Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba III

Pagrindinė Paleo mitybos taisyklė yra kokybiškas neperdirbtas maistas, t. y. renkamiesi ekologiški produktai, laisvai auginamų ir žole šeriamų gyvulių mėsa, laisvai auginamų vištų kiaušiniai. Tokiu būdu pagarba išreiškiama tiek gyvajai gamtai, tiek žmogaus organizmui, jo neteršiant šimtais genetiškai modifikuotų konservantų ir "maisto priedų", antobiotikų ir beverčių pašarų, kuriais yra šeriami įprastai auginami gyvuliai.
Paleo mitybos taisyklės neleidžia vartoti jokių grūdinių kultūrų (įskaitant pseudogrūdus - kinvą ir burnotį), ankštinių augalų ir jų vaisių (įskaitant soją bei jos subproduktus), cukraus ir dirbtinių saldiklių (įskaitant ir nerafinuotą cukrų), pieno produktų (nors primal dieta leidžia laisvai augintų karvių pieną ir jo gaminius) bei jokių apdirbtų ir perdirbtų maisto gaminių (na, žinot, traškučiai, kola, McDonald's meniu ir kt.). Tikriausiai kyla klausimas, o tai kas tuomet yra leidžiama leidžia valgyti. Paleo atstovai renkasi mėsą, kiaušinius, žuvį (patariama rinktis ekologiškus, natūraliai augintus produktus), daržoves, vaisius, įvairius aliejus, sėklas, riešutus.

Pirma tema
Antra tema
Trečia tema

Whole 30 - http://whole9life.com/ /anglų kalba/
Kas yra paleo mityba - http://balancedbites...t-is-paleo.html /anglų kalba/
Atsakyti
Ačiū Sedindriuke smile.gif

jautiena, kur dingo valio? biggrin.gif
Atsakyti
o taip, pavalgyt. gryzo MB is darbo, pakeliui prigriebes vynuogiu ir avieciu, o as jau sedziu kokoso lyg ir priputus, bet ne dar tilpo sauja avieciu ir vynuogiu keke. pasikroviau angliu rytdienos egzui vadinasi (ieskau priezasties/pasiteisinimo - nekaltas pakarti negalima paleisti lotuliukas.gif kablelius kaip norit).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 15 gegužės 2013 - 21:11
labas vakarėlis
ačiū Sedindriuke už naujus namus
o jau pripliurpėt ,kol perskaičiau jau miegoti laikas biggrin.gif
nebepamenu ką čia norėjau pacituoti cool.gif
na,dar noriu paklausti dėl raugintų pieno produktų,prie ko čia osteoporozė ir varškės valgymas? ta pieno rugštis kur straipsnis buvo įdėtas,tai gi ne nuo pieno vartojimo susidaro g.gif aš tik skaičiau,kad pieno produktai sudaro gleives organizme,nuo to kyla peršalimo ligos,bet gal ne osteoporozė? apšvieskit mane šiuo klausimu,ar kokį straipsnį,jei galit mestelkit lt.kalba,mano mamai,beje,irgi nustatyta osteoporozė.
aš šiandien tik vieną kartą ,,pamedžiojau" biggrin.gif pusryčiaut nebuvo laiko ėjau leliuko lankyti,tai pusryčiai gavosi 12,30 o paskui darbas,proceduros poliklinikoj,parduotuvėj seną draugę sutikau 100 metų nematytą,tai nuėjom į artimiausią kavinę prapliurpėm iki 20 val,o gryžus nusprendžiau,kad nenoriu valgyti,tai kam kimšti,nors dabar jau gailiuosi dėl šios idėjos,bet jau šaukštai po pietų biggrin.gif
vakar vorestai guodžiausi,ir jums pasipasakosiu-sulaukiau šios mitybos metu pirmųjų mmm,tai maniau-nudvėsiu,o kokie vaizdai buvo,tai net nepasakosiu,turėjau problemų su gimda prieš gal 6 metus,tai jei tai vadinasi valymu,tai kažkas neįtikėtino,lauksiu kito mėnesio palyginimui,jei viskas susitvarkys,tai čia kažkoks stebuklas šita mityba unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaspadine:) @ 2013 05 15, 20:53)
vakar vorestai guodžiausi,ir jums pasipasakosiu-sulaukiau šios mitybos metu pirmųjų mmm,tai maniau-nudvėsiu,o kokie vaizdai buvo,tai net nepasakosiu,turėjau problemų su gimda prieš gal 6 metus,tai jei tai vadinasi valymu,tai kažkas neįtikėtino,lauksiu kito mėnesio palyginimui,jei viskas susitvarkys,tai čia kažkoks stebuklas šita mityba  unsure.gif



Nėra už ką.

O siaube dėl tų mmm ... na man būna maudimas, totalus pilvo išsipūtimas, ir vaizdų. Man svarbiausia kiek ciklas trunka.. vis seku.. bet nėr cik cik dienom... pagal papų jautrumą jaučiu, kad va po dviejų savaičių turėtų būti kažkada.. tai laukiu. užėdimai ir rodo, kad mmm bus. nedvėski.
ir šiaip.. kaip išbūt be pilvo spazmų tiek nevalgius... man net sočiai esant noris kažko, nes skanu viskas aplink biggrin.gif oi mokytis ir mokytis biggrin.gif

dėl pieno produktų ir osteoporozės. Didelė dalis rizikos kyla trūkstant baltymų (kai skaičiau straipsnius ir ISWF galvojau tai kas laukia tų žaliavalgių ir kt... )... pieno nu niekaip nesiūlysiu mamai vartot, nebent tik kaimiškq ir tai raugintą, kaimišką varškę; kai nuvažiuos į kaimą ir nusipirks, ar Kaune ras gerą dėdę ar tetą pirkimui.. bet parduotuvinę chemiją gert... rašoma, kad be pieno galima apsieit ir tą kalcį susirinkti... aišku kalcio papildai, padeda trumpuoju laikotarpiu, o ilguoju organizmas pradeda priešintis kalcinimuisi, ir imti iš kaulų kalcį kalciui numalšinti (grubiai šnekant)... vėlgi ..ilgojo laikotarpio veiksniai, niekas neatsiranda per savaitę... vaistai BI.. ar Fosa.. kažkokie... jie turi bais negerų tų šalutinių poveikių... nebent tik su tinkama mityba, o ne kruopas ryjant, gerti juos... kai rašo kur to kalcio yra: kalė, visokie bok choi... na neprisipirksi tokių tonom, nes tikrai ne saujelėm valgyt juos reik; auginimuisi turi gyvent ūkyje, tada gali augintis...
oi baisu žodžiu, dar kai toli esi, nei parodyt kitą sykį, nei prie kavo.. ahem arbatos puodelio pasėdėt pašnekėt, aptart, kaip ką pakeist su mityba... okei užteks melancholijų. labanaktis!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 15 gegužės 2013 - 22:09
ne,man niekas nespazmuoja,kai galva reikalais uzimta biggrin.gif

na,o šitame straipsnyje rašo,kad reikia mėsą su bulvėmis arba grikiais valgyti,kad būtų pakankamai aminorūgščių,kad geriau įsisavintų baltymas,kad jei visad valgysim atskirai,tuo toliau baltymas sunkiau virškinsis,nebesuprantu-kuo toliau i mišką,tuo daugiau medžių
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Gaspadine:) @ 2013 05 15, 21:15)
ne,man niekas nespazmuoja,kai galva reikalais uzimta biggrin.gif

na,o šitame straipsnyje rašo,kad reikia mėsą su bulvėmis arba grikiais valgyti,kad būtų pakankamai aminorūgščių,kad geriau įsisavintų baltymas,kad jei visad valgysim atskirai,tuo toliau baltymas sunkiau virškinsis,nebesuprantu-kuo toliau i mišką,tuo daugiau medžių
My Webpage



o jei su ryžiais, tai jau pz bus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 05 15, 23:18)
o jei su ryžiais, tai jau pz bus? biggrin.gif

nžn. nebeatidaro nuorodos,matyt intikas nusprendė,kad man užteks žinių šiam vakarui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaspadine:) @ 2013 05 15, 22:29)
nžn. nebeatidaro nuorodos,matyt intikas nusprendė,kad man užteks žinių šiam vakarui  biggrin.gif


Ten tik is aminorugsciu perspektyvos paziureta. Labai sunku yra tinkama informacija atsirinkti.
Atsakyti
QUOTE(Gaspadine:) @ 2013 05 15, 22:53)
ta pieno rugštis kur straipsnis buvo įdėtas,tai gi ne nuo pieno vartojimo susidaro  g.gif

tikrai ne nuo pieno, tai toks organizmo energijos gamybos sutrikimas, kai reakcijos nevyksta taip, kaip reikėtų . Jis greičiau nuo angliavandenių pertekliaus...

QUOTE
mano mamai,beje,irgi nustatyta osteoporozė.


palauk šiek tiek , pasižiūrėk savo rezultatų, ir sodink mamą ant paleo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo " voresta ": 15 gegužės 2013 - 22:45
Sveiki, su dideliu susidomėjimus seku jūsų temą nuo gegužės pradžios ir bandau maitintis pagal paleo principus, tačiau kyla labai daug klausimų...Esu tarybinių laikų vaikas,angliškai neskaitau, todėl pagrindinė info - šis forumas.Visuomet domėjausi mityba, esu išbandžiusi keletą dietų - dukano, tulčinos maisto netoleravimo, norėjau išbandyt vegetarizmą, bet neužteko valios. Apie paleo išgirdau iš dukros, bet tada kažkaip neįsigilinau, praleidau pro ausis, o kai pradėjau domėtis atradau jūsu puslapius...taigi eina jau antra savaitė kaip maitinuosi be cukraus, miltų, aliejų ir netgi vaisių, nes aš irgi čia papuoliau po dukano.Cukraus nevartoju jau daug metų, kepiniais ir saldainiais irgi nesižavėjau, todėl jų atisakyti ne problema, sunkiausia atsisakyti duonos ir bulvių, bet tas kančias atperka galimybė valgyti riebiai, kas visuomet man buvo labai skanu, bet ribodavau, grauždavo sąžinė kad šoninę, spirgus lapnoju...Taigi kai supratau, kad galiu valgyti tai kas man skanu, tiesiog dūšia atsileido, akys nušvito ir svarbiausia - NEPUČIA PILVO.Parodžiau čia surasta filmuką apie moksleivio mitybą MB tai jis irgi prie manęs prisijungė.
Turiu du klausimus.Kaip ši mityba veikia kraujo spaudimą? MB jis labai aukštas, bet jau prieš metus trenkė visus vaistus šalin, nebegeria jų, tai man biški neramu...
Aš kaip ir sveika, bet mitybos pokyčiai prasidėjo kartu su padidėjusia fizine veikla t.y. šiu metu turiu labai daug fizinės veiklos sodybos tvarkyme ir man labai trūksta energijos ir labai skauda raumenis, skaudėdavo ir anksčiau po fizinio krūvio, bet trumpiau, lengviau, dabar jei daugiau padirbu, tai kitą dieną vos judu, sunku bliamba...Gal turit kokį patarimą? Sūnus sako, kad raumenys neatsistato po fizinio krūvio...Gal vaisių pavalgyt?
Atsakyti
http://verslas.delfi...s.d?id=61396257

QUOTE
Kviečiai išsivystė iš oškažolių ir kitų primityvių grūdinių augalų maždaug prieš 10 tūkst. metų.

tai reiškia, kad evoliucijos metu žmogus tikrai nevalgė dabartinių kviečių, o
per paskutinius 50 metų, mokslas ne sykį "patobulino " kviečius, stengiamasi kad derlius didėtų, glitimo daugėtų, pyragai geriau kiltų. Tačiau, keičiant kviečių savybes, atsiranda vis daugiau žmonių, kurie negali be virškinimo problemų tų grūdų valgyti.
Dabar, jei naujieji grūdai iš tiesų pasirodys esantys žymiai derlingesni, senųjų veislių bus atsisakoma ir jos greit išnyks, nes, kad veislė išliktų, ją kasmet reikia sėti. Nepasidėsi ilgam į sandėlį.
Atsakyti