai - vel noresiu greit... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 27 rugpjūčio 2013 - 09:36
Sveikos

mano pusryčiai - kepta šoninė su šventu kopūstu, agurkas. Pastebėjau, kad po šoninės mane pykina, tiksliau - po keptis šoninės mane pykina, na ne tiek, kad fiziškai pykina, bet atsiranda šleikštulys, kaži kame reikalas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fudži @ 2013 08 27, 11:00)
Nustebus kaip sunku neužkandžiauti  doh.gif Pasirodo neblogai įpratus buvau vis kramsnoti kažką.

Aš ir maniau, kad bus sunku, bet valgant sočiai ir riebiai pasirodo labai lengva. O buvau įpratus kas 3 val užvalgyt doh.gif

QUOTE(taša @ 2013 08 27, 11:36)
mano pilvas jau nori valgyt... o pietu neturiu g.gif
ty nieko mesisko. tad jei uzvalgysiu silpnai - vel noresiu greit... g.gif


Tai valgyk kiaušinius ir ne vieną, o kokius 3, ant sviesto keptus, ar su šonine. Su daug daržovių.
Atsakyti