Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

user posted image


Pirmiausia išsiaiškinkim vieną dalyką: mes nesiekiame valgyti vien tik paleolito laikų maistą ir tik taip gaminti, kaip gaminosi tais laikais žmonės. Tai nėra kažkoks nepagrįstas įsitikinimas, kad negalima valgyti kakavos, nes tais laikais žmonės nebūtų mokėję jos susimalti. Nėra tokio dalyko kaip paleolito ideologija ar filosofija, kaip kad išsireiškė etatinė temos trolė. Čia diskutuojančios merginos ir moterys (bei Silveris) domisi moksline mitybos puse, kaip koks produktas ir jo paruošimo būdas veikia organizmą, kokios maisto dalelės lengviau virškinamos, kurios netinkamos mūsų organizmui. Tai nėra aklas akmens amžiaus kopijavimas, tai yra moksliniais tyrimais ir praktika paremta mityba, kuri paleolito mitybą primena dėl to, kad žmogaus organizmas per tuos laikus nespėjo prisitaikyti prie grūdinių ar ankštinių kultūrų ir jos vis dar mums netinka. Tačiau nereikia neigti naujųjų laikų išradimų, sugebėjimo susimalti kažką ar sugebėjimo kažką išsivirti ne ant ugnies.
Antras dalykas, kas yra jūsų paprasta norma? 1200 kcal? Kalorijos organizmui neegzistuoja, tai tik žmogaus apskaičiuota norma. Teorija calories in - calories out yra visiškas melas. Aš praėjusią savaitę dėl laiko stokos beveik nieko nevalgiau, per dieną tik kelis šimtus kalorijų suvartodavau, tuo pačiu nemažiau buvau ant kojų, nes turėjau visokių reikalų, tačiau miegojau tik kelias valandėles, gėriau kavą (nes trūko miego) ir labai stresavau. Anot teorijos turėjau numesti svorio, tačiau nenumečiau tą savaitę visai. Visai. Nes organizmui kalorijos nėra vienodos, organizme veikia ne tik kalorijos, bet ir hormonai. Jei hormonų veikla sutrikusi, galim valgyti minimalius kiekius, sportuoti po kelias valandas ir nenumesti iš viso nieko. Todėl mes valgom maistą, kuris tinka organizmui, kuris nesukelia streso ir imuninės sistemos reakcijos, taip leisdami organizmui rūpintis kitomis sritimis, kaip miegas, žaizdelių gydymas, regeneracinė funkcija ir pan. Nebijokit kalorijų, jos nėra blogis.

Elata


Pirma tema
Antra tema
Trečia tema
Ketvirta tema
Penkta tema
šešta tema


Naudingi puslapiai: Whole9 forumas
Kas yra paleo mityba


user posted image

Mes skaitome:

user posted image

Blogai su receptais:

Paleomom
AIP

Atsakyti
itare kokcidijoze - girdziau tris savaites vaistukus, bet nieko nepagerejo. dabar israse antibiotiku, bet situ patys negeria, reik i snapa lasint po puse laso, o paukstuliai spardosi, spjaudosi, neisiulysi niekaip ir siaip pasake, kad jau per velu, per silpni. tiesa, pasiule nemokama skrodima, kad issiaiskinti tikraja diagnoze - matyt vetei paciai idomu, nes nepavyko atspet ligos... lesa po tris kruopas per diena. taigi tik laiko klausimas...

Papildyta:
maisto piramide labai skaniai atodo wink.gif ir aciu Egliukujszsz uz naujus namucius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 27 birželio 2013 - 12:54
Whaqati svertis cia nereikia - reikia paskaiciuot, kaip ilgai isbuni nekvepavus ( as ka tik isbandziau 35 sek.). Tada, kiek kartu kvepuoji per minute - mano gavosi 14. Is 14 reikia atimti 35 sek. padalinta is 5. Gaunasi 14-7=7. Tai mano butu kaip ir normalus g.gif
Aciu uz galimybe sukurti, as viska tiesiog perkopijavau, nes neturiu lietuvisku raidziu blush2.gif biggrin.gif
Na vetei tikrai ydomu, juk kiti paukstukai irgi serga. Galbut tai veliau isgelbes daug mazu gyvybeliu 4u.gif


Atsakyti
iš to, kad suliesėjo, tikrai galima spėti, kad tai lėtinė kokcidijozė o ji dar ir paralyžiumi reiškiasi, tad simptomai kaip ir sutampa.
bet aš savo vištukus antibais max 4-5 paras pagirdau ir pagyja. o čia...
Atsakyti
Ačiū Egliukasz už temą.

Jautiena, mergyt, laikykis! Mano katinas yra senukas palygint, bet dar tikiu, kad temps ir temps. bet užsilenkčiau keliom dienom sužinojus, kad kas nors nutiko...

kiek ir dėl žiurkėnų apverkus paauglystėj, kapelius kaime gėlių daržely turėdavom, vasarom gėlės nevysdavo ir dabar puikiai prisiminčiau tą ietą gėlynėly, kas ten buvo.. deja sodyba palikta ir miriot...

aš šiandien ir nubliovus partiją, nes kaimynas grįžo, jam pasipasakojau, tai vyras ir įlindo į kambarį, ir verkė, net prie manęs matės, kad akys paraudonavo nuo ašarų..

Nežinau noriu kažką linksmo visoms papasakot, parodyt, pažiūrėjimui, pabūt kaip koks vienuolis kuris pardavė ferarį, ir pasakyt kad viskas bus gerai, nes viskas ir bus gerai. Duodama tiek, kiek pakeliam.
Atsakyti
bandysiu dar girdyt antibiotikais (baytril - enrofloxacin), bet ai... jau nebededu vilciu...

reiktu iki mesininko pabeget ir prigriebt mesgali koki. turiu fainuoli sweet heart kopusta ir saldziu bulviu - ir pietus beveik gatavi.

susigundziau saldytom uogom - uzsimeciau sviesto guzika ant virsaus ir bandau migdytis. butu gerai pora valandu miegelio, kad atsigriebt uz nakti...
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 27, 13:12)

aš šiandien ir nubliovus partiją, nes kaimynas grįžo, jam pasipasakojau, tai vyras ir įlindo į kambarį, ir verkė, net prie manęs matės, kad akys paraudonavo nuo ašarų..



hm, o kas cia atsitiko, ar praleidus ka busiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 06 27, 12:12)
Nežinau noriu kažką linksmo visoms papasakot, parodyt, pažiūrėjimui, pabūt kaip koks vienuolis kuris pardavė ferarį, ir pasakyt kad viskas bus gerai, nes viskas ir bus gerai. Duodama tiek, kiek pakeliam.
4u.gif 4u.gif tokiose gyvenimo situacijose ir supranti, kad viskas ka gali isigyt uz pinigus yra nieko neverta... schmoll.gif
Papildyta:
turim kieme raudonu serbentu kruma ir braskiu kelis kupstelius. braskes tik pradeda nokt - jau ziuriu praestos - galvojau sliuzai, serbentai irgi rausta po truputi, bet pastebejau, kad dingineja... uzvakar ziuriu, tokia gudruole, nzn kaip lt, o angl. wren isisukus i mano darziuka. kai nebuvo uogu, vis gaude sraiges ir sliuzus, gyriau as ja, kad naikina parazitus, o dabar pati parazituoja. truputeli apdangsciau pagaliais ir lentom, galvojau baidysis - ne velnio lenda tiesiog izuliai po viskuo, dzin jai, drasi tokia - iseini baidyt - 5 zingsnius paluoksi ir tupi, laukia kol pasitrauksi. reik tinklo ieskotis vienam krumui uogu doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 27, 14:02)
Whaqati svertis cia nereikia - reikia paskaiciuot, kaip ilgai isbuni nekvepavus ( as ka tik isbandziau 35 sek.). Tada, kiek kartu kvepuoji per minute - mano gavosi 14. Is 14 reikia atimti 35 sek. padalinta is 5. Gaunasi 14-7=7. Tai mano butu kaip ir normalus g.gif
Aciu uz galimybe sukurti, as viska tiesiog perkopijavau, nes neturiu lietuvisku raidziu blush2.gif  biggrin.gif
Na vetei tikrai ydomu, juk kiti paukstukai irgi serga. Galbut tai veliau isgelbes daug mazu gyvybeliu 4u.gif


man gavosi 5, bet nelabai supratau ka cia skaiciavot ir ka tai reiskia?
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 06 27, 14:43)
man gavosi 5, bet nelabai supratau ka cia skaiciavot ir ka tai reiskia?


Pasibaigusioj temoj pasiskaitykit vorestos zinute apie kraujo PH ir aisku bus 4u.gif

Sedindriuke - uch, man ir noris jums kazka linksmo papasakot, parodyt, kad pralinksmetumet. Niekas net nebesijuokia is Caloriegame, a jis jau svorio pamete nuo riebalines mitybos biggrin.gif
Atsakyti
tikrinau, gal turi problemų su per žemu cukraus kiekiu ir todėl blogai jautiesi.O gerą savijautą greit grąžina cukrus ir krakmolas.
Panaršyk ankstesnes temas. Tas skaičiukas- 5 rodo kad jų lygtai nėr. Kai yra, tai skaičiukai daugiau nei 7 žymiai būna.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 06 27, 13:02)
Whaqati svertis cia nereikia - reikia paskaiciuot, kaip ilgai isbuni nekvepavus ( as ka tik isbandziau 35 sek.). Tada, kiek kartu kvepuoji per minute - mano gavosi 14. Is 14 reikia atimti 35 sek. padalinta is 5. Gaunasi 14-7=7. Tai mano butu kaip ir normalus g.gif



mano gaunasi 10, einu ieskoti ka reiskia g.gif
Atsakyti