Įkraunama...
Įkraunama...

Este batukai

Sveiki,
norėčiau patarimų dėl ESTE parduotuvės batukų, nes varvinu seilę jau kokį laiką ax.gif Ar geri, ar kokybė atitinka kainą?ačiū 4u.gif
Atsakyti
nagi pries savaite kaip tik ir isigyjau smile.gif iskart teko nest profilaktika klijuot nes padas odinis,tai va dabar jau nesioju,kol kas viskas ok,patogu,grazu o kaip ten bus tai neaisku... biggrin.gif
Atsakyti
Turejau nusipirkus vienus batelius,tai jau kita karta uz 600lt.tikrai ten nepirksiu.Man atrodo,kad perlauztos kainosKokybe(man bent jau)nepasiteisino.
Atsakyti
ačiū labai, jaučiu reikės minties pirkti atsisakyti, bet tokie jau lialkos wub.gif
Atsakyti
Este batuku turiu 2 poras - vienus rudeninius, kitus vasarinius batelius ir nei vienais neteko nusivilti. Ir siai vasarai dairausi i juos... Matyt, kiekvieno zmogaus patirtis skirtinga. Kainos (kaip kai kuriu batu) gal ir aukstikos, bet man jos pasiteisino.
Atsakyti
Kokybe labai gera, neteko dar nusivilt biggrin.gif
Atsakyti
pirkau per ispardavima aukstakulnius batelius ir esu jais labai patenkinta thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 05 03, 15:35)
nagi pries savaite kaip tik ir isigyjau smile.gif iskart teko nest profilaktika klijuot nes padas odinis,tai va dabar jau nesioju,kol kas viskas ok,patogu,grazu o kaip ten bus tai neaisku... biggrin.gif


mano beveik visu brangiausiu batu padai odiniai, tad tenka nesti is karto juos paklijuot. bet paskui labai smagiai nesiojasi thumbup.gif
Atsakyti
Kokybe as nepatenkinta,neverta moketi tiek pinigu,turejau 2 poros,ir daugiau neperku:)
Atsakyti
nezinau sios firmos batu unsure.gif
Atsakyti
Nepasiteisino ir man kainos ir kokybes santykis verysad.gif
Labai abejoju ar dar kada ten pirksiu unsure.gif
Atsakyti
o man tai visai nieko nesiojasi ax.gif , tik nepirkciau nenukainuotu, per brangu schmoll.gif
Atsakyti
gal kas turyt nuolaida Este batams 4u.gif
Atsakyti