Įkraunama...
Įkraunama...

Laiminga ir nealkana 2

Toliau plepam apie svorį, maistą, figūros tobulinimą ir kitus įdomius dalykus smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
o, puiku, nauji namučiai thumbup.gif Ačiū labai.Ramiai miegosiu thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Jau nauja temutė, liux thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos pradingusios vasarotojos 4u.gif
Kaip einasi sveika mityba? Aš šiandien pasisvėriau ir visai nudžiugau, nesiekia 72 svarstyklės. Nors nei sportuoju, nei valgau labai atidžiai blush2.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif man irgi neblogai. tik niekaip neiseina alucio atsisakyti lotuliukas.gif o sestadieni eisiu I vestuves, tai pirmadieni reiks iskrova daryti smile.gif
Atsakyti
Kaip smagu tokios šventės wub.gif
aš savaitgalį iki pajūrio gal nušutinsiu, reikia pasipležinti biškiukąax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CoCoNuT*: 20 birželio 2013 - 20:54
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2013 06 20, 21:53)
Kaip smagu tokios šventės  wub.gif
aš savaitgalį iki pajūrio gal nušutinsiu, reikia pasipležinti biškiukąax.gif

idomiausia kad vestuves tai MB tecio smile.gif fainai prie juros.. wub.gif mes uz 9 dienu pajudesim I kroatija, tai taaaip sunku dabar darbe laukiant atsotogu doh.gif
Atsakyti
Geras bigsmile.gif bet kaip smagu, kai žmonės kelia vestuves nepriklausomai nuo amžiaus. Gražu man smile.gif
Tikiu, kad sunku laukti atostogų kai tokie orai lauke. Kai lyja kažkaip lengviau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif aš atsiprašau, biški darbais užsivertusi... doh.gif gal kas norite perimti lentelės darymą? friends.gif
Atsakyti
... tai kaip čia bus... verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Aaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kur visos prapuolėt? biggrin.gif Mėgajatės vasaros malonumais? biggrin.gif Aš tai daugiabučio 5 aukšte baigiu ištirpti nuo karščio, norisi biški vėsumos karsta.gif

Pas mane stojo viskas į senas vėžias, atostogos baigėsi, vyras vėl išvyko cray.gif , o ant svarstyklių jau ir pliusuką pamačiau nedidelį blush2.gif doh.gif

Tai va, metu lašiakus toliau lotuliukas.gif Vakar valgiau normaliai. Šiandien iškrova su Pasukom ax.gif
Atsakyti
neprapuolem smile.gif) na gal tik savaitgaliui siek tiek, oj atleidau vadeles, ledai, pyragai, vynas, grilius, bijau dabar svertis, nors jau praeita savaite maciau ne 62, bet 61,1 !! smile.gif)) pasisversiu gal koki treciadieni ar veliau, nes jei bus labai daug, tai tik susinervinsiu ir dar karta apsivalgysiu. Nieko, dabar susiimsiu, viskas greit gris i savo vezias.
Atsakyti