Įkraunama...
Įkraunama...

Privatus darželis Fabijoniškėse "Mano darželis"

Sveiki,
gal yra mamyčių, kurių vaikai lanko privatų vaikų darželį „Mano darželis“ esantį Fabijoniškėse Ateities g. 44 ? Labai įdomu būtų išgirsti atsiliepimus apie šį darželį.
Atsakyti
Mane taip pat domina atsiliepimai apie si darzeli. Gal yra neatostogaujanciu mamyciu, kurios pasidalintu patirtim:) butu labai malonu
Atsakyti
Sveikos mamytės,
Mes nuo rugsėjo leisim savo pipirą į šį darželį...Buvom apžiūrėti užėję - labai patiko smile.gif direktorė irgi labai maloni pasirodė smile.gif) facebook'e yra jų puslapiukas, daug nuotraukyčių vaikučių...
Atsakyti
QUOTE(ppaammaaiivvaa @ 2013 07 12, 09:27)
Sveikos mamytės,
Mes nuo rugsėjo leisim savo pipirą į šį darželį...Buvom apžiūrėti užėję - labai patiko smile.gif direktorė irgi labai maloni pasirodė smile.gif) facebook'e yra jų puslapiukas, daug nuotraukyčių vaikučių...

Mes taip pat lankysime si darzeli nuo rugsejo 4u.gif

Atsakyti
Ir kokie atsiliepimai jau lankanciu?
Atsakyti
4u.gif
Sveikos mamytes, gal galetumet parasyti atsiliepimus apie si darzeli?aciukas 4u.gif
Atsakyti
Mano vaikas lanko šitą darželį. Esu patenkinta. Ašarų žinoma buvo gal kokias 2 savaites atsisveikinat, bet dabar jau nebūna, ir iš darželio ne visada nori išeiti smile.gif Man tai geras rodiklis smile.gif
Atsakyti
Gal kas turi naujų atsiliepimų? Domina darželis esantis Jeruzalėje
Atsakyti
Sveiki,
Mane taip pat domina atsiliepimai apie Jeruzale, prasau pasidalinkit smile.gif
Atsakyti
Gerb.mamos, - atlikau tam tikrą tyrimą apie Fabijoniškiuose esančius darželius, palyginsiu du - nes mums artimiausi...

Nesuprantu kuo gali konkuruoti 'Saulužės vaikai' 1-ame aukšte ir 'Mano darželis' 2-ame tame pačiame pastate? Gal super duper auklėtojomis (tai dar reikia išbandyti)... Pasvarstykite pačios:

SV (Saulužės vaikai) taiko 116 eurų stojamąjį negrąžinamą mokestį, MD (Mano darželis) tokio neturi...

SV kaina 240 eur+4 eur maistui, MD - 250 eurų+5 eur maistui (atvežtinis, pagal mamų įspėjimus pritaikytas alergiškiems) - čia kaina be Savivaldybės kompensacijos

SV patalpos tamsios, niūrios, apkaltos lentelėmis (kaip inkilėlyje ar sodo namelyje), MD - patalpos dvigubai didesnės, išremontuotos, šviesios, erdvės - yra ką palyginti...

SV vaikų grupėje mažiukų iki 10 su viena auklėtoja, MD - vaikų MAX iki 18-os su 2 auklėtojomis, per pietus būtinai dalyvauja trečia...

SV reikia atnešti savo patalus (nors dar mokestį stojamąjį turi), MD nieko nešti nereikia

SV neinvestuoja į remontą, tuo tarpu MD spec interaktyvi lenta, šviečiamasis stalas (su smėliu piešti) - kažkokios naujausios technologijos vaikams... :-)

SV vaikai miega ant žemės padėtų čiužinių, MD - naujoviškos trijų lygių lovelės, išsitraukiančios iš tokių spec baldų salelių, patalai nedulka, nesimėto kažkur krūvose - likau sužavėta

Tai tiek pastebėjimų, tikiuosi kažkam padėjau... :-)
Atsakyti
mamytes, kokie paskutiniai atsiliepimai apie si darzeli Fabijoniskese? smile.gif
Atsakyti
"Mano darželį" Fabijoniškėse lankome treti metai smile.gif

Atsakyti