Įkraunama...
Įkraunama...

Perkunkiemės super metodas

SVEIKI,
Jau rasiau ne savo temoje,bet vieba dalyve pasiule sukurti atskira.Pagalvojau,kad ko gero verta.
Taigi mano lieknejimo budas toks -valgyk ka nori ir kiek nori,bet iki 13 val .Veliau nebent koki jogurta,obuoli,darzoviu ir nedaug,gal sultinio kokio galima.pries miegabent dvi valandas visiskai nieko.Man pdejo per puse metu atsikraciau daugiau nei 10 kg,siuo metu sveriu 64 kg,ugis 170 cm.Gal kas noretu pabandyt?Noreciau numesti dar kokius 5 ir butu mano idealus svoris smile.gif Prasim jungtis,kartu smagiau ,o kadangi arteja ilgi rudens vakarai bus sunkaiu,todel kompanija nepamaisytu 4u.gif
Atsakyti
atsiprasau uz klaidas blush2.gif ,vis per skubejima smile.gif
Atsakyti
Neisgyvenciau biggrin.gif dirbu gana aktyvu darba smile.gif gryzus po darbo kaip vilkas valgyti noriu, darbe sultinukams vietos nera, ypac kai tik viena pertrauka, si dieta ne man sad.gif as geriau valgysiu daugiau baltymu, kad ilgiau soti islikciau, per baltymu dieta as per 4 men numeciau 10 kg, paskui apsileidau ir per 3 men man ataugo 3 kg, bet valgant viska iki persyvalgymu biggrin.gif manau neblogai smile.gif
Atsakyti
aha ,gerai jei jums tinka ,as tai tingiu sukt galva- baltymu,nebaltymu,vadinasi reikia kazko atsisakyti,kazka su kazkuo derinti,man mano metodas pts geriausias,nes nereikia galvoti nieko,yra viena taisykle stop iki rytojaus smile.gif ,
Atsakyti
Saunuole! Reiks ismeginti ir man ismeginti, tik gal kai baigsis rudenio darbai, nes valgyti grizus is lauku noriu. Siandien irgi eisiu bulviu kasti, tai su jogurtu neissiversiu, nors jo ir neturiu blush2.gif

Kaip ir minejau, gal kitoms mergaitems bus aktualu, mano drauges atsisake vakarienes, pavalgo pietus ir viskas, numete tikrai daug svorio, liko nendreles. Anyta nevalgo po 15val, kartais irgi pietus pavalgo sociai 13val ir viskas. Kiek numete tikrai nepasakysiu, nes ji nesisveria, bet net gydytoja sake, kad atrodo tikrai sulieknejusi. Mano sesuo vakarienei valgydavo nebent obuolius, tai irgi numete nemazai svorio, labai graziai atrode.

As pati meginau valgyti tik iki 16val; Pusryciai 10val, pietus 13val, vakariene 16val. Svoris krito labai gerai, bet neilgai issilaikiau, nes vakarienei visada gaminu karstus patiekalus, meginu naujus receptus, tai ir pati neatsilaikau blush2.gif
Atsakyti
sveika dar karta 4u.gif
Tai lauksiu tada i kompanijos ,kai jau baigsis bulviakasis smile.gif JEI ne paslaptis kiek noretumet svorio atsikratyti,Aurosoma?
Atsakyti
QUOTE(perkunkieme @ 2012 09 17, 15:17)
sveika dar karta 4u.gif
Tai lauksiu tada i kompanijos ,kai jau baigsis bulviakasis smile.gif JEI ne paslaptis kiek noretumet svorio atsikratyti,Aurosoma?


Mano ugis 156cm, dabar sveriu apie 56kg (priaugau, buvau iki 53kg jau numetusi). Noreciau sverti 49kg. mano ugiui gal dar maziau reiketu, sako bent -110 is ugio, bet man manau uzteks. Oi vakar bulves, siandien bulves, ryt bulves doh.gif
Atsakyti
Sveika. Nutriau isbandyti si metoda. biggrin.gif Parasysiu veliau kaip sekasi. smile.gif
Atsakyti
gerai,stai jau dvi bendramintes,as tai issikepiau pyrago,bet va stoviu ir ziuri i ji,galvoju,kad kazin ar rtyte jo dar bus,vaikai turbut nelauks biggrin.gif ,ka gi kita issikepsiu ryt is ryto.
Atsakyti
As vis neprisiruosiu, jau gal reiketu susiimti blush2.gif Tik gasdina vakarienes gaminimas, turiu butinai paragauti ar nepersudziau, nes maziukui duodu ir siaip visada gaminu karsta patiekala vakarienei... Gal pirma savaite pabandysiu ne nuo 13val, o nuo 16val nevalgyti, kazkada bandziau, gerai svoris krito (bet prisiziurejau kiek ir ka valgau).
Atsakyti
LAbas rytas-aurosoma tai paragaukit sauksteli,nieko neatsitikss,as irgi ragauju smile.gif ,taip bandykit nuo 16 val,tai butu nebloga pradzia,o man pyrago liko biggrin.gif ,tai valgau su kavute smile.gif ,laukiu ziniu,mano maziuke apsirgo trupti,tai visai nejudu,jau savaiten sedziu namie,tai svoris nejuda,nu,bet ir neauga,kiekviena ryta sveriuosiu,nieko pasveiks,prasivaiksciosim truputi,tai reikalai pajudes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(perkunkieme @ 2012 09 24, 08:20)
LAbas rytas-aurosoma tai paragaukit sauksteli,nieko neatsitikss,as irgi ragauju smile.gif ,taip bandykit nuo 16 val,tai butu nebloga pradzia,o man pyrago liko biggrin.gif ,tai valgau su kavute smile.gif ,laukiu ziniu,mano maziuke apsirgo trupti,tai visai nejudu,jau savaiten  sedziu namie,tai svoris nejuda,nu,bet ir neauga,kiekviena ryta sveriuosiu,nieko pasveiks,prasivaiksciosim truputi,tai reikalai pajudes 4u.gif


Labas rytas. Siandien bandysiu nuo 16val nevalgyti. Kaip ir sakai, paragausiu sauksteli ar viskas gerai.
Ziuriu tris vaikucius turi, nesunku? Mane vienas taip nuvaiko...
Atsakyti