Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(valpurgija @ 2013 03 04, 17:36)
TuDa, ar pas jus indaplove saloj?  smile.gif
ziurejau i jusu trikampi langa palepej...pas mus irgi trikampis nestandartas, ne visos firmos apsiima del tokio sukt galva  g.gif o jus ta trikampiuka paciam virsuj lyg is kitokios medziagos pridaret  lens.gif

Indaplovė stovi prie šaldytuvo, kur didžioji plautuvė.
O tie trikampiai problematiški, ne jis tos pačios medžiagos. Iš lauko tai jis ir yra trikampis, o iš vidaus darant apdailą užsidengė viršutinė dalis doh.gif kitaip ten neišeina. Kiek pamenu, lyg pas Jus taip irgi bus.
O čia kažkiek panašu į Jūsų planuojamą virtuvės erdvę 4u.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2013 03 04, 18:57)
Tundra  mirksiukas.gif  o ka, tu irgi tokia su grotelemis turi ir naudoji ne pagal paskirti ?  umn.gif  biggrin.gif  Siaip ne fantazija - tiesiog zinau ir tiek. 
I mane prasom "tu" kreiptis  mirksiukas.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif , kreipsiuos tu ax.gif bet iki šiol juokas tebeima dėl tos vazelės. Taip turiu, tai Vilzė ir sako, kad nusižiūrėjau ir nusipirkau. Šiandien rodžiau savo dekoracijas, tai ten yra mano "saldaininė". Jaučiu dar ilgai juokas ims lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2013 03 04, 20:11)

drinks_cheers.gif , kreipsiuos tu ax.gif bet iki šiol juokas tebeima dėl tos vazelės. Taip turiu, tai Vilzė ir sako, kad nusižiūrėjau ir nusipirkau. Šiandien rodžiau savo dekoracijas, tai ten yra mano "saldaininė". Jaučiu dar ilgai juokas ims lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

oi geras, as net nemaciau, kad tokia pati pirmoj foto yra doh.gif biggrin.gif as tik ta pastebejau, kur su stikliniu dangteliu, tai va apie ja galvodama sita pirkau lotuliukas.gif
Atsakyti
naujoviskas tinklelis geliu vazai mirksiukas.gif

http://www.youtube.c...h?v=WG-l5hZ9nCs


user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 04 kovo 2013 - 19:31
QUOTE(TuDa @ 2013 03 04, 19:11)

drinks_cheers.gif , kreipsiuos tu ax.gif bet iki šiol juokas tebeima dėl tos vazelės. Taip turiu, tai Vilzė ir sako, kad nusižiūrėjau ir nusipirkau. Šiandien rodžiau savo dekoracijas, tai ten yra mano "saldaininė". Jaučiu dar ilgai juokas ims lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Dziaukis - patapai protingesne. Butum neparodziusi - tebebutum tundra mirksiukas.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vilze @ 2013 03 04, 19:16)
oi geras, as net nemaciau, kad tokia pati pirmoj foto yra  doh.gif  biggrin.gif  as tik ta pastebejau, kur su stikliniu dangteliu, tai va apie ja galvodama sita pirkau  lotuliukas.gif

Na va, tada TuDa tau turetu dekavoti uz tai, kad patapo protingesne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2013 03 04, 19:16)
oi geras, as net nemaciau, kad tokia pati pirmoj foto yra  doh.gif  biggrin.gif  as tik ta pastebejau, kur su stikliniu dangteliu, tai va apie ja galvodama sita pirkau  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif SUDALYVAVOM ŠIANDIEN lotuliukas.gif
Atsakyti
fghui.jk
QUOTE(TuDa @ 2013 03 04, 20:34)
drinks_cheers.gif SUDALYVAVOM ŠIANDIEN lotuliukas.gif

tai jau tikrai biggrin.gif bet va apsisvietem!
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 04, 18:38)
TuDa, uzsukus buvau i tavo svetaine biggrin.gif sviestuvas virs valgomojo stalo grazus,kur gavai ax.gif ir suo,ir avinas,patiko ir kazkokio zverio koja virtuvej ax.gif

Tudaaaaaaaaaaaaaa
Klausiu kur sviestuva parovei?

Moline tarybiniu laiku,tokia skyleta vazele turim,tik va,kur klausimas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 04 kovo 2013 - 20:02
As alaus bokala kaip cukrine naudoju (kai nieks nemato biggrin.gif ). Kaip man patogu tokie dalykai, kai nereikia dangteliu nuimineti ir vel uzdeti blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2013 03 04, 21:14)
As alaus bokala kaip cukrine naudoju (kai nieks nemato  biggrin.gif ). Kaip man patogu tokie dalykai, kai nereikia dangteliu nuimineti ir vel uzdeti  blush2.gif .

ax.gif as vaza tokia is senuku,kaip megsta atrodo,tualeto sepetys joje.
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2013 03 04, 19:58)
Tudaaaaaaaaaaaaaa
Klausiu kur sviestuva parovei?

Ką, šokas man lotuliukas.gif dėl vazos lotuliukas.gif
Šviestuvą pirkau Migdole, čia toks baldų centras yra pas mus. Bet dabar ten jau nieko gero nebėra verysad.gif
O ta koja- tai ten kumpis iš Ispanijos jau suvalgytas biggrin.gif
Atsakyti
Pasizvalgymui smile.gif
http://m.lrytas.lt/-...erius-metus.htm
Atsakyti
[QUOTE]Visai idomu pasiziureti 2012interjerus.
INTERJERAI 2012
Man tai labai idomu, jei ta pati interjera idetu koks eilinis zmogelis, tai jauciu butu isdetas i suns dienas, bet kai tai dare dizaineris, tai jau lygis.
Kai kuriu interjeru tai as tikrai nesuprantu, pvz.
SITAS

Kas nori miegamojo su musem;)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 04 kovo 2013 - 23:03