Įkraunama...
Įkraunama...

tashe tashe rankinės

NAUJA TASHE TASHE TEMA 4u.gif

Pirmoji tema

Antroji tema


2011 m. įkurtas lietuvių prekinis ženklas, pristatantis odines rankines.

Tashe tashe facebook puslapis ir tinklapis

user posted image

user posted image


Dabartinės (2013-05) tashe tashe rankinių kainos su išmatavimais:

City lights delninė 400 Lt
City lights in Limited Edition delninė (su inkaru) 520 Lt
Small Crime – 400 Lt, 22x23 cm
Small Crime Limited Edition (su inkaru) – 520 Lt, 22x23 cm
Donnie Darko - 470 Lt, 30x40 cm
Take money and run – 470 Lt, 30x40 cm
Twin Peaks - 500 Lt, 30x40 cm
The Grey - 500 Lt, 30x40 cm
Modern Times - 550 Lt
Oldboy - 550 Lt, 35x25 cm
Spring in the air jei užsegimas - užtrauktukas 570 Lt
The Shining - 570 Lt, 30x40 cm
Milk -570 Lt, 40x32 cm
Milk in Limited Edition (su inkaru) 690 Lt, 40x32 cm
Killer's Kiss - 570 Lt, 35x33 cm
Space Odyssey - 570 Lt, 30x40 cm
Hot skin, cold cash – 570 Lt, 30x40 cm
Warm December - 570 Lt, 30x40 cm
The Green mile - 570 Lt, 30x40 cm
Murder, My Sweet – 600 Lt
Paris, Texas – 600 Lt
Requem for a dream – 600 Lt
A Clockwork Orange - 600 Lt
Side Effect - 600 Lt, 30 x 35 cm
Coffee and cigarettes - 600 Lt
The Heat Limited Edition (su inkaru) - 650 Lt
12 Angry Men (vyriška rankinė) - 700 Lt



 i 
Įkeliamų nuotraukų dydis turi neviršyti 640x480 taškų.



 i 
Raudoni bateliai siūlau ,,pasikartoti" forumo ir skyrelio taisykles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolete: 05 gegužės 2013 - 17:05
konkreciai maciau ir ciupnejau nesenai Spring in the air rankine tai lb nepatiko, kazkokia skysta ir siaip nieko ypatingo neatrode unsure.gif ir dar tas naujas logotipas su inkaru biggrin.gif ne ne ne, nors draugui visas ausis isuziau su tashe tashe wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 04 gegužės 2013 - 18:23
QUOTE(Fuwari @ 2013 05 04, 20:23)
Na, aš pagaliau gavau konkretų atsakymą, kad maniškė antradienį jau bus išsiųsta. Tai iš viso išeis 9 savaitės, - lygiai. Bet kas įdomu, kad dar man siūlė pakeist korpuso pagrindinę spalvą per susirašinėjimą, tai panašu, kad ketvirtdienį, kai jom rašiau, man rankinė dar net nebuvo pradėta siūt... Na, įdomiai jos ten dirba, kaip sau nenori...  g.gif


Ka reiskia IDOMIAI biggrin.gif Gi nesiuna vienos terbos visas 9 savaites biggrin.gif Tiesiog tokia eile susidarius ir tiek smile.gif Norinciu daug, o siuna juk ne fabrikas stampofkes urmu, o kaip isivaizduoju keletas zmoniu. Tai jusu tashe pasiut manau max 2-3 dienu per akis, tai tik laiko uzima, kol pasiuna visas kitas, kurios uzsakytos dar pries jus smile.gif

Man tashe naujai pasiuvo per savaite, tai matyt iterpe i tarpeli ir vuolia biggrin.gif

Negi tikrai yra galvojanciu, kad tas tashes palinke savaitemis po 1 vnt siuva laugh.gif Kaip isivaizduoju turi brezinius, tai tik ant pasirinktu odu ispjove, susiuvo ir tashe "gatava" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 05 04, 22:51)
Ka reiskia IDOMIAI biggrin.gif Gi nesiuna vienos terbos visas 9 savaites biggrin.gif Tiesiog tokia eile susidarius ir tiek smile.gif Norinciu daug, o siuna juk ne fabrikas stampofkes urmu, o kaip isivaizduoju keletas zmoniu. Tai jusu tashe pasiut manau max 2-3 dienu per akis, tai tik laiko uzima, kol pasiuna visas kitas, kurios uzsakytos dar pries jus smile.gif

Man tashe naujai pasiuvo per savaite, tai matyt iterpe i tarpeli ir vuolia biggrin.gif

Negi tikrai yra galvojanciu, kad tas tashes palinke savaitemis po 1 vnt siuva laugh.gif Kaip isivaizduoju turi brezinius, tai tik ant pasirinktu odu ispjove, susiuvo ir tashe "gatava" smile.gif


jūs gal raminamųjų išgerkit blink.gif , kažko labai nervuoti postai, nusiraminkit biškelį, suskaičiuokit iki 100 ir paskui rašykit smile.gif

Man tai nevėlavo, sakė, kad 7-8 savaitės, tai kaip ir ok. Bet galėtų tada ir kitoms konkretų tikslų terminą pasakyti, kurio laikytųsi arba papildomus etatus siuvėjų turėti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2013 05 04, 14:45)
RB, as ir labai norejau tos rankines butent tokiu spalvu kaip isvardinai, bet nebuvo nude odos, tai teko siek tiek koreguoti klapana, bus verstos odos jis, bet pagrindas isliko light sand smile.gif  na labai jau man idomu kaip viskas realiai atrodys.


Labai, labai įdomu, tikiuosi, kad įdėsi nors ir trumpam mums čia pasigėrėti mirksiukas.gif wub.gif Bet gaila, kad nebuvo norimos odos, čia kaip man norimo pamušalo nebeliko verysad.gif


Fuwari, tai turbūt, kaip Siges sakė, jos tik dėl eilės nukelia taip toli, o iš tiesų pasiuva per kokią dieną-dvi, po to gal dar laukuoja (jei reik), impregnuoja ir pan., va ir viskas ax.gif


QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 05 04, 22:06)
Man tai nevėlavo, sakė, kad 7-8 savaitės, tai kaip ir ok. Bet galėtų tada ir kitoms konkretų tikslų terminą pasakyti, kurio laikytųsi arba papildomus etatus siuvėjų turėti.  smile.gif


Man parašė e.paštu 6-7 savaitės, kai buvau studijoje, paprovokavau biggrin.gif sakiau, tai turbūt reik tikėtis, kad per 7 savaites pasiūsit? nail.gif Atsakymas buvo: "pasiūsim per 6-ias" biggrin.gif
Tai po 6 savaičių jausiu pareigą priminti tongue.gif nors, kai mano mažiukė, gal greičiau pasiūs lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raudoni bateliai: 04 gegužės 2013 - 21:48
QUOTE(Siges @ 2013 05 04, 21:51)
Ka reiskia IDOMIAI biggrin.gif Gi nesiuna vienos terbos visas 9 savaites biggrin.gif Tiesiog tokia eile susidarius ir tiek smile.gif Norinciu daug, o siuna juk ne fabrikas stampofkes urmu, o kaip isivaizduoju keletas zmoniu. Tai jusu tashe pasiut manau max 2-3 dienu per akis, tai tik laiko uzima, kol pasiuna visas kitas, kurios uzsakytos dar pries jus smile.gif

Man tashe naujai pasiuvo per savaite, tai matyt iterpe i tarpeli ir vuolia biggrin.gif

Negi tikrai yra galvojanciu, kad tas tashes palinke savaitemis po 1 vnt siuva laugh.gif Kaip isivaizduoju turi brezinius, tai tik ant pasirinktu odu ispjove, susiuvo ir tashe "gatava" smile.gif

Niu, soris, bet man tikrai labai įdomus toks darbo stilius. Kad 9 savaites nesiūna, tai savaime aišku. Man tik įdomu pasirodė, kad paskutinės minutės laukia. Juk žadėtas terminas buvo 6-7 savaitės. Atsieit, odos vėlavo. Atleistina. Bet jei jau vėluoji, tai tada sukis kažkaip, kad nereiktų man, klientui, nuolat judinti ir prašinėti. Arba bent jau parašyk pati ir duok žinot, kaip ir kas. Jei nebūčiau rašinėjus nuolat, kažkaip abejoju, ar mano rankinė būtų iki antradienio atsiradus... Nepatinka man toks customer service. Kažkaip nemanau, kad kartosiu pirkimą. Nebent ta "tašė" bus kokia tai neįtikėtina ir per artimiausią laiką kažkas kardinaliai pasikeis.
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 05 04, 18:09)
konkreciai maciau ir ciupnejau nesenai Spring in the air rankine tai lb nepatiko, kazkokia skysta ir siaip nieko ypatingo neatrode unsure.gif ir dar tas naujas logotipas su inkaru biggrin.gif ne ne ne, nors draugui visas ausis isuziau su tashe tashe  wub.gif  biggrin.gif


na as turiu tokio modelio rankine ir tikrai nei ji skysta nei be argumentu nurasyta pamacius "lb nepatiko" biggrin.gif tongue.gif labai smagiai nesiojasi ir net labai patinka mirksiukas.gif bet cia skonio reikalas matyt
Atsakyti
Idomumo delei perziurejau savo uzsakyma, pateiktas gruodzio 26 d., tashe pagaminta sausio 23 d. smile.gif

Kaip sakiau, gavau Kaledoms dovanu kupona. Vyrui studijoj iskart pasake, kad tashe reiketu uzsisakyti kuo anksciau, nes pardave LABAI DAUG dovanu kuponu pries sventes + dar eiliniai uzsakymai, sake po Nnauju tures labai daug darbo. Del to uzsakyma nusiunciau dar vadinamu "sventiniu" laikotarpiu, kad tik po Nauju nepataikyt i anslaga biggrin.gif Tai panasu, kad taip ir bus ivyke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milou @ 2013 05 05, 08:58)
na as turiu tokio modelio rankine ir tikrai nei ji skysta nei be argumentu nurasyta pamacius "lb nepatiko" biggrin.gif   tongue.gif  labai smagiai nesiojasi ir net labai patinka  mirksiukas.gif  bet cia skonio reikalas matyt


Šiandien bažnyčioje šalia manęs stovėjo jaunutė panelė su šiuo modeliu (juoda su nude ar light sand), tai paslapčia neblogai apžiūrėjau blush2.gif tikrai atrodė rimtai, patikimai pasiūta. Ir labai gerai atrodė, nė kiek neapsidaužiusi ar pan. Gal nauja ar gerai prižiūrima biggrin.gif BET. Kai buvau antradienį studijoje, mačiau šviesą Spring in the Air rankinę, tai atrodė visai kitaip g.gif ta prasme, tikrai kažkokia "skystoka", t.y. odos kraštai kaip neapsiūti, tik iškirpti g.gif nelabai man patiko... Noriu pasakyti, kad ta, kurią šiandien mačiau, tikrai kokybiškiau atrodė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raudoni bateliai: 05 gegužės 2013 - 11:45
o as nesuprantu, ko cia taip panikuojama, jei tenka palaukti ilgiau tos tashes. jei teko laukt 7 savaites, na, palauksit ir 8 biggrin.gif
suprantu, kad norisi greiciau. as irgi laukiau, nekantravau. bet joms nerasiau. nes rasysi ar ne, nemanau, kad lb jau paskubinsi ta reikala. as tik panikavau, kai jau issiusta buvo, nes lb ilgai keliavo doh.gif bet cia jau ne ju kalte, o pasto.

Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2013 05 05, 15:17)
o as nesuprantu, ko cia taip panikuojama, jei tenka palaukti ilgiau tos tashes. jei teko laukt 7 savaites, na, palauksit ir 8  biggrin.gif
suprantu, kad norisi greiciau. as irgi laukiau, nekantravau. bet joms nerasiau. nes rasysi ar ne, nemanau, kad lb jau paskubinsi ta reikala. as tik panikavau, kai jau issiusta buvo, nes lb ilgai keliavo  doh.gif bet cia jau ne ju kalte, o pasto.

Niekas ir nepanikuoja. Tik piktinasi. tongue.gif Iš serijos, susimokėjau 600 LT prieš gerus du mėnesius ir laukiu nežinia ko. Man, asmeniškai, rankinės reikėjo jau šį antradienį, kai eisiu į darbo pokalbį (dabartinė turima visai neoficiali). Maniau, kad laisvai suspėsiu, o, va ir nepaspėjau. Dabar reiks kažką kitą galvot...
O dėl to paskubinimo, tai irgi visai nesutinku. Mano supratimu, jei nerašysi, tai gali sėkmingai ir iki 10 savaičių laukt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fuwari: 05 gegužės 2013 - 15:08
Tai jos ima ar avansą iškart, t.y. dalį sumos ar VISKĄ, jau nebesusigaudau? huh.gif Maniau, kad tik kelis šimtelius pajama į priekį, o ne visą sumą smile.gif
Atsakyti