Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs darželiai Žveryne/centre

Sveikos mamytes, planuoju aukle keisti i darzeli. Renkuosi darza centre arba Zveryne. Sia savaite ketinu apziureti kelis, jei priims smile.gif

Jei kuri jau buvote Vaikystes take, Vezliuke, Aukstyn kojom, Austejos darziuke ir Menulio vaikuose - pasidalinkite ispudziais. As irgi pasidalinsiu, kai grisiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ziuriu, kad ne visi ima nuo metu vaikucius. Jei zinot, kur tuose rajonuose priima maziukus, pasidalinkit. Jau atsibodo skambinet - tai vietu nera, tai nuo 2 metu priima... Ir kaip ten buna su sauskelniu keitimu ir valgydinimu, gal zinot? Ar tikrai pasirupina viskuo? Neramu g.gif
Atsakyti
QUOTE(tolentino @ 2012 10 24, 11:04)
Sveikos mamytes, planuoju aukle keisti i darzeli. Renkuosi darza centre arba Zveryne. Sia savaite ketinu apziureti kelis, jei priims smile.gif 

Jei kuri jau buvote Vaikystes take, Vezliuke, Aukstyn kojom, Austejos darziuke ir Menulio vaikuose - pasidalinkite ispudziais. As irgi pasidalinsiu, kai grisiu smile.gif

Laukiu atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bacilla @ 2012 10 27, 00:00)
Laukiu atsiliepimu  4u.gif


Nu va, aplankiau keturis darželius. Tiksliau, du su puse aplankiau ir į vieną paskambinau.

1. Vėžliuką atmetu ir net nesvarstau verysad.gif Maistą gamina (darinėja vištą!) pati tetulė direktorė virtuvėj 1,5x1,5 m. prie pat durų. Pats darželis - ne tai kad namudinė aplinka, bet kaip sodo namelis - toks jausmas, kad suvilkti nereikalingi baldai. Vaikai, anot direktorės, papiešia, palipdo kartais. Saviveiklinis priežiūros centriukas, bet tikrai ne darželis (sakė, kad iš tiesų nėra darželis). Ir man netinka, nes tik nuo 8 val ryto dirba. O kaina -1000 Lt!!!

2. Landsbergienės Sode nėra vietų. Nei vienam, nei kitam daržely Žvėryne. Iš gatvės pusės įspūdžio irgi nepaliko, iš kiemo - irgi (mačiau pro Vėžliuko kiemą, nes jie kaimynai). Kaina didoka (skaičiavau, kad su maistu beveik 1500 Lt, o prailginta grupė, kie žinau, papildomai kainuoja). Draugės vaikas eina Antakalnyje, tai sako, kad bėda, jog daug vaikų grupėse (pas juos 17) ir priima sergančius vaikus g.gif , bet nemačiau, tai negaliu sakyt. Veiklos ten yra, kiek teko girdėt. Bet kažkaip konvejeris.

3. Aukštyn kojom buvau šiandien, tai įspūdžiai šviežiausi. Patiko man tas darželis ir jo vadovės smile.gif Kai pamačiau mažiukus valgančius virtuvėj prie staliukų, net susigraudinau 4u.gif Kainuoja apie 1200 mėnuo. Klasėse po 2 auklėtojas, grupės 3. Veiklų tokių įdomių - metinukai su teptukais prie šviečiančių stalų kad paišo visi smile.gif O didesnieji salėj jogą darė kai buvau.

4. Į Vaikystės taką nepasiskambinus važiavau, tai tokia maloni auklėtoja duris atidarė ir sakė direktorei pasiskambinti pirma. To ir buvo galima tikėtis. Tai tik pro langą pažiūrėjau į klasę ir dar kiemą apžiūrėjau. Jeigu kiemu galima vadinti - toks voljeras, aptverta vieline tvora smėlio dėžė ir pastogė.

Liko Mėnulio vaikai, nes šiandien nebespėjau nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tolentino: 30 spalio 2012 - 18:18
QUOTE(tolentino @ 2012 10 30, 19:16)
Nu va, aplankiau keturis darželius. Tiksliau, du su puse aplankiau ir į vieną paskambinau.

1. Vėžliuką atmetu ir net nesvarstau verysad.gif  Maistą gamina (darinėja vištą!) pati tetulė direktorė virtuvėj 1,5x1,5 m. prie pat durų. Pats darželis - ne tai kad namudinė aplinka, bet kaip sodo namelis - toks jausmas, kad suvilkti nereikalingi baldai. Vaikai, anot direktorės, papiešia, palipdo kartais. Saviveiklinis priežiūros centriukas, bet tikrai ne darželis (sakė, kad iš tiesų nėra darželis). Ir man netinka, nes tik nuo 8 val ryto dirba. O kaina -1000 Lt!!!


Liko Mėnulio vaikai, nes šiandien nebespėjau  nestuke.gif

Matai kokios skirtingos nuomones 4u.gif Reikia visur paciam vaziuot ir ziuret, mum is situ minetu labiausiai tiko butent Vezliukas smile.gif Dirba jie nuo 7.30, nes sake dauguma teveliu pries 8 jau buna vaikus atveze, esant reikalui buna prailginta grupe smile.gif O kad pati direktore darineja vista tame nieko blogo nematau, ji ir padeda grupej su maziukais. Mes su B kai buvom, vyresneliu grupej visi zaide turedami po viena masinyte-paspirtuka, po to repetavo su muzikos mokytoja Kaledini pasirodyma wub.gif Man ju patalpos visai normalios, ner pacios prasmatniausios, ale pilna darzeliu kur kaina po 1400 o atrodo dar baisiau. Del vietos tai ten pakankamai kai grupej 6 vaikai smile.gif Faini man ju miegamieji, tos lovytes miniatiurines wub.gif Aisku kiekvienam savo smile.gif Aukletojos tikrai labai mielos cool.gif Del namo tikrai nepasakyciau kad sodo namelis smile.gif Normalus namas dvieju aukstu, viena puse padaryta vaikams teritorija. Viskas cia yra gerai. Sutinku kad yra ir geresniu, prasmatnesniu, bet kaip uz 1000lt visai cia viskas normaliai. Cia kaip visada, kiek zmoniu tiek nuomoniu smile.gif
Atsakyti
Aš irgi galiu atsiliepti apie Vėžliuką neigiamai. Vaikų ugdomoji dalis tragiška. Meniu nekoks. Amžiaus grupės nesuderintos. Patalpos labai sėkmingai palygintos su sodo nameliu, juolab patalpos yra nuomojamos. Darželio statuso ši įmonė neturi tai gi, jei rašysite skundą į ikimokyklinių ugdymo įstaigų skyrių ŠM, reikalavimai bus taikomi kaip dienos centrui. Ir viso to kaina sutikite, - siaubinga.
Atsakyti
Sveikos,
teisingai viename iš aplankytų darželių sakė - kiekvienam vis kitas darželis atrodo geriausias smile.gif Jeigu yra, kam Vėžliuko kokybė tinka ir dar už tokią kainą, tai...
Bandėm dėtis pliusus ir minusus darželių. Kadangi aš labiausiai linkau į "Aukštyn kojom", dar kartą nuvažiavom pasikalbėti. Šį kartą su vyru ir G. Pasikalbėjom su pagrindine klasės auklėtoja, su vadovėm ir priėmėm sprendimą 4u.gif Nuo gruodžio 1 d. startuojam. Vežios vyras, nes jam pakeliui į darbą, pasiimti pėdinsiu aš. Su pilvu ilgai gali tekt kulniuot, tai juokiamės, kad gal ir tos prailgintos grupės prireiks nestuke.gif Tikiuosi, kad nesirgs labai ir namo neparneš virusų. Kai pradėsim, jei kam bus įdomu, galėsiu parašyti, kaip sekasi. Sekiau keliose temose mane dominusiuose darželiuose startavusių nuotykius, tai bandysim pasimokyt iš klaidų smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, nutariau ir aš išreikšti savo nuomone apie vaikų priežiūros centrą ,, VEŽLIUKAS'' ši centriuką pradėjome lankyti nuo pat jo atidarymo 2009 metų. ir lankėme ji iki šių metų rugsėjo mėnesio , kol sulaukėme eilės iki valstybinio darželio. būtume lanke ir toliau, bet turėjome finansinių sunkumų...

mes lankeme si darzeliuka vieni is pirmesniu vaikuciu, atejome i pirmaja atsidariusia grupe, todel mateme kaip viskas prasidejo ir kaip vyksta siandiena.
manau kiekvienas darzelis turi savo vaikus, savo kolektyva ir tevelius,savaime viskas atsisijoja...bet patys teveliai deliojasi prioritetus.ir pagal tai priima sprendimus.

nes mano vaikas ten jautesi puikiai, i darzeli tiesiog verzesi eiti net su didziausiu malonumu,netgi bunant namuose tarkim ligos atveju labai pergyveno kad negali eiti pas savo draugus.... taip pat maciau kaip tobulejo, kiek dalyku ismoko, susirado draugu...galeciau vardinti ilgai...

darzelis yra geras, turintis dideli potenciala, puikius pedagogus, o visiems "pikciurniukams" linkiu atrasti savo darzeli, buti patenkintiems kur jiems atrodo yra geriausia, o apie VEŽLIUKĄ nekelkit aistru, kai nezino visos realios situacijos o mato tik nuotrupas, isgirstus gandus ir t.t.t

kaip sako katinas Leopoldas gyvenime draugiskai smile.gif)))))))))))
Atsakyti
Iš tikrųjų, kiekvienas renkasi darželį pagal savo poreikius smile.gif Mes ieškojome darželio 1,4 m. dukrytei, aplankiau Vilniuje turbūt visus, kurie priima tokius mažiukus. Ir pasirinkome Vėžliuką, nes jis pasirodė šilčiausias, tiesiog atėjusi pajutau, kad ten norėčiau vesti savo vaiką, nors mums šis darželis nėra nei prie darbo, nei prie namų.

O dėl to "vištos darinėjimo" biggrin.gif reikėtų džiaugtis, kad čia maistą vietoje gamina (ir, beje, labai pritaikytą mažiausiems), o ne užsakinėja atvežtinius neaišku kada ir kur pagamintus pietus (taip daro dauguma privačių darželių). Neteko girdėti atvejų, kai patiems mažiausiems taip atveža pietums cepelinų? smile.gif

Atsakyti
Belieka tik pasakyti, kad p. Laimunda (kitaip - Laima) - darželio savininkė - ponia šeimininkutė, gimusi tikrai ne 1985 metais tongue.gif. Nuorodą apie darželio atsidarymą įdėjo šia būtent ji.
Pikčiūrnų čia nėra tiesiog reikia mokėti priimti visas nuomones, kiek geras, tiek ir nelabai, tuo ir pasižymi profesionalai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo In hell: 23 lapkričio 2012 - 20:59
Sveikos. Labai dziaugiuosi tema atradus.. kaip tik ieskom darzelio dukrytei, 1m 8men. Planuose yra Vezliukas ir Aukstyn Kojom.. Ziuresim, koki ispudi mum paliks. Biski prigasdinot su tuo Vezliuku, stengiuos kol kas netiket biggrin.gif siaip turejom geru atsiliepimu apie ji, del to ir svarstom.. o Aukstyn Kojom man paciai priimtinas pasirode is pirmo zvilgsnio.
Atsakyti
Laba diena. Nepatingėjau susikurti profilio ir parašyti šioje temoje. Kadangi kelios mamos paminėjo "Aukštyn kojom" darželį, sekiau šią temą. Po ganėtinai aktyvaus "Vežliuko" gynimo noriu šį tą įdomaus parašyti apie šį darželį ir aš.

Šiandien "Aukštyn kojom" apsilankė dviejų vaikų mama. Papasakojo, kad dirba netoliese, "su renginių organizavimu". Uždavė daugybę klausimų, praleidome kartu apie valandą. Papasakojome apie savo darželį, apie ugdymo programą, aprodėme patalpas. Ši mama uždavė neįprastai daug klausimų, kurie aktualūs tik darželyje dirbantiems pedagogams, ne klientams. Mama paliko ir pašto adresą lankymo sutarčiai bei programai atsiųsti, perskaitė visus skelbimus skelbimų lentoje. Nepraleido progos mus pagirti ir pakomentuoti kitų privačių darželių, esančių Žvėryne.

Nuo pat skambučio susitarti dėl apsilankymo, kai mama ne iš karto sukūrė savo vaikų vardus, jaučiau, kad šitas žmogus turi kitą tikslą. Taigi, iš karto po pokalbio, prieš siųsdama prašytą informaciją el. paštu, paskambinau į "Vėžliuką" ir pasakiau, jog norėčiau kalbėti su p. Inga Rimkūnaite. Atsiliepęs žmogus (ko gero, vadovė) pasakė, kad Ingos šiuo metu nėra ir, kad gali jai perduoti žinutę. Paprašiau, kad perduotų, jog vidinių dokumentų (sutarčių su klientais, udgymo programos, savaitinių kūrybinės veiklos planų) iš savo darželio kitų darželių darbuotojams nesiunčiame. Jei labai smalsu, galime visai jūsų komandai suorganizuoti ekskursiją, išsamiai papasakoti apie mūsų darbo metodus ir surengti "workshop'us", kad nereikėtų gaišti laiko šnipinėjant, o gautą patirtį ir žinias galėtumėte panaudoti keliant vaikų priežiūros ir ugdymo kokybę jūsų priežiūros cenre. Tuomet direktorė tiesiog numetė ragelį.

Tai tiek. Linkėjimai visoms šeimoms išsirinkti jų vertybes atitinkantį darželį!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gustė Aukštyn kojom: 30 lapkričio 2012 - 11:53