Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

Man labiausiai prie sirdies traukia paprasti batukai slepetes ir sportbaciai thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man batai turi būti lygūs, be jokio paaukštinimo.
Atsakyti
Aukštakulniai ax.gif
Atsakyti
Iki vaikucio gimimo devejau dazniausiai aukstakulnius ,bet per niestuma devejau (ant lygaus paduko )batukus ,kedus ir po jo taip pat . taiva iki siol mano apsiovimas kedai thumbup.gif o basutes taip pat sportinio stiliaus ant lygaus paduko thumbup.gif thumbup.gif o zieminiai batai taip pat ant lygaus arba ,jei yra kulnas tai neaukstas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalinee: 21 liepos 2008 - 14:23
Man svarbiausia, kad būtų patogūs ir nestandartinių spalvų: kokie raudoni, žali, mėlyni... biggrin.gif
Atsakyti
Patogūs žemakulniai smile.gif
Atsakyti
apsiovimas hihihi.gif
niuz ti tada shiaip batūkai, sporbachiūkai ir pan. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazylia:) @ 2008 07 20, 23:33)
Man labiausiai prie sirdies traukia paprasti batukai  slepetes ir sportbaciai thumbup.gif  drinks_cheers.gif



Ir man drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2008 07 21, 15:01)
apsiovimas hihihi.gif



as tai perskaiciau apspjovimas doh.gif lotuliukas.gif

grazu paziuret i aukstakulniu nesiotojas wub.gif megstu ir as bet retai,progai esant ir neilgam..labai nemyli mano kojyte ausktakulniu ax.gif
vasara dievinu tiesiog ju didenybe "šliopkes" notworthy.gif dabar ivairiu ir tokiu kad i svecius drasiai zygiuot gali thumbup.gif
arba basutes lygiu padu..
Atsakyti
Man patinka lygiapadžiai, žieminius su nedideliu kulniuku renkuosi (kad neslidžiau būtų)
man labai gražu aukštakulniai, bet nelabai turėčiau kada ar kur apsiaut.
Atsakyti
paskutiniu metu viską aukoju patogumo vardan ir perku plokčia padį, žemakulnį apavą - dažniausiai balerinkių tipo avalynę
Atsakyti
Šiuo metu - sportbatukai 4u.gif
Atsakyti