Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kokio amžiaus "netinka" nesiot mini sijonų?

Man iskilo klausimas, tiksliau mano mylimieji uosviai ji iskele. Atseit, pas mane garderobe per daug aptemptu maikuciu ir trumpu "provokuojanciu" sijonu blink.gif Atskaite vyrui morala dry.gif Tai as dabar pasimeciau - ar jie cia bishki nukrypo i shona su savo pamokslais, ar as jau visai nesupratinga moteris g.gif

Asmeniskai man grazu, kai eina mama su vaikiukais ir jai nereikia slepti savo pogimdyminio kuno po rubu sluoksniais, o gali visa shvyteti seksualiame aprede biggrin.gif

O kaip jus? Ar padejot savo miniakus "ant shventos niekados" po vaiku gimimo rolleyes.gif
Atsakyti
As jokios patirties neturiu, bet tai tikrai grazu ir nekreipk demesio, jei tau patinka, o siaip man atrodo, kad cia uosviene pavydi tau figuros wink.gif
Atsakyti
As tai padejau. Bet ne del vaiku, o del to, kad svieto nejuokinciau.
Atsakyti
O ash nepadejeu ir net nesiruoshiu padeti wink.gif
Man irgi atrodo, kad po keliu vaiku tureti seksualia figura, tai jau ce nerealiai gerai ir jei taip yra, tai kodel tuo nepasidziaugus? Shiaip man neatrodo, kad ce butu ko kabinetis. Galu gale, nurodinet, kaip ir ka rengtis, tai nyyyku. Neistaikstau su nurodymais del aprangos. Patarimais galbut, bet nurodymais tikrai ne.
Atsakyti
o as nepadejau, nors anksciau ne daznai segedavau, kam, man grazu o jei kam nepatinka tai ju bedos wink.gif
Atsakyti
O kas cia tokio baisaus,kad su miniaku eisi. g.gif Svarbu,kad figura leidzia.Aisku,jei ant pilvo barankos,tai trumpa maikute gal ir nelabai,arba jei leskos tokios ohoho,tai gal nereik miniako,o siaip,jei su riebaliukais viskas tvarkoj,kodel gi ne.
Atsakyti
QUOTE (MAMA2T&T @ 2004 05 13, 17:42)

Asmeniskai man grazu, kai eina mama su vaikiukais ir jai nereikia slepti savo pogimdyminio kuno po rubu sluoksniais, o gali visa shvyteti seksualiame aprede biggrin.gif


Ir is tikruju grazu rolleyes.gif
Atsakyti
Jei mamytė figūrna, tai man labai gražu.
Galima būtų pagalvot, kad pagimdžiusios mes jau nebebūnam moterys, gražiai nebenorim atrodyt mad.gif Tos anytos dar ne to prigalvotų, jei valią joms duotumėm wink.gif Nėra čia ko - tegu pati su zuperiniais maišais vaikšto
Atsakyti
As tai padejau, bet tik del to, kad su miniaku ner labai patogu koki vezima panest arba prie maziuko pasilenkt. Nesioju savo nupezusius dzinsus ir ju nekeiciu i joki ten miniaka smile.gif


Vyresni visada karksi, ale kas is to... Paklausk, kodel, ka tau atsakys? Be argumentu. Sakys - netinka moteriai su vaiku! O dabartine nuomone, netinka moteriai su celiulitu. Amzius dabar kitas, negu kai jie augo smile.gif
Atsakyti
Ash deviu mini ir vargo nematau smile.gif .
Atsakyti
O as dabar galvoju - ar man tik atrodo, kad senais laikais kazkaip labai greit moterys susendavo? Va pasiziuriu anytos nuotraukas, kur vyras maziukas - nu moteriske. O as jos amziaus budama nescia su miniaku vaiksciojau, daugybe kasyciu pindavau, veliau su nuoga bamba ir raudonais plaukais bimbinejau, ir nieko... O i dabartines keturiadesimtmetes pasiziuri - nu kaaaa ten, graziau negu dvidesimtmetes atrodo. Atsigave po visu gimdymu, figuros grazios, soliariumai, sukuosenos, apranga - jega atrodo. Bent jau kai kurios. Tai va as ir galvoju - ar cia mastymas, tipo, pasikeite, ar priemoniu atsirado, ar dar kas?
Atsakyti
QUOTE (MAMA2T&T @ 2004 05 13, 14:42)
Man iskilo klausimas, tiksliau mano mylimieji uosviai ji iskele. Atseit, pas mane garderobe per daug aptemptu maikuciu ir trumpu "provokuojanciu" sijonu blink.gif Atskaite vyrui morala dry.gif Tai as dabar pasimeciau - ar jie cia bishki nukrypo i shona su savo pamokslais, ar as jau visai nesupratinga moteris g.gif

Asmeniskai man grazu, kai eina mama su vaikiukais ir jai nereikia slepti savo pogimdyminio kuno po rubu sluoksniais, o gali visa shvyteti seksualiame aprede biggrin.gif

O kaip jus? Ar padejot savo miniakus "ant shventos niekados" po vaiku gimimo rolleyes.gif

na, bet ir linksma Tau gyventi su tokiais uosviais wink.gif Ner kada liudet... Tai gimdyt "kartu "uzsinori, tai madas diktuoja biggrin.gif ....
Asmeniskai man - tai grazu, jei mama su 2 vaikiukais ir be "gelbejimo" ratu, ir dar su maikute ir mini sijoneliu.... thumbup.gif Ir toliau taip wink.gif
Atsakyti