Įkraunama...
Įkraunama...

Reno

Noreciau suzinuoti ar perkat sitoj parduotuvei batus, pasirinkimas kaip ir yra, kainos irgi viliojancios ax.gif
Atsakyti
Pirkom zieminius batus vyrisus toj parduotuvej akropoly - bet atlaike vos ta vienintele ziema, nors ir priziurejom, nuo drusku visokiais impregnatoriais purskem. Buvo grynos odos batai kainavo labai brangiai nes pries pat ziema pirkom - o vos atlaike ta vienintele ziema. Ta daugiau i ta parduotuve nebeinam ir nieko neperku schmoll.gif
Atsakyti
Man asmeniskai parduotuve labai nepatinka. Nei pirkt nereikia, kad pamatytum prasta kokybe. Manau, kad siuo atveju kainos labai gerai atspindi kokybe, arba tiksliau - "nekokybe".
Atsakyti
as ten kazkaip nesu uzmacius niekada batu kurie man siaip grazus butu g.gif aaa atsiminiau,pirkau pries kokius pora ar tris metus sportbacius young spirit,siaip laiko neblogai,dar gyvi smile.gif
Atsakyti
Na as turiu dvejas poras batu is sios parduotuves. Man kokybe patinka victory.gif
Turiu vienus odinius, sviesiai rudus, labai gerai pasitarnauja per ziemines/pavasarines pliurzas, absoliuciai nepraleidzia vandens.
Kiti - aulinukai. Irgi odiniai mirksiukas.gif Pirkau sias metais, nesiojau apie 2men., kol atejo pavasaris tongue.gif Na tikrai nesiojosi gerai, vandes nepraleido. Ziuresim kaip bus kitais metais su jais :}
Atsakyti
Pasirinkimas blink.gif blink.gif kokybe doh.gif doh.gif
Atsakyti
Man labai patinka ir modeliai, ir kokybė. Pirkau rudenį šviesiai rožinės spalvos zomšinius ilgaaulius, sėkmingai pranešiojau nuo rugsėjo iki dabar ir tikrai nešiosiu kitą rudenį, nes tebeatrodo kaip nauji thumbup.gif Būtinai pirksiu ir vasarines basutes iš Reno mirksiukas.gif
Atsakyti
ma tai ta parduotuve ir ju batai schmoll.gif kokykbe atitinka kaina.nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
vienus batus pirkau, tai visai thumbup.gif
o vyrui pirkom, tai vos 2 savaites atlaike sad.gif
matyt, kaip pasiseka...
Atsakyti
Kelis sykius pirkom dukrytėm batukus "Bama" firmos. galiu pasakyti, kad batukai puikūs, lengvi. thumbup.gif Vyras taip pat turėjo laisvalaikiui tos pačios firmos batus, tai irgi priekaištų neturėjo, nors avalynai skiria ypatingą dėmesį. smile.gif
Atsakyti
niu mes su vyru pirkom ten sau batus,tai tikrai gerai laiko..ir lengvi,ir patogus...nors gal kaip pasiseka nusipirkti,ir nemanau kad kaina atspindi kokybe,pernai pirkau tikrai brangias basutes ir firmines parduotuves,o atlaike tik puse vasaros,nors ir neavejau ju kasdien verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Negaliu tarti pagiriamojo zodzio.. schmoll.gif Pirkau zieminius batus praejusia ziema, sumokejau palyginti brangiai, virs 300 lt, patiko modelis, faktura, taciau neatlaike tos vieninteles ziemos, suplyso. Daugiau neketinu ten nieko pirkti schmoll.gif
Atsakyti