Įkraunama...
Įkraunama...

Ann Taylor

pastaruoju metu labai patinka ši parduotuvė, "užsikabliavau" biggrin.gif

pasidalinkit atsiliepimais jei taip pat ką nors čia pirkot


ANN TAYLOR

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 18 sausio 2013 - 17:13
Labai elegantiska parduotuve wub.gif Nuziurejau silkine palaidine, bet nezinau kaip ju dydziai, tai bandysiu vadovautis ju dydziu lentele g.gif O gal kas pasidalintu patirtin del dydziu? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2013 06 01, 08:56)
Labai elegantiska parduotuve wub.gif Nuziurejau silkine palaidine, bet nezinau kaip ju dydziai, tai bandysiu vadovautis ju dydziu lentele g.gif O gal kas pasidalintu patirtin del dydziu? mirksiukas.gif


man pasirode didintos, ir palaidines, ir marskiniai, bet kokybe thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jolaida, dydziai didinti - nesu nieko matavusis, kad atitiktu nesiojama dydi tiek Ann Taylor, tiek Ann Taylor LOFT. Tai sakyciau imkit dydziu mazesni nei paprastai nesiojat.

O rubeliai tikrai kokybiski ir kainos itin geros gaunasi perkant is sale'o ir galiojant papildomoms nuolaidoms. Man atrodo gyvai dar geresniu akciju pasitaiko, nes buna final sale, tai galima iki $5 ar $10 rubeliu rast (bet aisku reikia daznokai eit i parduotuve, kad uztikt visus pasikeitimus).

Atsakyti
Galima pridėti ir diskusiją apie LOFT rūbelius, manau bigsmile.gif

Iš AT gavau šią palaidinę
user posted image
Iš pečių, pažastų atitinka dydį, tačiau per liemenį gerokai per plati, nunešiau pasiaurinti siuvėjai smile.gif .

Dar laukiu šio megztuko, nešioju S, užsakiau XS, tikiuosi nenumažinau rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amabel: 03 birželio 2013 - 07:43
mazai dar cia atsiliepimu, tai parasysiu, kadangi pati ieskojau info biggrin.gif
gavau AT rubeliu, visi didinti doh.gif pati nesioju S dydi, Ann Taylor emiau 2 dydi. tai mazdaug M-L atitinka unsure.gif labai gaila, nes labai faini ir kokybiski.
Atsakyti
O man pasirodė ne itin kokybiški unsure.gif . Ką gavau, viskuo nusivyliau verysad.gif , jau nekalbant apie tai kad S dydžio palaidinės tiktų nešijančioms XL
Atsakyti
Pirkau is AT sortus ir kelnes - labai geros kokybes, gera stora medvilne, gerai pasiuti, jokiu islindusiu siulu ir pan. O vat dirziukas plonas nekoks pasitaike. Parasyta 100% CYPRINUS CARPIO LEATER, kad ir ka tai reikstu, bet jis gan kietas ir kazkoks atrodo kartoninis.
Atsakyti
Mano pirmi daiktai is AN:

tokia pat kaip foto, patiko.
mano rieso apimtis apie 15-15.2cm
user posted image

realiai gyvai tokie patis kaip foto, vasariski tokie, patiko
user posted image

tokia kaip foto. Man asmeniskai ji turi 2 minusus:
1 neuzsisega is virsaus
2 nestoves pastatyta ant grindu/kedes..
kadangi neuzsisega, butu patogiau jei dugnas butu kietas ir galima butu ja pastatyti, o taip reikia ieskoti i ka atremti, pakabinti ir pan..kad kas neisbyretu..oda tvirtesne, bet vis tiek nestoves pati..nebent pridejus daiktu, bet abejuoju.. g.gif
bet siaip patiko, dar dvejoju pasilikti ar parduoti, nes siaip norejau tases rudeniui...o cia ir lietus gali i vidu priklapseti smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orcheja: 03 rugpjūčio 2014 - 13:56
Man patinka tiek Ann Taylor, tiek LOFT rubeliai thumbup.gif Vienintelis nekokybiskas megztukas pasitaike, bet jo medziaga kitokia - tiksliau jis is 2 rusiu medziagos, tai viena atrodo kaip truputi vatine. Va ji ir pasivele, pasiburbuliavo po pirmo devejimo. Bet vistiek liko nesiotinas rubas.

Visa kita be priekaistu. Turiu tiek paprastu maikuciu, tiek bliuskyciu, suknuciu, sijonu ir svarka. Viska imu dydziu mazesni nei siaip nesioju, kai kurias bliuskytes tenka ir 2 dydziais mazesnes imt. Tik svarkas (kostiuminis) atitinka dydi, o tiksliau emiau is petite skyriaus, tai skaiciukais didesnis, bet realiai juk tai tas pats dydis (pvz regular 6=8P).


QUOTE(orcheja @ 2014 08 03, 14:53)
bet siaip patiko, dar dvejoju pasilikti ar parduoti, nes siaip norejau tases rudeniui...o cia ir lietus gali i vidu priklapseti  smile.gif


Jei nebuvo papildomu foto, tai bent aprasymr tikrai turejo but paminetas uzsegimo tipas, tai minusam nepriskirciau 4u.gif

O siaip pati pernai nusipirkau rankine be uzsegimo (ne AT) - sonuose knopes, tai galima pasiaurint, bet pas mane dazniausiai prisikraudavo tiek, kad tekdavo pilnai atsegta laikyt. Irgi bijojau lietaus/sniego, masciau gal kokia grazia silkine skarele tam reikalui isigyt ir det ant virsaus, bet kaip atejo ruduo/ziema, taip ir praejo ir nieko neprireike. Juk jei lyja, tai po skeciu paslepi rankine, o jei snigdavo ant sulenktos rankos dedavau ir kazkaip uzsidengdavo tas atvirumas (pas mane ant peties neina nesiot). Tikrai nebijokit del to, o blogiausiu atveju gal imanoma isiut uzsegima 4u.gif
Atsakyti
Pas viena blogere nusiziurejau siuos marskinukus - rode keliose parduotuvese prie manes, bet nei vienoj neradau (net pacios konsultantes patikrine mate, kad yra, bet nesurado). Galiausiai online uzsisakiau, o dar ekstra 70% buvo, tai kaina superine gavos. Siandien atkeliavo siuntinukas, tai galiu pasakyt, kad superiniai marskinukai - negaila butu ir uz daugiau pirkt wub.gif Medziaga tampri, labai maloni prie kuno, dydis idealiai tiko (emiau dydziu mazesni, nors paprastus baltus ilgarankovius uzsegamus baltinukus is AT 2 dydziais mazesnius perku). Labai rekomenduoju, o ypac jei papildoma nuolaida virs 50% thumbup.gif

QUOTE(orcheja @ 2014 08 03, 14:53)
tokia kaip foto. Man asmeniskai ji turi 2 minusus:
1 neuzsisega is virsaus
2 nestoves pastatyta ant grindu/kedes..
kadangi neuzsisega, butu patogiau jei dugnas butu kietas ir galima butu ja pastatyti, o taip reikia ieskoti i ka atremti, pakabinti ir pan..kad kas neisbyretu..oda tvirtesne, bet vis tiek nestoves pati..nebent pridejus daiktu, bet abejuoju..  g.gif
bet siaip patiko, dar dvejoju pasilikti ar parduoti, nes siaip norejau tases rudeniui...o cia ir lietus gali i vidu priklapseti  smile.gif


Kaip tik sia apziurejau parduotuvej - labai patiko thumbup.gif Jei buciau is tu, kur reikia daugiau nei 1 juodos dienines rankines, tai tikrai pamastyciau apie pirkima. Ir su stovejimu viskas ok buvo, nors viduj tik keli popiereliai ideti (nu tie formai) - manau normaliai ir daiktu prikrovus butu, jei jie pasiskirsto lygiai, o ne i kazkuria puse. Na nebent papkes, kompas ir tt, tai tada aisku nestoves pati viena, bet juk ji ne is tokiu ir yra. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, as irgi didele Ann Taylor ir siek tiek Loft megeja biggrin.gif
Rubu kokybe tikrai puiki. turiu keleta sijonu, sukneliu, kelniu, megstiniu, palaidiniu, maikeliu. Megstukas tik vienas pasiburbuliavo, bet jis buvo is Loft ir didziule nuolaida. Dydziai didinti vienu visada, kartais dviem.
Dabar esu prisikrovusi krepsi naujo sezono rubu uz pora tukstanciu USD biggrin.gif Tai, sedziu, medituoju ir laukiu nuolaidu. Beje, tikrai grazus stilingi, maksimalius pirkeju ivertinimus gaunantys rubai retai islaukia didziuju sezono pabaigos nuolaidu. As nemazai ka perku sulaukus 40% arba 50% off nuo pradines kainos.
Atsakyti