Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanojame pinigus

sveikutės 4u.gif
šį savaitgalį man yra proga- brolienės 30-metis. ji užsiprašė dovaną grynais pinigais blush2.gif , kaip jai tai įteikti g.gif ... gal turit minčių ir idėjų? mirksiukas.gif
laukiu! smile.gif
Atsakyti
Sveika,

kaip tik pries savaite sventem vyro 30-meti happybday.gif
mano brangiausias taip pat buvo uzsiprases dovanu grynais pinigais, taigi veinas is pasiulymu, kuris man labai patiko. Po 10 Lt. sudeta i maziukus balionelius, o tie maziukai balioneliai su pinigais ir plius dar tusti balioneliai, plius ivairiausiu blizguciu sudeti i viena didziuli baliona su uzrasu Happy birthday. Is tikruju vaizdas labai efektingas thumbup.gif
Taip pakuoja pinigelius specializuotose parduotuvese, Balionu salis tikrai turetu ta daryti 4u.gif
Sekmes ir smagios sventes 4u.gif
Atsakyti
ačiū, GILAJA tongue.gif
labai įdomią mintį mestelėjai thumbup.gif
man tai bendradarbės pasiūlė pinigų popierines kupiūras susmulkinti metaliniais litais ir užkonservuoti inde su kokiom žolelėm , kriauklelėm ar pan. bigsmile.gif
žodžiu, kaip nors sumąstysiu, nes iki šeštadienio dar yra laiko smile.gif
ačiū tau! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai nera uz ka dekoti mirksiukas.gif
O tavo bendradarbiu ideja taip pat labai idomi thumbup.gif

Svarbiausia lieka tau apsispresti ir nuspresti 4u.gif

Dar karteli smagios sventes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Iš kitų šio skyrelio temų ir iš asmeninės patirties:
1. Balionai (kaip jau buvo minėta viršuj). Mūsų variantas buvo toks: viena stambi kupiūra įkišta į vieną balionėlį. Kituose mažuose buvo sukišti lapukai su "pamokančiom" frazėm a'la "Nešiok moterį ant rankų, ant sprando ji pati užlips" ir pan. Visi balionai buvo užpildyti. Pinigus vaikinas rado maždaug 2/3 kitų balionėlių susprogdinęs.
2. Gėlės. Kažkuriam (nežinau kokiam, nes ne aš tuomet tuo užsiėmiau) salone iš kupiūrų susuko rožės žiedus ir padarė puokšte su tikrom rožėm ir "piniginėm" rožėm.
3. Aukso puodas (skrynia). Iškeičiat pinigus centais ar litais. Mes pirkom metalinę vazą, į ją sumetėm visus metalinius pinigus, ant vazos šventės metu visi su markeriu surašė palinkėjimus kaip tuos pinigus panaudot. Arba sumest į skrynia ir padovanot kaip iškasta lobį.

Papildyta:
Dar prisiminiau. Paėmėm kartoninę dėžę (nelabai didelę) prispausdinom su printeriu "pinigų", tikrus pinigus sudėjom į voką, kurį paslėpėm dėžės dugne, iš viršaus užpylėm "netikrais" pinigais.
Papildyta:
QUOTE(Sita @ 2004 07 21, 21:55)
Dažnai pakuojam taip: dovaną dedam į dėžutę, tą dėžutę į kitą dėžutę ir tt ir tt
Arba  įvyniojam į vienos spalvos popierių, paskui į kitokios spalvos ir pan.
Gal žinote dar kokių nors įdomių būdų?



QUOTE(Sarune @ 2004 07 23, 09:33)
Vieną sykį mačiau supokuotą dovaną į vienkartinę (medicininę) pirštinę, ir ta pirštinė buvo pripūsta. Tai taip fainai tie pirštai styrojo...  biggrin.gif Kokia ten dovana buvo nepamenu...  g.gif



QUOTE(Agnė @ 2004 08 07, 15:17)
Mes kaip tik grizinejom is pajurio, ir reikejo pasveikint vyro sese. Radau grazu buteli (be etikeciu aisku), seno popieriaus (geriau pageltusio), ant kurio surasiau sveikinima, ivyniojau i ji pinigus, ir imeciau i buteli. Dar ant siulo iveriau gintaro laseli (pasiknisus mamos papuosaluose), uzkabinau ant to butelio ir gavosi puiki dovanele nuo Dzino thumbup.gif



QUOTE(DAISY @ 2004 08 10, 11:15)
na o as esu gavusi nuo draugu dovana trilitrini stiklaini pripita monetu po 1 centa wink.gif
pradzioj vos soko negavau, gera dovana ir gavai pinigeliu ir ne o kaip isleist, nueini i parde ir nesiesi stiklaini laugh.gif




Va ir šitas mintis galima pritaikyt kaip nors.
(kad patektumėte į visą dovanų pakavimo temą, pasuapsukite ant rodiklytės, kuri yra cituojamo posto laukelyje)
Atsakyti
Na mano mintis tikrai nebus tokia originali...Vieną karttą teko dovanotį pinigus labai brangiam žmogui, tai buvo labai gražus vokas, papuoštas priklijuotu labai gražiu drugeliu...ir didelė puokštė gėlių...
o tos mintys su užkonservuotais pinigais, tai išvis super:)
Atsakyti
dar esu gavusi pingus taip:
kurpiūra pririšta prie šampano butelio, šampano butelis dideliame balione, o tame balione aplink butelį daugybė mažų balioniukų, pirmas vaizdas, kad balione balionai, net bonkos nesimtė wink.gif
p.s. labai trapus toks dalykas, tik įteikė ir norėjau padėt ir netyčia susprogo ir liko bonka rankoj su pinigais ir balionai ant žemės
Atsakyti
Į mažą popierinę dėžutę įdedi pinigus (tokių dėžučių būna maksimoj ) ir ant viršaus pririši balioną pripūstą heliu. Dar įdėžutę reiktų įdėti kokį daikčiuką kad ji nekiltų į viršų (galima mažą muiliuką, ar kokį magnetuką).

Arba prie gėlių puokštės pridedi lazdelę ir su dekoratyviniu segtuku prisegi nedidelį voką su pinigais.
Atsakyti
Mes esam dėję į nuotraukos remelį ir užrašas šalia:kai prireiks išdaužti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jasia @ 2006 05 23, 10:34)
Mes esam dėję į nuotraukos remelį ir užrašas šalia:kai prireiks išdaužti tongue.gif


Tada dar mažo plaktukėlio reikia, kad turėtų su kuo išdaužti bigsmile.gif
Atsakyti
4u.gif
dar puiki mintis - iš pinigų kupiūrų išlankstyti gėlės žiedlapius, juos pritvirtinti ant vielinio kotelio thumbup.gif
arba, dar girdėjau: šampano butelis lipnia juosta apklijuotas su pinigais.... gražu! įspūdinga! thumbup.gif
kaip dar galima??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinemyli??? @ 2006 05 30, 10:05)
Tada dar mažo plaktukėlio reikia, kad turėtų su kuo išdaužti  bigsmile.gif

Superinė idėja - jau žinau adresatą thumbup.gif

Čia apie pinigus rėmelyje blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mambera: 31 rugpjūčio 2006 - 06:35