Įkraunama...
Įkraunama...

Victoria's Secret

Sena tema



Perkame cia:
www.victoriassecret.com

Trumpa info naujokems smile.gif
Perkame arba per internetiniu parduotuviu tarpininkes, kurias rasite cia, arba uzsisakinejame pacios tiesiogiai is internetinio puslapio. Uzsisakinejant is tarpininkiu, visas salygas rasite ju temose. Pliusas - nereikia moketi PVM ir muito mokesciu. Perkant pacioms - atejus siuntiniui, paste reikes susimoketi PVM ir, jei suma virsija 150EUR, dar ir muito mokescius. Siuntimo i LT (ar kita sali) kaina priklauso nuo uzsakymo sumos, ikainius rasite ČIA

SM FORUMIECIU REALIOS VS RUBU FOTO

RUSU FORUMAS SU REALIOMIS VS RUBU FOTO

user posted image

MALONAUS BENDRAVIMO IR SĖKMINGŲ PIRKINIŲ bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wanillia @ 2013 05 20, 15:04)
sveikos mergaites 4u.gif
gal galite pasakyti kaip grazinima padaryti?
niekada nedariau jo,bet maudymke po 4 dienu graikijoj pakeite spalva,nubluko tai nutariau daryti grazinima,bet niekada nedariau...tai reiktu uzpildyti lapa grazinimo kur buna pridetas ir wiskas? uzklijuoti ta lipduka kazkoki ir siusti paprastu pastu???? doh.gif  lotuliukas.gif  blink.gif

Sakykite, su kokiu maudymuku jums taip nutiko? blink.gif
Atsakyti
Patinka man labai visi Victoria secret rubai 4u.gif Ganau akytes vis nuejus i ta puslapi... Nusipirkau suknele ne per seniausiai, kokybe nenusivyliau, bet kad vis neistaikau progu ja nesioti blush2.gif
Atsakyti
gal kas patarsit del maudymuko virsaus.. mano apimtis 90cm, po krutine 72cm. Liemenukus is VS turiu 34C ir 34D. 34C toks ziauriai ribinis, manau, kad mazokas jis man ax.gif Koki maudomo dydi imti: M ar visgi uzteks ir S?
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2013 05 22, 13:32)
gal kas patarsit del maudymuko virsaus.. mano apimtis 90cm, po krutine 72cm. Liemenukus is VS turiu 34C ir 34D. 34C toks ziauriai ribinis, manau, kad mazokas jis man  ax.gif  Koki maudomo dydi imti: M ar visgi uzteks ir S?

Manau kad tiktai M, as su 34 B visada maudomus imu S tai buna idealiai.
Atsakyti
QUOTE(migle111 @ 2013 05 22, 14:15)
Manau kad tiktai M, as su 34 B visada maudomus imu S tai buna idealiai.



aciu labai wub.gif
Atsakyti
Mergaitės, patarkit ir pagelbėkit 4u.gif
Ką reiškia šitie aprašymai prie maudymuko viršaus? Angliškai išverčia visai ne į temą doh.gif
Push-up padding
Underwire cups; side boning
Includes adjustable halter straps for more styling options
Adjustable back clasp for the perfect fit
Ir kokia spalva jums gražiau atrodo?
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos, Panelės,

Sena tema baigta. Todėl kuriu naują 4u.gif
Papildyta:
Prašau pagalbos tų, kurios turi tokias kelnaites:
user posted image

Kokį dydį imti, jei klūbai 92 cm.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alion@ @ 2013 05 23, 09:58)
Kokį dydį imti, jei klūbai 92 cm.

S dydi.
Atsakyti
QUOTE(censoriuoslady @ 2013 05 23, 18:33)

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

Ieškau Victoria's Secret maudymuko viršaus derančio prie tokių kelnaičių:

user posted image

user posted image

user posted image

Prašau siūlykite į až 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kas pirko toki maudomuka iš Victoria secrets? http://www.victorias...talogueType=OLS
Atsakyti