Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja Vilnia: Saulėtekis

Sveiki! Gal kas vedat (vedėt) savo vaikučius į šį darželį? Ar tai lietuviškas darželis? Ar būtinas kyšis, kad čia priimtų vaiką? Kaip ten auklėtojos, po kiek vaikų grupėse? Būsiu dėkinga už informacija. Labai lauksiu jūsų atsiliepimų.
Atsakyti
Darželyje yra lietuviškos grupės. Gali būti viena o gali būti dvi grupės. Grupėj po 20 vaikų. Tai tiek.
Atsakyti
Tavo maze gal lanko si darzeli? Kaip ten aukletojos? Ar priima laisvai, ar tik su maiseliu ar vokeliu? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės. Aš pati vedu savo sūnų į „Saulėtekį“. Labai džiaugiuosi, nes puikios auklėtojos. O pakliūti į šį arželį yra labai sunku, būtina gimus vaikeliui iškart užrašyti. Jeigu gimstate metų pradžioje, tai aišku būsit sąrašo pradžioje ir didesnė tikimybė pakliūti, tačiau, jeigu metų antroje pusėje, kaip kad mes, tai oi, oi, oi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo javitukas: 06 rugsėjo 2006 - 08:39
Labuka, negaliu sakyt kad labai jau mus sunkiai priėmė, nuėjom liepos mėnesį ir nuo spalio daba žadam jau pradėt eiti. Man pasirodė labai nieko ir auklėtoja ir direktorė. Tikiuosi kad po savaitės nuomonė apie jas nepasikeis. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, sakykit, kaip padetis siame darzelyje siuo metu, ar imanoma nuo birzelio pradzios uzrasyti vaika, aisku uz kysi? g.gif
Atsakyti
mano sunus lanke si darzeli.man nepatiko verysad.gif
Atsakyti
mano vaikas ir dabar lanko šį darželį. sunku be pažįstamų į jį patekti, ypač jei persikraustei gyventi čia jau vaikui gimus. reikia kyšio. ir auklėtojų visokių yra. mums pasisekė - geros. bigsmile.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Editoshka @ 2007 06 02, 17:53)
mano sunus lanke si darzeli.man nepatiko verysad.gif


O kas būtent nepatiko??? Kokią grupę (rusų ar lietuvių) jus lankėt?
Papildyta:
QUOTE(Kariste @ 2006 09 26, 09:15)
Labuka, negaliu sakyt kad labai jau mus sunkiai priėmė, nuėjom liepos mėnesį ir nuo spalio daba žadam jau pradėt eiti. Man pasirodė labai nieko ir auklėtoja ir direktorė. Tikiuosi kad po savaitės nuomonė apie jas nepasikeis.  smile.gif


O jus gal į rusų grupę užsirašėt? Ar kažką nešėt? Aš apie šį darželį girdėjau, kad vedėja nepriima jokių kišių. Šiaip mes galvojam keist darželį, tai ir apie šitą darželį pagalvojam, kaip apie galimybę..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(serinka @ 2007 08 02, 23:39)
O jus gal į rusų grupę užsirašėt? Ar kažką nešėt? Aš apie šį darželį girdėjau, kad vedėja nepriima jokių kišių. Šiaip mes galvojam keist darželį, tai ir apie šitą darželį pagalvojam, kaip apie galimybę.....  g.gif


Ne, mes einam į lietuvių grupę "Bitutė".
Taip ir aš galiu patikint kad vedėja kyšio neima, nes iš mūsų nepaėmė unsure.gif

O auklėtojos tai visai nieko, žinoma, būna visko, bet sakyčiau kad neblogai, mes kol kas patenkinti.
Atsakyti
Noriu paklausti mamyčių, ar jūs šiame darželyje renkate į grupės fondą kas mėnesį po 5 litus vaikui ir visus reikmenis nešate į darželį.
Pas mus ir renka privalomai grupėje ir viską reikia turėti. Pamenu, pernai vaikas neturėjo paprasto pieštuko, tai auklėtoja kito ir nedavė, nors turėjo, liepė atsinešti savo, o tądien vaikas neturėjo su kuo piešti.
Ar visose grupėse taip?
Atsakyti
Na, va, turbūt mažai kas iš SM vaikus į šį darželį veda..... ax.gif
Va, dabar artėja išleistuvės - ir vėl reikia privaloma personalą [nuo valytojos ir virėjos iki vedėjos] pamaloninti gėlėmis ir puokštėmis g.gif
Atsakyti