Įkraunama...
Įkraunama...

LD - "Viltenė"

"Vitenės" daržiuko tėveliams nauja temutė 4u.gif

Sena tema čia
Atsakyti
Borūžėlių grupėje 2009 gimimo vaikučiai, gal tik vienas kitas vyresnis/jaunesnis. Dėl ligų kaip ir visur tos pačios bėdos, vyresni vaikai gal ir mažiau serga, bet jei jūsų vaikutis nelankęs darželio, jis gali sirgti. O šiaip yra buvę, kad vaikus ir su temperatūra atvedė tėveliai, paskui auklėtojoms supratus, kas ir kaip, teko kviestis tėvus, kad pasiimtų vaiką. Bet iš esmės, tiek pati grupė, tiek auklėtojos - superinės smile.gif
Atsakyti
Ačiū už informaciją. Nuo rugsėjo mūsiškis lankys boružėlių grupę. Jis 2010 m. gimimo, lankęs darželį jau metus. Tikiuosi naujais metais naujoj grupėje bus sveikas kaip ridikas ir su vyresnėliais greit tobulės :-)
Atsakyti
O boruzeliu tik viena grupe, taip?
mes irigi 2010 m gimimo, metus lankeme kitame darzelyje, l toli nuo namu, nuo sio rugsejo patekome i boruzeliu grupe.
o aukletojos dvi dirba ir keiciasi, ar viena?
Atsakyti
Sveikos mamytės, gal kuri nors žinote ar realiai priima šitame darželyje vaikučius nuo metukų?
Atsakyti
QUOTE(dok2266 @ 2013 08 22, 12:00)
Sveikos mamytės, gal kuri nors žinote ar realiai priima šitame darželyje vaikučius nuo metukų?


Negirdėjau šito... g.gif
Atsakyti
Gal yra lankančių drugelių grupę? Kelintų metų vaikučiai ją lanko? iš pažiūros turėtų būti panašaus amžiaus kaip mūsiškis - trimečiai. pasirodo mūsiškis ne į boružėlių grupę papuolė, o į drugelių, matyt, prieš pat mokslo metų pradžią vėl perskirstymas buvo.
Atsakyti
QUOTE(dok2266 @ 2013 08 22, 11:00)
Sveikos mamytės, gal kuri nors žinote ar realiai priima šitame darželyje vaikučius nuo metukų?

Taip, priima.


QUOTE(Mermelada @ 2013 09 03, 07:21)
Gal yra lankančių drugelių grupę? Kelintų metų vaikučiai ją lanko? iš pažiūros turėtų būti panašaus amžiaus kaip mūsiškis - trimečiai. pasirodo mūsiškis ne į boružėlių grupę papuolė, o į drugelių, matyt, prieš pat mokslo metų pradžią vėl perskirstymas buvo.

Šioje grupėje 2010 metų vaikai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ksiusha84 @ 2013 08 06, 09:22)
Borūžėlių grupėje 2009 gimimo vaikučiai, gal tik vienas kitas vyresnis/jaunesnis.  Dėl ligų kaip ir visur tos pačios bėdos, vyresni vaikai gal ir mažiau serga, bet jei jūsų vaikutis nelankęs darželio, jis gali sirgti. O šiaip yra buvę, kad vaikus ir su temperatūra atvedė tėveliai, paskui auklėtojoms supratus, kas ir kaip, teko kviestis tėvus, kad pasiimtų vaiką. Bet iš esmės, tiek pati grupė, tiek auklėtojos - superinės smile.gif

Labai sauni ir siltas zmogus aukletoja Maryte. Mano vaikas jau antrokas, bet iki siol jos nepamirsta, aplanko, kaip ir kiti baige sia grupe vaikai 4u.gif
labai rupestinga ir mylinti savo aukletinius iki vieno thumbup.gif

Papildyta:
Paskaiciau komentarus apie aukletoja Solveiga. ax.gif Man ji labai gera vaikams ir sauni aukletoja. Mano pirmas vaikas irgi pas aj lanke grupe, tik 3 metuku buvo su visa grupe pervestas i dedesnius pas aukletoja Maryte i boruzeliu grupe.
Siemet musu maziukas irgi pateko pas Solveiga, ir mes nei kiek nesigailim. Zmogus pazistamas, tad labai dziugu.
O tie tevai, kurie is aukletoju reikalauja demesio ir rupescio isskirtinai ju vaikui ir smeizia aukletojas tikrai klysta. As pati buvusi pedagoge ir patikekit nera taip lengva su 19 vaiku grupeja visiems skirti tiek demesio kiek to norime kiekvineas is tevu.

Taip sutinku kad gal darzelis nera toks ispuoseletas kaip kiti, bet kolektyvas stengiasi.
TUREKIME TOLERACIJOS, TEVELIAI, IR SUPRATIMO!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
O kas gali daugiau papasakoti apie Drugelių grupės auklėtoją Janiną (atrodo toks vardas)? Radau tik vieną komentarą. Kol kas atrodo, kad vaikams ji patinka, tokia švelni. Musiškis jau antra dieną ėjo pas ją be ašarų.
Atsakyti
QUOTE(Mermelada @ 2013 09 05, 10:11)
O kas gali daugiau papasakoti apie Drugelių grupės auklėtoją Janiną (atrodo toks vardas)? Radau tik vieną komentarą. Kol kas atrodo, kad vaikams ji patinka, tokia švelni. Musiškis jau antra dieną ėjo pas ją be ašarų.


Pavadavo mūsų auklėtoją atostogų metu, tai labai patiko - šilta ir rūpestinga auklėtoja. Kažkaip pasisekė mano vaikui su auklėtojomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kitokia31 @ 2013 09 05, 09:07)
Labai sauni ir siltas zmogus aukletoja Maryte. Mano vaikas jau antrokas, bet iki siol jos nepamirsta, aplanko, kaip ir kiti baige sia grupe vaikai 4u.gif
labai rupestinga ir mylinti savo aukletinius iki vieno thumbup.gif

Papildyta:
Paskaiciau komentarus apie aukletoja Solveiga. ax.gif  Man ji labai gera vaikams ir sauni aukletoja. Mano pirmas vaikas irgi pas aj lanke grupe, tik 3 metuku buvo su visa grupe pervestas i dedesnius pas aukletoja Maryte i boruzeliu grupe.
Siemet musu maziukas irgi pateko pas Solveiga, ir mes nei kiek nesigailim. Zmogus pazistamas, tad labai dziugu.
O tie tevai, kurie is aukletoju reikalauja demesio ir rupescio isskirtinai ju vaikui ir smeizia aukletojas tikrai klysta. As pati buvusi pedagoge ir patikekit nera taip lengva su 19 vaiku grupeja visiems skirti tiek demesio kiek to norime kiekvineas is tevu.

Taip sutinku kad gal darzelis nera toks ispuoseletas kaip kiti, bet kolektyvas stengiasi.
TUREKIME TOLERACIJOS, TEVELIAI, IR SUPRATIMO!!!!!!!!!!!!


Mes taip pat siais metais patekome i nykstuku grupe pas Solveiga. Tikrai atrodo superine akletoja. Ir vaikai matosi ja myli. Ateina apsikabina atsiseda ant keliu.
Atsakyti